Kayseri Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. İsmim Melisa. Kayseri’den Tatil İçin Arkadaş Arıyorum.

Selam, Hollanda’dan yazıyorum sizlere ve aslen Kayserili olduğum için tatilde beraber olabileceğim düzgün biriyle tanışmak için bu siteyi tercih ettim. Birgün arkadaş bulmak için ilan vereceğimi düşünsem kendi kendime güler asla inanmazdım böyle birşey yapacağıma. Ama demekki hayatta hiçbir zaman büyük konuşmamak gerekiyor. Canımız sıkılınca kendimize bile inandırmakta zorlanacağımız ve asla yapmam dediğimiz birçok şeyi isteyerek yapabiliriz. Şu an benim yaptığım gibi. Hollanda’da aileme ait restorantta çalışıyorum. Bütün gurbetçi aileler gibi yazın bizde ülkemize Kayseri’ye geliyoruz.

Bir yıl boyunca memleket özlemi çektikten sonra tatile gelip, üstüne birde sıkıcı bir tatil geçirmek tam bir hayal kırıklığı oluyor. İlk önce aklıma sohbet sitelerinde biriyle tanışmak geldi. Kayserili olduğunu söyleyen birkaç erkek yazdı biraz konuştuk falan ama onlarıda kafam çok sarmadı. Konuşmalarından bir kadına gereken değerini verebileceklerine dair bir his oluşmadı bende. Birde tabi erkeğin biraz güven vermesi gerekir. Özellikle sanaldan bir erkekle tanışıp konuşuyorsam buluşmadan önce o kişinin ne kadar güvenilir olduğunu ne kadar dürüst olduğunu mutlaka test ederim. Bunu yapmak zorundayım çünkü eğlenceli bir tatil geçirmek isterken tatilimin zehir olmasını istemem.

Henüz 24 yaşımdayım ama birkaç yaş olgun gösteriyor olabilirim. O da sanırım biraz fazla kilolu olduğum için olgun gösteriyorum. Fazla kilo derken gözünüz korkmasın diyetteyim ve başaracağıma inanıyorum. Başaramasam bile bu şekilde beni kabul edecek birisini bulmak isterim. Sonuçta hiçbirimiz kusursuz değiliz ve fiziksel ya da karakter olarak eksiklerimiz illaki oluyor. Zaten kendi adıma kusursuz birini aramıyorum ama en azından karışıklı güven olsun, biraz birbirimizi çekici bulalım, sonrası çok önemli değil. Kayserili beyler yazsın tanışalım.

Adım Sema. 36 Yaşımdayım. Olgun Bekar Güvenilir Erkek Arıyorum.

Şema ben Kayseri merkezdeyim,bir oğlum ve bir kızım var. Eşimden 6 yıl önce boşandım ve boşandıktan sonra yine hayatımda olan erkekler oldu ama bu ilişkilerde kendimi çok bulamadım. Çalışmıyorum normalde ama fal konusunda çok iyi olduğum için fal bakarak hayatımı kazanıyorum ve o şekilde ihtiyaçlarımı karşılıyorum. Sarışın bakımlı güzel günler yaşamak isteyen ve huzurlu bir arkadaşlık isteyen yalnız bir kadınım. Burada uzun uzun detaylara girmekte istemem ama yalnız bir kadın sadece ve sadece kendisine iyi gelecek huzur verecek ve kendisini özel hissettirecek bir erkek arar sadece.

Böyle birini bulmak her zaman kolay olmuyor elbette zaten kolay olsa şu an burada olmazdık. Ben sadece beni mutlu edecek yalnızlığıma son verecek birini aramıyorum. Sadece bunu istersem bencillik etmiş olurum. Ben aynı zamanda gerçekten içimden gelerek kendisinide mutlu edeceğim birlikte hayatı güzelleştireceğim düzgün birini arıyorum. Bu arada sadece kendini düşünen, kendinden başka kimseyi umursamayan erkekleri hiç sevmem arkadaşta olmak öyle biriyle. Çok anlayışlı birisi değilim bu yüzden büyük hataları affetmem. Küçük hatalarda çok sık tekrarlanırsa o ilişkiden zamanla soğurum.

Bu nedenle benimle olan erkeğin dikkatli olması, oturup kalkmasına, konuşmasına üslubuna çok dikkat etmelidir. Bu tarz konuları umursamayan erkeği bende umursamam. Erkekler çoğu zaman ilişkinin ilk günlerinde çok ilgilidir ama kısa süre sonra kadını umursamaz bir tavır içine girerler. Bunu ben kendi hayatımdada defalarca yaşadım. Ben bu yüzden evliliğimi dahi bitirmiş bir kadınım. Sıradan bir arkadaşlığı bitirmekte hiç tereddüt etmem. Bana ilk gün nasıl davranıyorsanız her zaman aynı davranışı görmek isterim. Bu bilmenizi isterim ve kadına ilgi gösterebilen beylerin yazmasını isterim.

Merhaba. Deniz Ben. Kayseri’deyim Erkek Arkadaş Dost Arıyorum.

Merhabalar, ismim Deniz. 28 yaşımdayım aslen Sivaslı’yız ama annem ve babam memur oldukları için burada yaşıyoruz. Biraz hüzünlü çabuk kırılan narin biriyim. Böyle olduğum içinde hayatta çoğu kez suistimal edildim, üzüldüm yaralandım ama hayata ve insanlara hiçbir zaman bakışımı değiştirmedim, hayata küsmedim. Üniversite okuyamadım malasef bu yüzden çok üzgünüm çünkü ailem okumamı çok istiyordu. Lise bittikten sonra saçma sapan bir aşka tutuldum birini sevdim ve onunla evlendik. Çoğulluk işte o günlerde hayatta tek gerçeğin aşk olduğuna falan inanırdık ve bu düşünceden bizi kimse vazfeçiremezdi çünkü biz kendimizce zaten her şeyin en doğrusunu biliyorduk.

Ne kadar cahil olduğumu anladığım zaman artık geri dönülmez bir yola girmiştim bir defa. Ailem beni çok uyarmıştı zamanında ama onları dinlemedim. Geri döndüğümde ise hayatı ıskalamış bir kadın olarak buldum kendimi. Ailemi çok seviyorum ve çok değer veriyorum çünkü onlar bana her zaman her şartta destek oldular. Hiçbir zaman bana sırt dönmediler. Şu anda özel bir şirkette çalışıyorum ama hayat benim için çok sıkıcı. İşe gidip eve gelip uyumaktan başka yaptığım hiçbir şey yok son zamanlarda. Artık bundan kurtulmak yeniden hayata sarılmak istiyorum.

Bunun içinde tıpkı ailemde olduğu gibi her zaman, ne kadar yanlış yaparsam yapayım, beni sevecek değer verecek ve destek olacak bir dosta, sevgiliye ve sırdaşa ihtiyacım var. Evliliğim uzun sürmedi. Çok kısa bir evlilikti bu yüzden çocuğum yok, olmasınıda ben istemedim. Kayseri merkezdeyim ve sadece merkezde yaşayan sürekli görüp konuşabileceğim birini arıyorum. Uzaklarda olmasını istemiyorum ve beni bu konuda anlayışla karşılaşacağınıza eminim. Herkesin kendine göre bir beklentisi var ve benimde beklentim bu yönde. Ben 28 yaş olduğum için en fazla 35 yaş biriyle görüşebilirim ama yaş olarak benden küçükte olmasın. Bu yaş aralığında olan beyler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*