Kastamonu Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Sahra Ben. 28 Yaş Bekarım. Olgun Özgür Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Sahra, Kastamonu merkezde yaşıyorum, üniversite hukuk mezunuyum. Bir avukatlık ofisinde stajyerlik yapıyorum şu an ama aslen Sinoplu’yum. Okul döneminde burada tanıştığım meslektaşlarımla anlaştığım için buradan ayrılmak istemedim. Zaten okul boyunca buraya, buranın ortamına alıştım ve ayrıca çok değer verdiğim çok sevdiğim saygı duyduğum kişiler olunca burda kalmak bana çokta zor gelmedi. Ben karadeniz kızıyım ve karakter olarak kendimi karadenize benzetirim her zaman. Tıpkı karadeniz gibi hırçın ve asi bir yapım var, bu yüzden ilişkilerimde bazen sorun yaşayabiliyorum.

Galiba erkekler benim gibi laf dinlemeyen, kabına sığmayan ve dobra konuşan kadınlarsan çok hoşlanmıyorlar. Yada işlerine gelmiyor dersek daha doğru olur. Ama ben buyum ve değişmeyede hiç niyetim yok. Kendine güveni olan cesur davranan, özgür erkekler hoşuma gidiyor. Güzel olduğuma inanıyorum ayrıca çekici bir kadınım, çevremde ilgilenen erkeklerde çok ama ben uzun zamandır özellikle öğrencilik hayatım boyunca sanal ortamda sohbet sitelerinde falan çok zaman geçirdim. Bildiğim bir ortam burası. Akrep burcuyum, boyum 175 ve 57 kiloyum. Spor giyiniyorum.

Romantik birisi değilim ama sevgilim bana özel günlerde sıradışı sürprizler yaparsa açıkçası hoşuma gider hatta böyle bir şey yapmasını isterim. Kendisinden sürpriz yapmasını isteyecek değilim tabiki ama böyle bir beklentim olur. Bu sıralar kendimi çok iyi hissetmiyorum. Pandemi süresinde iki kez hastalığa yakamadım. Hastalık bende kalıcı bir hasar bırakmadı ama çok ağır geçirdiğim için psikolojik olarak çok yıprandım. Biraz kedimi toparlamaya çalışıyorum ama yeni bir aşk ve yeni bir macera ile daha hızlı toparlayabilirim. Tabi bana manevi anlamda destek olabilecek bir erkek arkadaş isterim. Özgürlüğüme düşkünüm ve benim gibi hesap vermeden yaşayan kendinden emin beyler bana yazarsa tanışmak isterim.

Adım Sevil.32 Yaş Dul Kadınım. Seviyeli Dürüst Sevgili Arıyorum.

Merhaba Sevil ben Kastamonu’dan ama merkezde değilim ilçede yaşıyorum, muhasebe bürosunda çalışıyorum. Daha önce bir akrabamızın oğluyla evlendim ama sonrasında iki yıllık evliliğin ardından boşanma kaderi aldık, çocuğum yok yalnızım ama ailemle yaşıyorum. Eğlendiğim kişi benden yaş olarak biraz küçüktü. Böyle bir hatayı nasıl yaptım diye kendime kızıyor olsamda geçmişi değiştirecek gücümüz yok malesef. Hayat dolu neşeli eğlenceli, gezmeyi seven hareketli biriyim. Eski eşim biraz fazla tutucu olduğu için anlaşamadım.

Aslında evlilik öncesinde zaren akraba olduğumuz için ve neredeyse beraber aynı ortamda büyüdüğümüz için birbirimizi ve ailelerimizi çok iyi tanıyorduk. Ama o zaman gençler nasıl olsa birbirini biliyor anlaşırlar falan diyerek büyüklerimizin yönlendirmesi ile evlendik. Ama evlendikten sonra benim dekolte giyinmemden tutunda içtiğim sigaraya kadar her şey sorun oldu. Bizim sorunlarımız ve huzursuz olmamız zamanla aileler arasındaki ilişkiyede zarar vermeye başlayınca boşanmak zorunda kaldım. Hiçte pişman değilim en doğrusu buydu. Aslında evlendiğim zaman dahi kalbimde o aşkı sevgiyi hissetmemiştim.

Bu yüzden kalbim uzun zamandır boş ve ben boşandıktan hemen sonra erkek arkadaş edinmeyi uygun bulmadığım için bir süre bekledim. Burası küçük bir yer olduğu için buradakilerin tanıdığı biriyle sevgili olamam. Bu yüzden Kastamonu merkezde yaşayan arasıra reel görüşeceğim fakat devamlı olarak telefonda konuşabileceğim birini arıyorum. Her ne kadar boşanmış ve artık görüşmüyor olsam bile yaşadığım ilçeden onunda tanıdığı biriyle arkadaş olarak onu rencide etmek istemem. Bu başka sorunlara yol açabilir. Bu yüzden biraz uzakta birinin olması daha iyi olur. Dürüst ve aşırı kıskanç olmayan birini istiyorum. Kastamonu merkezdeki beylerin mesajını beklerim.

Selam. Nihal Ben. Kastamonu’dan Genç Erkek Arkadaş arıyorum.

Selam, 40 yaş altında bir erkekle tanışmak istemiyorum. Kızıl saçlı, çekici, alımlı bir kadınım ve genç erkeklerden hoşlanıyorum. Bu benim için bir tercihten çok iç güdüsel olarak istediğim arzu ettiğim bir durum. Ama ne yazık ki bu zamana kadar ruhuma hitap eden, hayalimdeki gibi genç ve sportif biriyle tanışamadım ve sonuç olarak son çare buraya başvurdum. Koymuş olduğum fotoğraf güncel sayılır çok eski bir resim değil. Ben 40 yaşımdaydım ve kamuda çalışıyorum, memurum. Boyum bir kadına göre uzan sayılır ve aynı şekilde uzun boylu erkek istiyorum.

Bir erkeği tercih etmem ve hayatıma almam için fiziksel özelliklerinin ve yaşının istediğim gibi olması önemli değil. Tercih edilmek istiyorsanız ve benimle ilgileniyorsanız her şeyden önce sır tutmasını bilmelisiniz. Yaşadığımız ilişki iki kişilik olmalı asla özel durumları başkaları paylaşmamanız gerekir çünkü ve korumasız ve yalnız bir kadınım ve iş yerinde saygınlığı olan biriyim. Benim özel hayatımın başkalarının dilinde olması bana zarar verir. Bir erkek belki böyle durumlardan rahatsız olmayabilir, rahatsız olsa bile zarar görmez ama bir kadın için durum aynı değildir.

Bütün bunları göz önüne alınca güven benim için ilk şartım olmak zorunda. Çok fazla duyguları ile hareket eden birisi değilim. Bir erkeğe mutluluğu doruk noktasında yaşatabilirim ama aşık olmak istemem. Aşkı yada aşık olmayı sevmiyorum. Çünkü aşk dediğimiz duygu özellikle günümüzde çok çabuk tükeniyor yada biz tüketiyoruz. Ama karşılıklı hoşlanma güven olan biriyle yeterince iyi vakit geçirebiliyorsak o ilişki kolay kolay bitmez. Kastamonu merkezden olgun bayanlarla ilgilenen genç sportif ve uzun boylu güvenilir beylerin bana yazmasını istiyorum. Evli erkekler yazmasın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*