Kastamonu Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kastamonu evlilik siteleri ve 2021 güncel evlilik ilanları,Ağlı dini evlilik siteleri ve türbanlı bayanların evlilik ilanları, İnebolu evlenmek için zengin erkek arayan genç ve güzel kızlarla whatsapp sohbet, Taşköprü 60 yaş üstü evlenmek isteyen emekli erkekler ve bayanlar, Daday kamudan evlenmek isteyen bay ve bayan memurların evlilik ilanları ve profil fotoğrafları, Cide suriyeli bayanlarla evlenmek isteyen Türk erkeklerin telefon numaraları..

Karadeniz kadını sert olur,erkeği ise mert olur. Kadınları her ne kadar sert bir mizaca sahip olsada sevdikleri erkeğe sonuna sahip çıkarlar ve benimserler. Bu yüzden karadenizli bir bayanla evliyseniz yada evilik düşünüyorsanız çok doğru bir karar verdiğinizi bilmelisiniz. Kastamonu ilimize özel açmış olduğumuz bu sayfamızda evlenmek isteyenler yer almaktadır. Sizinde evlenmek gibi ciddi bir yola girmek niyetiniz varsa bu bloğumuzda en güncel evlilik ilanlarını bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

❣Selam,Zehra İsmim. 27 Yaşımdayım.Kastamonu’dan Evlenmek İçin Erkek Arkadaş Arıyorum.❣

Merhaba, adım Zehra. Kastamonu merkezde yaşıyorum ve 27 yaşımdayım. Oğlak burcuyum. Üniversite mezunuyum. Biraz geç başladığım için yeni bitirebildim okulu. Bir yandan atanmaya çalışıyorum ama bu sıralar hayatım biraz çalkantılı geçiyor. Çok fazla konsantre olamıyorum sınavlara. Babannemle beraber yaşıyorum. Onun yaşlılık maaşı ile geçiniyoruz. O da zaten neyimize yetebilir ki. Benim için en doğru yol düzgün birini bulup, onunla evlenip aile kurmak galiba. Öyle birini bulabilirsem bir süre arkadaş kalmak ve iyice tanımak istiyorum. Çünkü yanlış bir evlilik yapmaktan korkuyorum.

Eğer yanlış bir evlilik yaparsam ve işler yolunda gitmezse benim arkamda duracak, bana sahip çıkacak ve bana destek verecek bir ailem yok. Bu yüzden biraz tedirginim ve tanıştığım kisiyi çok iyi tanımadan evlenmek istemiyorum. Hayatta tek başıma mücadele etmek zorunda olmak genç bir kız için hiçte kolay değil. Hayatım imkansızlıklar içinde birşeyler başarma çabası içinde geçti hep. Alıştım sanıyorum bazen ama aslında hiçbir zaman alışamadım. Sadece dik durmak zorunda olduğumu biliyorum. Bu yıl atamam olursa benim için hayat sil baştan başlıyor gibi olacak.

Yeniden doğmuş gibi olurum herhalde. Hemşirelik okudum. Zor bir meslek ama eğlenceli bir çalışma ortamı oluyor. Bir an önce çalışmaya başlamak ve hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum. Bunun benim için ne anlama geldiğini anlatmam çok zor. Umarım evlilik istemekle doğru bir karar vermişimdir. Çünkü yanlış yapma gibi lüksüm yok benim bu hayatta. Özellikle evlilik konusunda yanlış bir karar verirsem yeniden toparlanamayabilirim. Düzgün ve dürüst birini arıyorum 30 yaşlarında. Tanışıp bir süre arkadaş kalıp emin olunca evlenmek istiyorum. Kastamonu çevresinden beyler yazabilirler.

❣Süleyman İsmim.30 Yaşımdayım ve Bekarım. Evinin Hanımı Olmak İsteyen Genç Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.❣

Merhaba ismim Süleyman. Kastamonu’da maden mühendisi olarak çalışıyorum. Aslen buralıyım.30 yaşımdayım ve bekarım. Yalnız yaşıyorum. Bir erkek için yalnız başına bekar yaşamak hiç kolay değil. Yemek ayrı sorun,bulaşık ayrı sorun. Birde hiç sevmiyorum bu tür ev işleri ile uğraşmayı. Yaşımda zaten evlilik çağına geldi artık. Evlenmek bir süredir aklımda var ama aşık olarak evlenmek istiyorum. Çok romantik ve detaycı biriyimdir. Hiçbir özel günü atlamam sevdiklerim hakkında. Aşık olduğum zaman tutkulu bir aşk yaşamak yaşamak istiyorum.

Bu duygularımı anlatmam kolay değil ama görücü usulü gibi falan olsun istemiyorum. İlk gördüğümde nefesimi kesen, aklımı başımdan alacak birini arıyorum. Maddi olarak gelirim iyi sayılır. Çalışan birini istemiyorum. Ben çalışır ailemin ihtiyaçlarını bir şekilde karşılarım. Eşim evine ve bana iyi baksın başka bir isteğim olmaz. Kısmet olursada iki tane bir kız bir erkek çocuğum olsun istiyorum. Tabi gelecek bize ne hazırlıyor bilemeyiz ama sadece gönlümden geçenleri sizlerle paylaşıyorum. Büyük şatafatlı bir yaşam hayal etmiyorum. Eşimle çocuklarımla huzurlu olmaktan başka arzum ve hayalim yok.

Hırslı insanları sevmem. Özellikle hırslı kadınlardan uzak durmuşumdur her zaman. Hırslı kadınlar tehlikeli oluyor çünkü. Daha efendi hanımefendi birini arıyorum. Çocukları ile ilgilenip onları geliştirecek, evini ihmal etmeyecek bir kadın istiyorum. Açık veya kapalı gibi birşey aklıma gelmiyor,çok önemli değil ama kapalı birisi olursa sanki daha mutlu olurum. Madende zor şartlarda çalışıyorum. Evime gelince dinlenmek ve huzur bulmak istiyorum.30 yaş ve altı genç ve hanımefendi, evinin kadını olmak isteyen bayanlar yazabilir.

❣38 Yaşımdayım. Kastamonu’da Memurum.Kamu Çalışanı Olgun Erkekle Evlilik İçin Tanışabiliriz.❣

Seher ben Kastamonu ilçesinden yazıyorum sizlere. İngilizce öğretmeniyim. Daha önce evlilik yaşadım. Benim gibi ingilizce öğretmeniydi eski eşimde. Meslek hayatımın ilk günleriydi. Okulda saygı duyduğumuz bir büyüğümüz vasıtası ile evlendik. Çok iyi biriydi ve kibardı, beni hiç incitmedi ama zamanla aşk ve heyacan kalmadı. Zaten çocuğumuzda olmuyordu. Üzülerekte olsa o evliliği bitirmek zorunda kaldık. Tabi medeni bir şekilde oldu ayrılmamız. Aşk benim için önemli. Bana heyecan vermeyen bir ilişkiyi adı flört olsa yada evlilik olsa  yaşamak istemem.

Evim yok ama arabam var. Kirada oturuyorum. Ev hayatımda tertipli düzenliyimdir. Dağınık ev sevmiyorum. Lüks ve şatafat sevmem ama kaliteyede önem veriyorum. Açık sözlü,az ama öz konuşurum. Mutfakta çok iyi olduğum söylenemez. Çalışma hayatım olunca mutfağa fazla zaman ayıramıyorum. Yaz tatillerini Kütahya’da ailemin yanında geçiriyorum. Mütevazi yaşayan bir ailem var. Evleneceğim erkeğin aile ilişkilerine değer veren, saygılı ve kibar birisinin olmasını isterim. Bu şehirde durmamı gerektiren özel bir neden yok. Sevdiğim dostlarım olduğu için buradayım. Yeni bir şehire gitmek oraya alışmak biraz zor olur benim için.

Burada kurulmuş bir düzenim var ve bunu bozmak istemiyorum. Genel olarak mutlu ve huzurluyum. Bana heyecan verecek kamu çalışanı biriyle tanışarak hayatıma biraz renk katmak isterim. Artık hayatın başka bir evresine yaş itibari ile geçmek üzereyim.40 yaş psikolojisine alışmak biraz zor olacak benim için. Bundan sonra bazı şeyleri yerli yerine oturtmak daha zor olabilir. Bu yüzden daha fazla ertelemek istemiyorum ve bir an önce düzgün biriyle tanışıp hayatlarımızı birleştirmek istiyorum. Kastamonu olması şart değil ama yinede buradan birisi olursa daha mutlu olurum. Şimdilik hoşçakalın. Umarım uygun birileri vardır ve tanışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*