Kastamonu Erkek Arayan Bayanlar

Kastamonu erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Kastamonu erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
1334

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba, Kastamonu’dan Olgun Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Berrin. Yaşım 36. Boyum 180 ve 65 kilo olgun hiç evlenmemiş bekar bir bayanım. Djyetisyenim ve kendi işimi yapıyorum. Bu alanda yüksek lisans yapıyorum ve kendini daha çok geliştirmek istiyorum. Okumayı ve mücadele vermeyi severim. Sadece meslek anlamında değil hayata dair her ne olursa birşeylerin çabası içinde olmuşumdur hep. Bence her insan birşeyleri başarmanın çabası içinde olmalı. Hayat sadece gezip eğlenmekten ibaret değil. Tabi kendimede zaman ayırıyorum ve hayatın keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Bu ikisi arasında dengeyi sağlayınca kendimi daha huzurlu ve mutlu hissediyorum. Sadece çalışmaya yoğunlaşmak veya sadece keyif veren işlere dalmak beni huzursuz ediyor. Ben idealleri olan ve hayattan beklentileri üst seviyede olan bir kadınım. Beraber olacağım erkekte öyle olmalı. En azından hayatı oturmuş, kültürlü ve seviyeli biri olmalı. Kendini yetiştirmemiş veya bu çabada olmayan birinden hoşlanmış dahi olsam o ilişkinin yürüyeceğine ihtimal vermiyorum. Çünkü beraber vakit geçirirken ortak bir dili konuşamayız.

Şımartılmak isteyen ilgi budalası bir kadın değilim ama her kadın gibi beğenilmek hoşuma gider. Kitapları ve müziği severim. Daha çok mantıksal ilişkiler kurdum bu zamana kadar,onlarda çok heyecan vermedi. Galiba mantıkla duyguyu aynı kişide bulacağım bir erkekle mutlu olabilirim. Sadece mantık veya sadece hislerimle hareket etmek ya heyecan vermiyor ya da kendime zarar veriyorum. Sanaldan yada sosyal medyadan arkadaşlığım olmadı hiç. Can sıkıntısı dolaşırken nette burası denk geldi. Yorumları okuyunca zararsız bir yer olduğuna karar verdim ve bende kendimi sizlere tanıtmak istedim. Ne olur ne biter bilmiyorum. Bende merakla bekliyorum bakalım kimler çıkacak karşıma. Güzel insanlar çıkmasını ümit ediyorum. Kastamonu’da yaşayan, düzenli bir işi ve hayatı olan olgun ve ciddi beylerin mesajını bekliyorum. 

Kastamonu erkek arayan bayanlar, Abana erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Araç erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Bozkurt ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Cide erkek arayan türbanlı bayanların telefon numaraları, Daday evlenmek için olgun erkek arayan bayanların whatsapp numaraları, Küre erkek arayan  zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Şenpazar olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların telefon numaraları, Tosya seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla tanışma.!

Merhaba,Kastamonu’dan Seviyeli Elit Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Selena. Aslen Rizeli’yim. Üniversite okumak için buradayım ve 20 yaşımdayım. Buraya geçen yıl geldim. Aslında Rize’de bir özel üniversitede okuyabilirdim ama o günkü şartlarda buraya gelmem gerekiyordu. Oldukça varlıklı bir aileden geliyorum. Ailemin iki çocuğundan biriyim. Birde küçük erkek kardeşim var. Varlıklı bir ailenin tek kızı olunca genelde şımarık bir kız profili canlanıyor insanların gözünde ama hiç öyle biri olduğumu düşünmüyorum. Ailem beni buraya gönderirken benimle gelip evimi ayarladılar, arabamı da verdiler ama bunlar benim için hiç önemli değil. Lüks bir hayat yaşıyor olabilirim ama en büyük lüksün sadık bir erkek tarafından herşeyimle sevilmek olduğunu biliyorum. Bu lüksü şu an için bulamadım. Benim için önemli olan erkeğin yakışıklı ya da zengin olması falan değil. Adam gibi adam diyeceğim, sevgilisi olmaktan gurur duyacağım, herşeyimi ona güvenebileceğim bir erkeği bulmanın bu kadar zor olacağını tahmin etmezdim ama yok yani. Varsa da ben bulamadım. Bakalım burda şansımı burada denemek istedim. 

Açık söyleyim ben bir erkeği hayatıma almadan önce denerim. Maddi manevi denerim onu. Hemde bir kez değil birçok kez denerim. Bakalım bu adam benim neyimi seviyor, bunu öğrenmek için denerim. Sınavı geçen erkeğe herşeyimle güvenir ve kendimi ona adarım. Şu ana kadar da istediğim gibi birini bulamadığım için hayatımda ciddi biri olmadı.  Çocukluk aşklarını ilişkiden saymıyorum tabi. Ciddi olgun ve seviyeli erkeklerden hoşlanırım. Benden daha zeki, daha tecrübeli ve olgun olmasını isterim. Kastamonu ve çevresinde yaşayan dürüst ve karakteri düzgün bir erkek arıyorum. Mesajınızda iletişim bırakın ben size ulaşırım. 

Merhaba,Kastamonu’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nuran.40 yaşımdayım ve Kastamonu merkezde iki çocuğumla birlikte yaşıyorum. Tahmin edeceğiniz üzere dul bit bayanım. Elimden geldiğince kendime ve vücuduma dikkat etmeye çalışıyorum. İş hayatı olunca bazen ölçüyü kaçırabiliyorum gerçi ama yine alımlı bir kadın olduğumu düşünüyorum. Müzik dinlemeyi, dans etmeyi, gece hayatını severim. Abartılı olmamak şartı ile alkol ve sigara alırım. Ama dediğim gibi bu sınırlı ölçülerde. Erkeğinde sınırlı almasını isterim. Mübtela derecesinde alkolsüz yaşayamayan beylerle beraber olacağımı sanmıyorum. Çünkü öyle erkekler bana hep itici gelmiştir.  İtici olmasının da ötesinde herşeyden önce böyle bir erkeği güvenilir bulmam. Güvenmediğim biriyle de asla yan yana dahi gelmek istemem. Olgun kadınlar zaten erkeğin yakışıklı olmasına falan çok takılmaz. Erkeğin güven vermesi bizim için önceliklidir. 

İki çocuğum var ve her ikisinide çok seviyorum. Eski eşimden ayrıldıktan sonra bir süre zorluk yaşadım tabiki. Çocuklarıma hem anne hem baba oldum. Başlarda zorlansamda sonra alıştım bu duruma. Romantizm severim ama erkeğin biraz maço olanlarından hoşlanırım. Fazla uysal olmamalı birlite olacağım erkek. Kadını yönlendirebilen erkekler daha çok çekiyor beni. Maddi olarak erkekten bir beklentim yok. Kendi kendime yeterim. Manevi anlamda her zaman yanımda olduğunu hissedeceğim birine ihtiyacım var. Her ne olursa olsun bana destek olacak, güç verecek bir erkeğin varlığını hissetmek istiyorum. Sadece bunu hissetmek bile bana yetecektir. Yaşadığım zor günlerden sonra böyle birine çok ihtiyacım var. Kastamonu merkezde yaşayan ve olgun  güvenilir beyler mesaj yazsınlar. İletişim adresi veya numara bırakırsanız ben sizi bulurum. Şimdilik hoşçakalın. 

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/kastamonu-erkek-arayan-bayanlar/,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here