Kars Dul Bayanlar

Merhaba,Kars’tan Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Yasemin ve 27 yaşımdayım. Kars merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. Çok fazla sosyal biri değilim. Kalabalık ortamları sevmiyorum. Yanlızlık daha iyi geliyor bana. Ailemi seviyorum ama birçok konuda anlaşamıyoruz. Özellikle Kars gibi bir yerde yaşamanın çok zor tarafları var.İstanbul’da üniversite okudum ve sonrasında memleketime geldim. Orada 4 yıl yaşadıktan sonra buradaki sosyal çevremde yaşamak ve buranın kurallarına göre yaşamak bana zor geliyor.

Ailem biraz tutucu ve bu bana bir bakıma baskı oluyor. İstediğim gibi giyinemiyorum dışarıya çıkarken, ya da gezmeye çıkamıyorum istediğim gibi. Makyaj yapmak istesem yapamıyorum ya da çok az yapabiliyorum. Bazen hayatımda bir erkeğe ihtiyaç duyuyorum ama benim gibi rahat hareket edemeyen biri ile kim sevgili olmak, kim aşk yaşamak ister ki. Bazen buraları bırakıp tekrar İstanbul’a  dönmek istiyorum ama bazen de buna cesaretim kırılıyor. İstanbul’da güzel sanatlar fakültesini bitirdim. Üniversite yıllarım çok güzeldi. Çok farklı insanlar tanıdım ve farklı heyecanlar yaşadım. Kars ve civarından dürüst  biriyle tanışıp yeniden o güzel heyecan dolu günlere dönmek istiyorum. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı severim.

Neşeli ve eğlenceli biriyim. Biraz da şımartılmaya ihtiyacım var sanırım. Ailemin tek kızıyım. O yüzden biraz fazla titriyorlar üzerime. Kars ve civarında yaşayan, 30 yaş civarında, dürüst ve eğitimli biriyle tanışıp, uzun süreli bir birliktelik istiyorum. Benim gibi düşünen, aşka ve sevgiye susamış, yanlışlığın karanlığından kendini de benide kurtaracak, adeta kahramanım olacak bir erkek arkadaş istiyorum. Mesajlarınızı  bekliyor olacağım. Şimdilik hoşçakalın.  

Kars dul bayanların telefon numaraları, Digor türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sarıkamış ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlarla tanışma, Kağızman sevgili arayan olgun ve zengin bayanların whatsapp numaraları, Selim olgun erkek arkadaş arayan genç bayanlarla sohbet, Susuz Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Akyaka seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar.!

Merhaba, Kars’lı Olgun ve Zengin Erkek Arkadaş İstiyorum. 

Merhaba ismim Cansu ve 29 yaşımdayım. Kars merkezde yaşıyorum. Boyum 177 ve 55 kiloyum. Burcum ise koç. Özellikle burç uyumu ve ten uyumuna inanırım ve dikkat ederim. Ten uyumunu tarif edebilirmiyim bilmiyorum ama bazen, bazı erkeklere karşı kendimi çok daha farklı hissettiğim anlar olmuştur. Adeta o erkeğin teni beni çağırıyordu. O kadar güçlü  bir şekilde hissedebiliyordum bunu. Ona dokunmamak için kendimle savaştığım zamanlarım olmuştur. Bu gerçekten çok kuvvetli ve karşı konulması çok zor bir duygu. Bu nedenle ten uyumu benim için önemli.

Üç yıl önce geldim Kars’a. Burada bir kamu kurumunda çalışıyorum. Hangi kurum olduğunu ve ne iş yaptığımı burada yazmak istemiyorum. Güvendiğim biri çıkarsa karşıma o zaman tabiki söyleyebilirim. Yaklaşık iki yıl daha buradayım. Sonra buradan başka bir şehire gitmeyi planlıyorum. Biraz daha hayallerimi rahatça gerçekleştirebilceğim, daha rahat ve mümkünse daha sıcak bir şehire gitmek istiyorum. Ama burada kalan iki yılımında keyfini çıkarmam ve deli dolu çılgınca yaşamak istiyorum. Çünkü  hayat gerçekten kısa ve yaşanmaya değer ve biriktirilecek anıları ertelemeye gelmiyor.

Ailem Kütahya’da yaşıyor ve bende her fırsatta elimden geldiğince yanlarına gidiyor ve onları yanlız bırakmak istemiyorum. Çünkü hayatta sadece annem ve babam var. Onları gerçekten çok seviyor ve her an yanlarıda olmak istiyorum. Ama tabi bir yerden sonra kafesten giden kuş misali herkes kendi hayatıma kanat çırpmak zorunda kalıyor.

Açık söylemek gerekirse lüks yaşamayı severim. Sıradışı herkesin gidemediği mekanlarda boy göstermek en büyük keyfim desem abartmış olmam sanırım. Gerçekci olmak gerekirse artık mutluluğa giden yollar maddi açıdan güçlü olmaktan geçiyor ve maddiyat her kapıyı  açtığı gibi mutluluğun kapısını da açıyor. Kars’ta yaşayan, olgun ve zengin biriyle tanışmak ve hayacan dolu anlar yaşamak istiyorum. Bana ayak uydurabilecek ve özgüveni tam olan beyler yazabilirler.

29 Yaşımdayım. Ciddi Sevgili Arıyorum. 

Merhaba ismim Birsen ve Kars merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. Yaşım 29, boyum 175 ve 54 kiloyum. Her şeyden önce bir kadın beraber olmak istediği kişinin karakterli, dürüst ve adam gibi adam olmasını ister. Sonrası biraz teferruattır ama açık söylemem gerekirse asker ve polislerden hoşlanıyorum. Olmazsa olmaz birşey değil benim için ama ne bileyim, üniformanın içinde çok çekici görünüyorlar. Kars’ta kardeşimle birlikte eczane istiyorum. Çok şükür maddi bir sıkıntımız yok. Manevi olarakta uğraşmak zorunda olduğumuz ve bizi üzen bir babamız var onun dışında bir sorunum yok.

Aile sorunlarını buraya dökmem doğru olmaz tabiki ama her ailede arıza çıkaran biri vardır işte. Bizde de var bir şekilde idare etmeye çalıştığımız. Küçük ve mutevazi bir dünyam var. Çok fazla arkadaş çevrem yok. Fazla arkadaş sevmiyorum da zaten. Daha önce erken yaşta bir evliliğim oldu. Çok kısa süren bir evlilikti. Hayatımın en büyük hatasını yaptığımı anladım ama iş işten geçmiş ve olan olmuştu. Neyse ki hatadan erken dönmesini becerebildim  de fazla uzamadan en kısa yoldan boşanmış oldum.

İlk başlarda psikolojik olarak çok etkiledi bu durum beni. Daha çocuk sayılacak yaşta dul kalmıştım. O için zannettim ki bu dünyanın sonu. Oysa şimdi aklıma bile gelmez gelse de umrumda olmaz. Sevgilim diyeceğim, erkeğin gözüyle bakacağım kişinin herşeyden önce yaş olarak ve karakter olarak benden olgun ve hayat tecrübesi benden daha fazla olmalı. Kendi yaşımda benden daha toy biri ile sevgili olsamda sürdürebileceğimi sanmıyorum. Bu yüzden olgun ve karakteri düzgün, ciddi bir ilişki yaşamak isteyen beylerin kendilerini tanıtmalarını bekliyorum.

2 yorum

  1. Merhaba İstanbul dan çağlar amacım dürüstlük sadakatli çerçevesinde arkadaşlık dostluk sırdaş olucak CDi olgun bayan arkadaş arıyorum
    0552 sekizyüzoturbır ** otuzaltı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*