Kartal Bayan Arkadaş

Selam. Kartal’dan Seviyeli Olgun Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Selin. İstanbul Kartal’da yaşıyorum. 28 yaşındayım, sarışın ve bakımlı bir kızım. Kartal’dan seviyeli olgun bir erkek arkadaş arıyorum. Bir erkekte en çok temizliğine, kendine özen göstermesine ve güzel kokmasına özellikle dikkat ederim. Lütfen bana yazarken sadece temiz, ne istediğini bilen ve kalitesine güvenen beyler yazsın. Bunun dışında herkesle konuşup sohbet etmek istemem ve öyle rastgele herkeslede arkadaşlık eden birisi değilim. Yanımda duran elimii tutmasına izin verdiğim ve hayatıma aldığım erkeğin kesinlikle çok temiz olması gerekir.

Kendisine bakmayan ağız bakımına dikkat etmeyen ter kokan birini yanımda istemem. Nasıl ki ben her zaman bakımlı temiz ve güzel kokmaya dikkat ediyorsam aynı şeyi erkeğinde yapması gerekir. Ben kendi adıma kaliteme güveniyorum aynı şekilde güzel ve kaliteli yaşamayı bilen özverili bir erkek arkadaş isterim. Erkek arkadaşım olmasını istediğim zaman çok seçici davrandığım için şimdiye kadar hayatımda çok fazla bir erkek olmadı. Sadece iki kişiyle şimdiye kadar duygusal bir bağ kurabildim. Biraz sert ve katı bir yapım var. Erkekler konusunda normal arkadaş olarak bile hayatıma çok az kişiyi alırım. İster normal arkadaşlık olsun isterse başka şekilde olsun kolay kolay birini hayatıma dahil etmem.

Eğer benim hayatıma bir defa girebilmişseniz sonrasında ise çıkmanız biraz zor olur. Çünkü ben zor değer veririm ama değer verdikten sonrada o kişiye sonuna kadar sahip çıkarım. Küçük tartışmalarla ve gereksiz kavgalarla ne kendimi ne de sevdiğim adamı yıpratacak değilim. Kaprisli birisi değilim ama benim hayatıma girmeniz biraz zor olacaktır. Yaşım daha çok genç ama eğer aradığım kalitede birini bulabilirsem evliliğide düşünebilirim. Bu yüzden Kartal’daki sadece arkadaş arayan kaliteli beyler değil evlilik düşünenlerde yazabilirler. Bu konuda net bir şey söyleyemem şimdiden. Benimle tanışmadan önce size küçük bir sır vermek isterim. Eğer benim hayatıma girmek ve benimle uzun süreli bir arkadaşlık yaşamak istiyorsanız kedileri ve papatyaları çok sevin.)) İçerisinde hayvan sevgisi olmayan bir erkek bence kadınlarında duygularını çok umursamaz. Kartal’dan olgun ve kalite ile yaşamayı bilen beyler’in mesajını bekliyorum.

Kartal Arkadaş Arayan Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Kartal arkadaş arayan olgun ve dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Kartal erkek arkadaş arayan yalnız bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet grupları. Kartal arkadaş arayan 40 yaş üstü bayanların telefon numaraları ve Facebook sohbet grupları. Kartal sohbet arkadaşı arayan 60 yaş üstü olgun bayanlar ve erkeklerle tanışma. Kartal evlenmek amaçlı erkek arkadaş arayan bayan telefon numaraları ve WhatsApp sohbet.

28 Yaşımdayım. Kartal’dan Dürüst Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, 28 yaşındayım İstanbul Kartal’dan sizlere yazıyorum ve dürüst bir erkek arkadaş tanımak istiyorum. İlanı yazmadan önce diğer arkadaşların ilanlarını biraz incelediğimde neredeyse herkeste aynı sorunu fark ettim. Galiba herkes dürüst insan bulmak konusunda biraz muzdarip. Eğer, bir kadın ne ister, diye kendinize soracak olursanız bunun cevabı aslında çok basit. Bir kadın her şeyden önce dürüst bir erkek ister daha başka şeylerde illaki istiyordur ama dürüstlük olmadan diğerlerinin hiçbir anlamı olmayacaktır. Bu yüzden bende buradaki birçok insan gibi öncelikle dürüst birini tanımak isterim. Eğer bana yazmayı isterseniz sadece kendinizi anlatın, hayalinizde olmak istediğiniz kişiyi bana lütfen anlatmayın.

Zaten böyle bir şey yaparak dürüst davranmayacak olursanız bu illaki bir gün ortaya çıkacaktır ve o zaman bana karşı çok daha büyük mahcubiyet yaşayacaksınız. Bence bana yazacak kişiler hiç bu riski almasın. Benim için ne kadar zengin olduğunuz ne kadar yakışıklı olmuş ne kadar kaliteli iyi bir işte çalıştığınız çok önemli değil. Bunlar tabi ki tamamende önemsiz şeyler diyemem ama çok zengin olsanız çok iyi bir işe sahip olsanız, çok yakışıklı bir erkek dahi olsanız sizinle arkadaş olacağım duygusal bir ilişki yaşayacağımız anlamına gelmez.

Dürüstlük bence bir erkeğin en güzel süsüdür. Umarım burada benim gibi esmer bakımlı ve güzel bir bayanla tanışmayı isteyen dürüst erkekler vardır. Sadece Kartal’dan birini tanımak istiyorum. Kartal dışından birini istemiyorum çünkü İstanbul gibi kalabalık ve bir yerden başka bir yere gitmenin bu kadar zahmetli olduğu bir yerde erkek arkadaşımdan ayrı düşmek nadiren görmek istemem. Her gün görüşebileceğim en kötü haftada birkaç gün görebileceğim birini isterim. Boyum 1.70 ve 54 kilo esmer tenli bakımlı genç bir kızım. Olgun erkeklerle daha iyi anlaşabildiğim için 30 ve 35 yaşları arasında birini düşünüyorum. Eğer bana mesaj yazar ve telefon numaranızı ya da Instagram adresinizi yazarsanız görüşebiliriz. Sizlerden özel ricam profilinize kendi resminizi koymanız.

Dul Bayanım. Kartal’dan Genç Dürüst Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler, İstanbul Kartal’dan yazıyorum. İsmim Seçil. 59 yaşındayım sarışın bakımlı bir kadınım. Hayatım boyunca hiç evlilik yapmadım. Evlilik yapmayada gerek duymadım ama tabi bu yaşıma kadar illaki erkek arkadaşlarım sevdiğim aşık olduğum kişiler olmuştur. Hayatımın büyük bir kısmında hep yalnız yaşadım. Çalıştığım iş yerindeki patronumla duygusal bir ilişkim vardı. O çok zengin bir beyefendiydi ve beni gerçekten seviyordu. Ben onunla ilk tanıştığım zaman onun arkadaşlık teklifine biraz mecbur olduğum için kabul etmek zorunda kalmıştım.

Çünkü o zaman maddi manevi çok kötü durumdaydım bana destek olacak sahiplenecek hiç kimsem yoktu. Kader o kişiyi karşıma çıkardığı için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum. O bana yıllarca maddi manevi çok büyük destek oldu, bende onun işlerinde uzun yıllar çalıştım. İlk başta mecburiyetten bu arkadaşlığı kabul etmiş olsamda sonrasında beni ne kadar sevdiğini ve ne kadar değer verdiğini gördükten sonra bende ondan hoşlanmaya ona değer vermeye sevmeye başladım. Böylece uzun yıllar sürecek olan beraberliğiniz başlamış oldu. Benden yaklaşık 10 yaş büyüktü ama ben bu yaş farkını hiç sorun etmiyordum. Erkek ile kadın arasında ki o kadar yaş farkı bir yere kadar zaten normaldir ama yaşımız ilerledikçe aramızdaki yaş farkı ilişkimizide etkilemeye başladı.

Her geçen gün daha büyük sağlık sorunları yaşıyordu ve birkaç yıl öncede hayata veda etti. O gittikten sonra hayatımda çok büyük bir boşluk oluştu çünkü uzun yıllardır onunla beraberdim. Ondan başka biriyle olmayıda hiçbir zaman aklımdan daha iyi geçirmedim. Birkaç yıldır çok yalnızım. O hayata ve daha edip gitti ama ben hala ona kalbimin bir köşesinde değer veriyorum. Ancak tabiki hayat devam ediyor ve bende biraz olsun yeniden mutluluğu bulmak istiyorum. Ancak bu sefer kendimden yaş olarak daha genç birini tanımak isterim, benden yaşlı olan birisi zaten muhtemelen sağlık sorunları yaşıyordur ya da daha farklı sorunları doğabilir. Bana yeterince ilgi göstermeyebilir. Bu yüzden sadece Kartal ve yakınlarında yaşayan genç dürüst ve güvenilir beylerin bana yazmasını isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*