Kars Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kars evlilik siteleri ve olgun bayanların evlilik ilanları, Sarıkamış evlenmek isteyen ve koca arayan olgun ve dul bayanların profil fotoğrafları, Digor 2021 yılına ait güncel dini evlilik ilanları, Akyaka evlenmek için memur erkek arayan genç kız telefonları, Kağızman ikinci evliliğini yapmak isteyen olgun,dul ve çocuklu bayanlar, Selim evlenmek için suriyeli bayanlarla tanışmak isteyen dul ve yalnız erkekler, Susuz evlenmek isteyen sağlık personeli ilanları..

Evlenmek isteyipte hayalindeki eş adayını bulmak hiçte öyle kolay değildir. Bunun ne kadar zor olduğunu gerek kendimizden gerekse çevremizde evlenmek isteyipte uygun kişiyi bulamayan onlarca tanıdığımız kişiden yola çıkarak rahatlıkla söyleyebiliriz. Zaten aradığımız aşkı bulmak o kadar kolay olsaydı bu kadar evlilik siteleri olmazdı ve buralara ilan veren erkekler ve kadınlarda olmazdı. Eğer sizde Kars’tan evlenmek istiyor ve uygun birini bulamıyorsanız sitemizdeki eş arayanların vermiş olduğu ilanları inceleyerek uygun kişi ile iletişime geçebilirsiniz. 

💞23 Yaşımdayım ve Kars’ta Yaşıyorum.Evlilik Konusunda Ciddi Olan Dürüst ve İnançlı Biriyle Tanışabilirim.💞

Merhaba ismim Dilara ve 23 yaşımdayım. İlk defa kısmet olursa evliliğim olacak. Kars’ta bir köyde yaşıyorum. Ailem çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşıyor ve bu şekilde geçim sağlıyoruz. Egitim olarak lise mezunuyum. Okumayı çok istiyordum ama devam etme imkanım olmadı. Hiçbirşey için geç değil ama evkendikten sonra eşimde bana maddi manevi destek olursa okul hayatıma devam etmek isterim. Yeni kuracağım aileme maddi olarak destek olmam gerekirse çalışabilirimde. Fedakar ve uyumlu biriyim. Gereksiz kaprislerim olmaz. Orta boylarda esmer ve kapalı biriyim.

Kendimi dindar birisi olarak tanımlayamam ama dini ve milli değerlere saygım var. Eşiminde bu şekilde olmasını arzu ediyorum. Sigara alkol nedir bilmem. Kısmet olurda evlenirsem sigara olabilir ama alkol alan birini asla istemiyorum. Kadına değer ve önem veren bir eş arıyorum. Bu yüzden kendi çevremden biriyle olamadım zaten. Yoksa akrabalarım ve komşularımizdan kendi oğulları için beni gelin olarak görmek isteyen ve haber gönderenler çok oldu ama ben aşık olarak evlenmek istiyorum. Görücü usulü bir evlilik istemiyorum. Evliliğin aşkı bitirdiğini iddia ediyorlar.

Evlendiğim zaman bu sözün ne büyük bir yalan olduğunu eşime verdiğim mutlulukla ispat edebilirim. Aşkı bitiren evlilik olamaz. Kocasını mutlu etmek konusunda umursamaz davranırsa kadın o zaman aşk tabiki bitecektir. Erkeğe o heyecanı her an yaşatabilmektir kadınlık. Ben burada kadınlık hakkında iddialı sözler söylemek istemem ama her iki tarafta eşinin mutlu olmasını umursadığı ve bunun için gayret ettiği sürece aşk her zaman tazeliğini koruyacaktır. İçinde Allah korkusu olan, mütevazi ama huzurlu bir yaşam hayal eden varsa içinizde tanışalım. 

💞Adım Elnur,28 Yaşımdayım. Kars Merkezdeyim.Evlilik Düşünen Kamu Çalışanı Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💞

Selam Elnur ben, Kars’tan katılıyorum aranıza. Aslen buralıyım. Annem Azerbaycan Türklerimden. Babam uzun yol şoförü. Nakliye işi yapiyor uzun yıllardır. Azerbaycan’a sık gittiği için annemle orada tanışmış. İyikide tanışmışlar her ikisinide çok seviyorum. Evimizin tek kızı benim ve birde küçük erkek kardeşim var. Özel bir hastanede sekreter olarak çalışıyorum. Aşkın gücüne inanırım ama birazda mantıklı aşklardan yanayım. Kadın ve erkeğin evlilikte denk olmasını daha mantıklı görüyorum. Temiz sorunsuz sakin bir hayatım var. Hayatıma heyecan ve anlam katacak biriyle tanışmak amacıyla buradayım.

Erkekler konusunda tecrübeli birisi sayılmam. Üniversitede yaşadığım bir ilişki dışında herhangi biriyle duygusal bir bağım olmadı. Sevgili olmak ve flört etmek bana uygun bir ilişki tarzı değil. Üniversite okurken yaşadığım ilişkidede evlenmek amacıyla kurduğum bir ilişkiydi ama sonradan bazı sorunlar yaşadık. Evlilikle bitmeyeceğini öngörmüş olsaydım o ilişkiyede kesinlikle başlamazdım. Anlamsız ve sonu olmayan ilişkilerle ne ruhumu yormak nede bedenimi kirletmek istemem. Esmer normal boy ve kiloda güzel bir bayanım. Aile olarak birbirimize çok düşkünüz.

Özellikle babam üzerime çok titrer. Yanlış kişilerle yanlış ilişkiler kurmamı istemez. Gerçi hiçbir kızın babası bunu istemez ama benim babam daha çok telaş ediyor bu konularda. Yanlış bir evlilik yapmamdan çok korkuyor. Onun bu korkusunu anlıyorum ve hak veriyorum. Buradan biriyle tanıştığımı babam asla bilmeyecek. Hayatta ondan sakladığım tek şey bu. Ondan hiç birşey saklamam normalde ama bunu ona söylemeye cesaret edemedim. Beni mahçup etmeyecek efendi, temiz dürüst ve namuslu bir kamu çalışanı ile hayatımı birleştirmek istiyorum. 

💞Selamlar,Adım Yelda.33 Yaş ve 182 Boy,64 Kiloyum. Bakımlı ve Düzgün Bir Erkekle Evlilik Düşünüyorum.💞

Selam beyler,Yelda ben Kars merkezdeyim. Burada bir eğlence mekanında çalışıyorum. Hayatım hakkında olabildiğince açık ve net bir şekilde sizlere herşeyi anlatmak istiyorum. Evlenmek isteyen beyler bunları bilsin ve sonradan sonraya problem çıkarmasın. Ailemle görüşmüyorum evvela bunu bilmenizi isterim. Üniversite okumak için Erzurum’a gittiğim o yıllarda ailem maddi olarak çok zor durumdaydı ve beni okutacak maddi güce sahip değillerdi. Sonuçta ben bir şekilde okumak hatta hayatta kalmak zorundaydım. Bu nedenle o günlerde tanıştığım birinin cafesinde çalışmaya başladım.

Daha sonra iyi maaş veren bir eğlence mekanında çalışmaya başladım. O kadar iyi kazanıyordum ki okulu falan iyice boşlamıştım. Kazandığım parayla hayatı daha renkli yaşamaktan başka derdim yoktu. Sonrasındada zaten okulu bıraktım ve bitirmedim. Ailemle olan bağlarımda burada koptu zaten. Eğlence mekanında çalıştığımı öğrendiklerinde beni reddettiler. Kısmen bana kızmalarına hak veriyorum ama benim yaşadığım sıkıntıları kimse bilmiyor. Aç kaldığım sokakta kaldığım geceleri bir ben biliyorum. Denize düşen yılana sarılıyor gerçekten.

Sonrasında memlekete geldim. Herşeyi geride bırakıp yeni bir hayat kurmak için. Eğlence mekanında çalışmak istemiyordum artık. Ama buraya gelmem sorunları çözememe hiç yardımcı olmadı. Burdada yine maddi sorunlar yaşadım ve iş bulamayınca yeniden eğlence sektöründe çalışmaya başladım. Benimle evlenecek ciddi ve dürüst birini bulursam hiçbir işte çalışmak istemiyorum. Evimin kadını olmak ve olacak olan çocuklarımla ilgilenmek istiyorum. Şehir hiç önemli değil. Burada kalmamı gerektirecek bir neden yok. Dürüst biriyle her yerde yaşayabilirim. Yeterki dürüst ve düzgün birisi olsun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*