Kastamonu Dul Bayanlar

 

Kastamonu’dan Olgun Sevgili Arıyorum. 

Merhaba ismim Zehra ve 23 yaşımdayım. Boyum 175 ve 52 kiloyum. Kastamonu’da bir ilçede yaşıyorum. Lise mezunuyum. Küçük bir işletmede çalışıyorum. Sosyal çevrem küçük bir yerde yaşadığım için benim isteklerime arzularıma cevap verecek nitelikte değil. Seyahat sorunum yok o yüzden Kastamonu dışından güvendiğim biri olursa onunla da görüşebilirim. Merkezde bir iş bulmak kendime küçük bir ev tutmak ve yanlız yaşamak istiyorum. Burada kendimi özgür hissetmiyorum. Özgürlükten ziyade istediğim yaşamı ve ortamı burada bulamıyorum.

Güvendiğim ve beni seven biri olsun, kendimize küçük bir dünya kuralım ve mutlu olalım istiyorum. Çılgınca fikirleri birlikte hayata geçirelim. Üzgün olduğum zamanlarda derdimi paylaşacağım bir dost olsun bana. Elimi tutsun ve hayat bizi nereye götürecekse birlikte gidelim istiyorum. Yaşım çok fazla değil ama yine de birçok erkekle tanıştım. Hepsininde beni sevdiğine inandım. Halbuki onlar sadece benim bedenimi sevmişler. Yaptığım hatalardan dersimi aldım ve kolay güvenmemeyi öğrendim. Artık sırf bir sevgilim olsun ve yanlız kalmayım diye emin olmadigim biri ile birlikte olamam. Kısa süreli sadece eğlence amaçlı ilişkilerin kızı değilim artık. Reel yaşantımda kiminle tanıştımsa hepsi beni hayal kırıklığına uğrattı ve ruhumu incitti. Belki bedenimi bedenimi mutlu etmeyi başardılar ama ruhumu incittiler. Belki aradığım kahramanım buralarda bir yerdedir.

Beni gerçekten seven adam gibi birine ben ruhumla ve bedenimle teslim olmaya hazırım. Ama gerçekten sevginin ne kadar kıymetli olduğunu bilen biri için yapabilirim bunları. Artık lütfen düzgün biri çıksın karşıma. Tatlı sözlerin arkasında gizli planlar yapan biri değil. Bana zaten samimi gelen biri benden ne isterse alır. Yeter ki bana samimi gelsin ve dürüst olsun. Tek istediğim biraz dürüstlük. Ben kendimi erkeğime adamayı seven bundan zevk alan biriyim. Bana uygun olgun biriyle tanışmak istiyorum. Genç olanlarla anlaşamıyorum o yüzden sadece olgun beyler yazsın lütfen. 

Kastamonu dulbayanların telefon numaraları, Tosya türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Taşköprü ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, İnebolu seviyeliilişki isteyen olgun bayanlar, Küre Suriyeli olgun ve dul bayanların whatsapp numaraları, Pınarbaşı olgun erkek arkadaş arayan genç bayanlarla tanışma, Seydiler sevgili arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Abana dul bayanlarla sohbet.!

Merhaba, Dürüst ve Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Songül ve 42 yaşımdayım. Boyum 170 ve 52 kiloyum. Daha önce küçük yaşta evlilik yaptım ve iki çocuğum var. Çocuklarım büyüyene kadar bir çok acıya ve üzüntüye sabrettim. Şiddete maruz kaldım dayandım,  hakaret edildi duymamazlıktan geldim. Çocuklarım üzülmesin onların boynu yere eğilmesin diye her acıya sabrettim. Onlar büyüyünce herşeyin farkına vardılar ve onlardan aldığım destek ve güçle boşandım. Oğlum Istanbul’da yaşıyor ve kısa süre önce düğününü yaptık. Her ikisi ile de arkadaş bir samimi ve güzel bir ilişkimiz var. Bem ona kayınvalide değil arkadaş gibi yaklaştım ve oda beni annesi yerine koydu. Kızım ise benimle yaşıyor. Kendi halimizde mütevazı bir hayat yaşıyoruz ve şu an hem çok huzurlu hemde mutluyuz. Kızım babasına biraz düşkündü o arada babasını görüyor ama oğlum ve ben asla onunla yüzyüze gelmeyiz. 

Kastamonu merkezde yaşıyorum ve özel bir firmada çalışıyorum. Artık kendime yeni bir sayfa açtım ve hayatımda hiç görmediğim yada unuttuğum duyguları yeniden yaşamak, yeniden kadın olmak olmak istiyorum. Çünkü gerçek mana da hiç bir zaman kadın olmadım. Bunu bana hissettiren ve yaşayan olmadı. Yaşım 42 olabilir ama aşk anlamında genç bir kız gibi heyecanlı ve tecrübesizim. Kadınlığı en doyurucu şekilde yaşayabileceğim ve erkeğine de yaşatabileceğim  yaştayım. Kendimde o gücü ve o hissiyatı buluyorum. Öyle biri çıksın ki karşıma tüm acılarımı unuttursun. Kendimi yeniden doğmuş kadar hafif hissetmek ve omuzlarımdaki yılların yorgunluğunu atacağım bir aşk istiyorum. Yaş olarak benden çok fazla büyük olsun istemiyorum. Benim yaşlarımdaki Kastamonu’da yaşayan biriyle tanışmak istiyorum. 

İsmim Pelin.Kastamonu’dan Elit Dost Arıyorum. 

Merhabalar, ismim Pelin ve 32 yaşımdayım. Kastamonu merkezde yaşıyorum ve bir alış veriş merkezinde çalışıyorum. Bakımlı ve çekici biriyim, vücut ölçülerimi seviyorum ve bunu teshir etmekten keyif alıyorum. Bana yazacak olan beyler rahat olsunlar, iki gün tanışıp üçüncü gün evlilikten bahseden, evlilik hayali kuran kadınlardan değilim. Evlenmeyide düşünmüyorum. Sadece hayattan keyif alamaya çalışan biriyim. Gereksiz duygusal muhabbetler istemiyorum.

Aşka inandığımda söylenemez. Kafa dengi biriyle tanışıp aynı evi paylaşmak istiyorum. Maddi sorunu olamayan gezmeyi ve eğlenmeyi bilen biri olmalı. Aynı evi paylaşmasak bile benimle görüşmek için sıkıntısı olmayan yada şehir dışından değilde merkezde yaşayan biri olması  yeterli. O yüzden benimle mutlu olacağına ve güzel vakit geçireceğine inanan, özgüveni yerinde elit beyler tercihimdir. Medeni durumu beni çok kasmaz, Bana ayak uydurabilecekse eğer evli de olsa benim için farketmez. Maddi benim maddi, mâni ve fiziksel ihtiyaçlarımı karşılama konusunda yeterli biri olmalıdır.

Müzik dinlemeyi, dans etmeyi ve gece hayatını severim. Haftada en az bir gün gece kulübüne gitmek isterim. Parası çok olan ancak adam olabilme konusunda sıkıntısı olan beyler uzak dursun lütfen. Daha öncede bu tarz ilişkilerim oldu ve birlikte olduğum kişi sana aşık oldum gibi şeyler söyleyince bitirdim. Aşık olmak ya da bana biri aşık olsun değil benim istediğim. Hayatın keyfini birlikte çıkaralım yeterli benim için. Bunun dışına da çıkmak istemiyorum. Her ortama ayak uydurabilecek maddi sıkıntısı olmayan olgun ve elit beyler iletişim adresi bıraksın. 

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/kastamonu-dul-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*