Kars Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

İsmim Gülfer. 35 Yaşımdayım. Kars’tan Ciddi Düzgün Bir Erkekle Arkadaşlık Kurmak İstiyorum.

Karst’a yanlız yaşayan kamuda çalışan bir kadınım. Aslen buralıyım ama ailem köyde yaşadığı için ben merkezde yalnızım. Bu zamana kadar evlilik zaten yapmadım ama hayatımda gerçek anlamda doğru düzgün sevgilim diyebildiğim bir erkekte olmadı. Konuştuğum birkaç kişi oldu ama onlarlada aşk ve sevgi anlamında fazla ilerleyemedim. Birisi ile zaten sosyal medyada tanışmıştık. İletişimimiz biraz kopuk olduğu için birbirimize fazla ısınamadık. Birkaç buluşup bir araya gelmek istedik ama o da kısmet olmadı. Erkekler konusunda yaşıma rağmen hiç tecrübem yok şansım ve kısmetimde yok malesef.

Ama artık bende aşk yaşamak o duyguyu zirvede yaşamak, heyecan duymak istiyorum çünkü bu şekilde yaşamak çok sıkıcı gelmeye başladı. Ne zaman birbirine sarılan veya yan yana duran bir çift görsem ne yalan söyleyim kıskanıyorum. Reel hayatımda benimle ilgilenen doğru düzgün birisi yok, sosyal medyada tanıştığım kişiylede denedim ama olmadı son şans olarak kendim için burayı görüyorum. Artık buradanda ciddi birini bulamazsam her geçen gün dahada kötüye psikolojim dahada kötüye gidecek. Yalnız olmaya alışmak istemiyorum. Farkındayım öyle güzel çekici bir kadın değilim ama hu yalnızlığı hak edecek kadar itici bir kadın olduğumu düşünmüyorum.

Beliyorum ve hissediyorum ki bir yerlerde beraber çok mutlu bir aşk yaşayabileceğim birisi elbette var ama kader yollarımızı ne zaman biribirine bağlar bilmiyorum. Her geçen gün, yalnız geçirdiğim kalbimin heyacan duymadan attığı her an bana artık ızdırap vermeye başladı. Ben belediye çalışanıyım haliyle her zaman insanlarla iç içe yaşıyorum. Bu kadar kalabalığın içerisinde birbirini seven o kadar aşık varken benim bunca zaman aşksız yaşıyor olmam normal olduğuna inanmıyorum bu durumun. Ama tabi bir yandanda korkuyorum, ya yanlış bir kişiye denk gelirsem. O zaman yalnız kalmaktan çok daha kötü şeyler gelebilir başıma. Ama ben bu riski almak durumundayım. Karsta yaşayan benimle olmak isteyen kişilerin mesajını beklerim.

Selam. Dilem İsmim.36 Yaş Bekarım. Samimi Arkadaş Arıyorum.

Merhabalar, Kars’ta özel bir işletmede mühendislik yapıyorum. Zamanım çoğu zaman arazide geçiyor bu yüzden. Bazen beni zorluyor olsa bile güzel bir mesleğim var ve kazancıda iyi olduğu için severek yapıyorum ayrıca maddi sorunum olmuyor. Sarışın biriyim fiziğimi çok beğendiğim söylenemez çünkü zayıf bir kadınım. Kilolu olmaktan belki daha iyidir ama yinede çok zayıf olmayı sevmiyorum. Normalde doğayı severim ama isim gereği dağlarda falan çok zaman geçirdiğim için lüks yerlerde yada deniz kenarında falan vakit geçirmeyi hem özledim hemde böyle yerlerde olmayı daha çok istiyorum.

Deniz kenarında bir yerde yaşamayı gerçekten çok isterdim ama şimdilik kısmet değilmiş. Belki ileride böyle bir şansım olabilir. Çok konuşkan geveze bir kadın değilim ama çok suspus biriside değilim. Biraz orta şeker diyelim. Bende herkes gibi yalnızlıktan çok sıkıldığım ve artık buna bir son vermek istediğim için buradayım ama hayatta hiçbir zaman şanslı olamadığım için şimdilik ne yalan söyleyim pek umudum yok. Kötü kalpli, art niyetli kişilerle karşılaşmaktan tereddüt ediyorum. Biliyorum ki bu şanssızlıkla öyle kişilerde hep gelir beni bulur. Daha önceki arkadaş edindiğim kişiler malesef öyle çıktığı için erkeklere karşı ister istemez bir önyargım oluştu.

Bu benim kabahatin değil. Herşeyimle sonsuz güven duyduğum birini bulabilirsem hiç bitmesini istemeyeceğim güzel bir arkadaşlık yaşamak isterim ve ben kendi adıma üzerine düzeni yapmaya hazırım. Kars dışından birini tanımak istemem çünkü ben görüşemeyeceğim uzakta olan biriyle sadece telefonda konuşarak arkadaşlık yapmak istemem, böyle bir ilişki benim yanlızlığıma çare olmaz beni tatmin etmez. Ama derseniz ki, uzakta olsamda mutlaka sık sık gelirim, o zaman istediğiniz her yerden yazabilirsiniz. Ama dediğim gibi bana bu uzaklığı hissettirmemeniz gerekir. Benim gibi yalnız beyler varsa tanışalım.

Murat Ben.Kars Merkezdeyim. Evlilik Amaçlı Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Kars merkezde yaşıyorum.30 yaşımdayım, bekarım. Muhafazakar düşünceye sahip olduğum için kapalı giyinmeyi tercih eden bir bayanla tanışmak ve evlilik için arkadaşlık kurmak isterim. Ben ve ailem kutsal değerlere saygı duyarız ve aynı değerlere saygı duyan değer veren birini istiyorum. Ailemden bahsetmek isterim sizlere çünkü evlilik sadece iki kişinin bir yuva kurması değil benim fikrime göre, evlilik aynı zaman hem erkek hemde kadın için ailelerinde evlenmesi anlamına gelir. Aksini düşünmek kulağa hoş geliyor olsada gerçekler bize ailelerinde evlilik üzerinde ne kadar etkili olduğunu gösteriyor.

Tanıdığım kişiler arasında benim hayalimde oluşturduğum evimin kadını olarak göreceğim kişiyi malesef bulamadım. Evlenmeyi ve yuvam olmasını çok istediğim için ilan vermek gibi bir yola girdim. Ben burada kötü niyetli kişilerin olacağına inanmıyorum çünkü zaten niyeti iyi olmayan insanlar hayatımızın her alanında her yerde varlar ve neredeyse hergün onlardan biri yada birkaçı ile muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Normalde kapalı giyinen birini arıyorum ve istiyorum ama profilime bakınca kendine yakın hisseden ve açık giyinmeyi tercih eden ancak milli dini değerlere saygılı birisi bana yazarsa onunlada tanışmak isterim ve en azından karşılıklı olarak birbirimize bir şans verebiliriz.

Niyeti sadece aile kurmak olanlar yazarsa memnun olurum. Benim amacım sevgilim olsun, flört etmek falan değil. İş olarak güvenlik görevlisiyim, zengin birisi değilim belki hem maddi olarak evliliğe hazırım hemde evlilik sonrası için eşimi kimseye muhtaç etmeden yaşatabilirim. Gezip eğlenmeyi zaten seven birisi değilim. Bir şey yapacaksam bir yere gideceksem mutlaka eşimle beraber gitmek isterim. Evine ve eşine sadık olacak, mütevazi bir hayat yaşamak ve huzurlu bir yuvam olsun isteyen bana uygun hanımlar tanıtıcı mesaj yazsınlar. Şimdilik hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*