Kars Bayan Arkadaş Bul

Merhaba..Kars ‘ta yaşıyorum, Olgun erkek arkadaş arıyorum.!

27 yaşımda Kars ‘ta yaşıyorum. Adım Ebru..Aslen Erzurum’luyum. 3 yıl önce geldim buraya. Özel bir hastanede hemşireyim. Mesleğimi çok seviyorum. İşime aşığım diyebilirim. Ama tabi güzel bir mesleğe sahip olmak her zaman bir kadını tatmin etmiyor, mutlu olmama yetmiyor. Bende her bayan gibi kadınlığımı bütün hücrelerime kadar yaşamak ruhumda hissetmek istiyorum. Aşk ve heyecan dolu bir bayanım. Hayatımın en güzel yıllarını yanlız geçirmek istemiyorum. 

Beni saracak, sahiplenecek, sadık ve güvenilir birini istiyorum. Her ne olursa olsun yalansız olmalı. Bende dürüstlüğün açamayacağı kapı yoktur. Balık burcuyum ve özel günlere önem veriyorum. Her animda beni özel hissettirecek beylerden kendilerini tanıtmalarını bekliyorum. Özelllikle kişiliği ve karakteri oturmuş olgun beyleri tanımak isterim..!

Kars sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlar, Akyaka evlenmek isteyen genç erkekler, Arpaçay sevgili arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Digor ikinci baharını yaşamak isteyen olgun ve yanlız bayanlar,Kağızman sevgili arayan olgun erkekler, Sarıkamış ciddi ve seviyeli ilişki isteyen bayanlar, Selim olgun ve dul bayanların whatsapp numaraları, Susuz sevgili arayan zengin erkeklerin telefon numaraları, Kars ikinci baharını yaşamak isteyen zengin bayanlar, Akyaka zengin ve olgun bayanların telefon numaraları, Arpaçay evlilik için sevgili arayan bayanlar, Digor zengin ve olgun erkekler, Kağızman seviyeli ilişki isteyen bayanlar, Sarıkamış olgun whatsapp numaraları, Selim evlenmek isteyen dul bayanlar, Susuz seviyeli ilişki isteyen olgun erkekler ile tanışmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen Kars ve ilçelerindeki bay ya da bayanlarla tanışarak sohbet edebilmek için sizlerde yorum bölümünde kendinizi tanıtarak partner adaylarınızın profilinizi incelemesi ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz..

Kars Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Kars ‘ta yaşayan kendini yanlız hisseden, sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyan, Seviyeli ve ciddi ilişki isteyen, hayatı sınırsızca yaşamak isteyen bay ve bayanlar için oluşturmuş olduğumuz bloğumuza hoşgeldiniz.. Reel yaşamınızda belkide defalarca bir ilişki kurma konusunda başarısız olmuş, hatta hayal kırıklığına uğramış, üzülmüş ve kırılmış olabilirsiniz. Ama bu nedenlerin hiç biri sizi karamsarlığa sürüklememeli. Çünkü gerçek aşkın sizi nerede bulacağını asla kestiremezsiniz. Birgün hiç beklemediğimiz bir an da içinizde kelebekler uçtuğunu hissedebilirsiniz. 

Her ne kadar şarkılar aşkın Bodrum’da yaşandığını söylesede Kars tüm soğukluğunda rağmen aşkın en renkli tonlarını yaşayabileceğiniz mütevazı bir yer. Erkek veya kadın bir insan aşık olduğu zaman bazen vücudundaki hormonlar harekete geçerek, aşık olduğu kişiye karşı arasında bir çekim oluşur. Bazende aşık olunca insan bunu daha çok ruhunda hisseder ve bu aşk daha çok duygusaldır, duygulara ve hislere hitap eder. Duyulara hitap ettiği zaman aşk,  o kişi bedenini unutur, adeta kendi dünyasında masalsı bir aşk yaşar. Ten uyumu yada tenlerin çekim gücünün hakim olduğu aşklarda ise insan aşık olduğu kişiye sarılmak öpmek ister, bu sıradan basit bir arzu ediş değil, çok daha anlamlı, çok daha güçlü bir histir. Aşkın en karşı konulmaz halidir. 

Kars Evlenmek İçin Sevgili Arayan Bayanların Telefon Numaraları  

Aşkın yazılmamış bazı kuralları vardır. Bu kurallara karşı koymak akıntıya karşı kürek çekmek gibidir.  Hepimizin etrafımızda hemen hergün şahit olduğumuz bir durum vardır ki, kadın erkek ilişkilerinde istisnaları gözardı edersek kaçan taraf hep kadınlar, kovalayan taraf ise erkekler olmuştur. Hatta bu kovalamaca bazeno kadar uzun ve yorucudur ki ” fazla naz aşık usandırır..” tabirinin ne kadar haklı gerekçelerle söylediğinin ispatı gibidir. 

Önemli olan şudur ki, kadın nerede duracağını bilmeli, erkeğin sabrının sınırlarını zorlamamalı, doğru zamanda kendisi için ger fedakarlığı yapmaya hazır olan, gerekirse canını ortaya koymaktan çekinmeyecek olan erkeğe elini uzatmasını bilmelidir. Aksi halde geç kalınmış bir geri dönüşte kadın elini uzatsa bile, karşısında tutacak bir el bulamayabilir. Kadının naz yapmak olarak gördüğü bu durum aslında ilişkiyi belli bir oranda daha tatlı hale getirebilir ama dediğimiz gibi kadın bunun dozunu doğru ayarlamalıdır. Aksi halde olayı kangren haline getirerek bir aşkı başlamadan bitirebilir. 

Hayatta acılar, kederlerde mutlakta ve neşede insanlar içindir. Ancak hiç kimse mutsuz olmak için evlenmez. Hayatındaki en mükemmel kişiyi bulduğuna inandığı için,  bir ömür seçeceğine inandığı ve sevileceğinden de şüphesi olmadığı içindir ki evlenme kararı alır ve aldığı en anlamlı teklife tüm benliği ile “evet” diye âdeta tüm dünyaya haykırır. 

Sizlerde ” hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde..” her anınızı birlikte yaşayıp, acı ve kederleri birlikte göğüsleyerek yenebilmek , mutlulukları paylaşabileceğiz hatta yegâne mutluluk kaynağınızın birbirinize sahip olmak olduğunu düşünerek, mutlu ve umut dolu yarınlara bugünden ilk adımınızı atmak, o kutsal meşaleyi yakmak istemezmisiniz. 

Kars ve ilçeleri ile ülkemizin her yerinden evlilik veya ciddi ilişki isteyen bay yada bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek için sizde blogumuza abone olun, üyelik ve ücret gerektirmeden islamisayfalar.com’un imkanlarını dilediğiniz gibi kullanın..!

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*