Karşıyaka Bayan Arkadaş

Karşıyaka’dan Evlilik İsteyen Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Nurgül. İzmir Karşıyaka’da yaşıyorum ve evlenmek isteyen olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Karşıyaka’da yaşıyor olmanız şart değil İzmir’in her yerinden ve yakın şehirlerden yazarsanız tanışabiliriz, fakat uzak şehirlerden yazmak isteyenler olursa görüşme imkanınız olmayabilir. Çünkü ben farklı yerlere seyahat edebilecek imkanlara sahip değilim sık görüşemeyeceğim biriylede evlilik için dahi olsa arkadaşlık kurmak istemem. “Gözden ırak olan gönüldende ırak olur” sözü bence çok doğru, bu zamana kadar sık görüşemediğim arkadaşlarımın hepsi ile zamanla aram açıldı ve hiç görüşmez olduk.

Artık evlilik gibi ciddi bir konuya adım atmak istediğim için bu konuda ciddi ve kararlı bir kişiyle tanışmayı isterim. Açıkça söylemem gerekirse evliliği sadece ailevi sorunlarımdan dolayı istiyorum. Artık ailemle aynı evde yaşamak istemiyorum ama şu an buna mecburum. İstemesem dahi aynı evi paylaşmak zorundayım. Çünkü gidebilecek başka bir yerim yok. Şu an çalışmıyorum ama en kısa zamanda çalışmayı düşünüyorum, artık kendi ayaklarımın üzerinde durmak ve kendime yepyeni güzel bir hayat kurmayı planlıyorum. 32 yaşındayım ve evleneceğim birini bulabilirsem ilk evliliğim olacak ve umarım çok mutlu bir evlilik yaşamayı hayal ediyorum.

Bu hayali benim gibi tertemiz saf duygularla kuran erkek arkadaşlarda mutlaka vardır. Benimle tanışmak isteyen kişinin 35 yaş üzerinde olması ve maddi olarak yeterli imkanlara sahip olması da gerekir. Aslında maddi olarak güçlü ve varlıklı bir aileden geliyorum ama hiç kimseye karşı minnet eden bir yapım yok. Bu yüzdende hiç kimseden bir fayda beklemeden bu hayatta mutlu bir aile kuracaksam kendi mücadelemle kurmayı istiyorum. Şimdiye kadar rahatlık içerisinde yaşamış bir kadınım, hiçbir zorluk görmedim ama karakter olarak güçlü olduğum için maddi manevi tüm zorluklara katlanabilirim. Karşıyaka’dan ve yakın çevremden benim kadar kararlı olan varsa evlilik amaçlı tanışmak isterim.

Karşıyaka Arkadaş Arayan Dul ve Yalnız Bayanların Telefon Numaraları

Karşıyaka evlenmek isteyen bayanlarla tanışma. Karşıyaka dini evlilik yapmak isteyen türbanlı bayanlarla WhatsApp sohbet. Karşıyaka ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Karşıyaka 40 yaş üstü arkadaş arayan dul bayan telefon numaraları. Karşıyaka arkadaş arıyorum diyen yalnız bayanlarla WhatsApp sohbet. Karşıyaka genç kızların telefon numaraları. Karşıyaka olgun bayanlarla telefon arkadaşlığı. Karşıyaka dost ve sırdaş arayan yalnız bayanlarla tanışma ve sohbet. Karşıyaka evlilik için erkek arkadaş arayanlar. Karşıyaka genç erkek arkadaş arayan zengin ve dul bayan telefon numaraları.

27 Yaşımdayım. Karşıyaka’dan Sevgili Arıyorum.

İsmim Almina, 27 yaşımdayım ve İzmir Karşıyaka’da yaşıyorum. Annem Yunan asıllı babam ise bir Türk. Birkaç yıl önce Türkiye’ye geldik daha önce anne ve babamla birlikte Atina’da yaşıyorduk. Türkiye’den hiç erkek arkadaşım ve sevgilim olmadı. Buraya gelmeden önce Türk erkeklerini merak ediyordum birkaç yıl olmasına rağmen hala hayatıma birisi girmedi. Şu an burada olma amacım karizmatik olduğum bir erkekle tanışabilmek. Atina’da yaşadığım dönemde özellikle Türk dizilerine bakardım ve Türk erkekleri gerçekten çok hoşuma giderdi. Şu an Karşıyaka’da ailemle birlikteyim ne kendimi çok yalnız hissediyorum.

Birçok heyecanı aynı anda yaşıyorum ilk defa sanaldan biriyle tanışmaya çalışıyorum ve ilk defa eğer olursa bir Türk erkeği ile arkadaş olacağım. Bütün bunlar bana tabi ki heyecan veriyor ama artık bu heyecanı bir kenara bırakıp gerçek bir arkadaşlık ve aşk yaşamak istiyorum. Artık Atina’ya dönmeyeceğiz sürekli olarak buraya yerleştik. Zaten Türkçe biliyordum ama buraya geldikten sonrada dilimi iyice geliştirdim. Şimdiye kadar çalışmadım ama bundan sonra çalışmak ve iş hayatına atılmak istiyorum. Gerçi babamın şirketinde çalışabilirim ama bunu ben istemiyorum. Kendi çabalarımla bir şeyler yapmak ve başarılı olmak isterim. Eğer ailemin şirketinde çalışırsan hak etmediğim bir imtiyaza kavuşmuş olurum.

Oysa ben hayatımda hiçbir zaman hak etmediğim bir şeyi kabul etmedim. Bu yüzden farklı bir yerde çalışmak istiyorum. Kendimi uluslararası ticaret konusunda geliştirdim ama çalışma hayatı olarak çok fazla tecrübem yok bu konuda. Cesaretimi toplayıp birazda kararlı olursam belki bu alanda kendi şirketimi dahi kurabilirim. Szlere hayatımdan bahsettim çünkü hayatımı bilirseniz bana nasıl destek olabileceğinizi daha iyi anlarsınız. İstediğim şey ise olgun ve dürüst birinin karşıma çıkması ve bana burada yeni bir hayat kurabilmem için destek olması. Karşıyaka’da yaşayan benim gibi yalnız kalmış olgun beyler yazabilirler.

Selam. Karşıyaka’dan Güvenilir Sırdaş Arıyorum.

Merhaba ismim Ayşegül. 28 yaşımdayım İzmir Karşıyaka’da yaşıyorum. Burada memur olarak çalışıyorum samimi olabileceğim güvenebileceğim sırdaş olabilecek erkek arkadaş arıyorum. Aslen Ispartalı’yım ama burada bir hastanede memur olarak çalışıyorum, buraya 2 yıl önce geldim ve 2 yıldır yalnız yaşıyorum. Evimde bir başkasının olmasını istemediğim için tek başıma yaşıyorum, bu şekilde yaşamak hoşuma gidiyor ama yinede hayatımda her şeyimi bilen ve her zaman bana destek olabileceğini inandığım birisi olsun istiyorum. Sadece Karşıyaka’da yaşayan kişilerin yazmasını isterim. Çünkü zaten çok fazla sosyal birisi değilim çok fazla arkadaş çevreside edinmek benim çok hoşuma gitmiyor.

Hayatımda her zaman çok az kişi olmuştur. Ama hayatımı aldığım kişilerlede çok samimiyimdir. Karşıyaka’ya geldikten sonra beraber aynı hastanede çalıştığım bir erkeğe çok güvenmiştim ve çok inanmıştım. Onun bana verdiği zararı hiç kimse veremedi. Bu yüzden artık birine güveneceğin zaman çok korkuyorum aynı sıkıntıları yeniden yaşamak istemiyorum. Çünkü onun bana yaşattığı sıkıntılar aileme kadar yansımıştı o kadar çok korkuyordum ki yaşadıklarımdan aileme bahsetmek zorunda kaldım. O zor günlerde ailem beni yalnız bırakmak istemedi ve onlardan buraya taşınmıştı. Benim yanımda kalıyorlardı artık o kişi hayatımdan tamamen çıktığı için onlarda tekrar Isparta’ya döndüler.

Şu an eskisi gibi yalnız yaşıyorum. Söylemek istediğim benim aynı zamanda korunmayada ihtiyacım var. Kendisine güvenen güçlü bir erkekle arkadaş dost ve sırdaş olmayı isterim. Hastanede nöbet usulü çalıştığım için haftanın 3 veya 4 günü boş oluyorum. Erkek arkadaşımla rahatça vakit geçirebilecek kadar çok zamanım var, bu yüzden benim gibi rahat yaşayabilen birini istiyorum. Aslında ben üniformalı erkekleri daha çok seviyorum asker veya polis erkekler bana daha çekici geliyorlar. Kendisini bilen güvenilir herkese bir şans verebilirim tabi ki ama üniformalı beyler daha çok dikkatimi çekiyor. Bunuda bilmenizi isterim, tanışmak isteyenler mesaj yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*