Kayseri Bayan Arkadaş Bul

 

            Sizden Gelenler..

Merhaba arkadaşlar,

İsmim Meriç . Aslen Kütahya’lıyım.Kayseri’de üniversite kazandığımdan dolayı Erciyes üniversitesine kayıt yaptırdım ve gerçekten Kayseri’ye yerleştim sayılır, ama burada arkadaşlık nasıl oluyor ,dostluklar nasıl kuruluyor , daha da önemlisi benim ideolojik olarak beklentilerime cevap verecek hobi olarak yapmış olduğum kalem ve tesbih konusunda bana arkadaşlık yapacak, mesela bazı zamanlarda amatör de olsa şiirler yazıyorum.Bu şiirlerime destek olacak, yani kısacası beni anlayacak benim yaşamım ile alakalı koçluk yapacak, belki de Kayseri’nin gezmeye değer tarihi ve kültürel anlamda gidilecek görülecek yerleri gösterilmeye rehberlik yapmaya çalışacak, bu anlamda yalnızlığıma da ortak olacağını düşündüğüm ve gerçek anlamda çıkar ve menfaat düşünmeden sadakatle dostluk kurabileceğim arkadaşlıklar ve dostluklar arıyorum.

Gerçi okul kayıtları bitti ama , Covid-19 nedeniyle okullar açılmasa da, ben yine de Kayseri’ye yerleşip hem ekonomik anlamda iş bulup çalışmayı ve kendi imkanlarımla para kazanıp , kendi ihtiyaçlarımı giderip burayı yani Kayseri’yi benimsemek istiyorum. Bu anlamda gerçekten dost ve arkadaş olacak bana en azından gurbette olmadığımı hissettirecek arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak istiyorum. Benimle arkadaş olan bence şanslı kişi. Ona bağlama çalmayı öğretebilirim. Şiirlerimi ona okuyup ondan eleştiriler ya da övgüler almak isterim.

İslamisayfalar.com belki de o kadar gezdiğim internet üzerinde bulduğum ve inandığım en iyi sitelerden bir tanesi diyebilirim. Çünkü sanal âlemin belki de en şeffaf ve en güzel olanı. Ve değerli arkadaşlarım buradaki yazımda sizlerin bu yazımı okuyor olmanız sanki karşımda yapmışsın gibi mutluluk verici olması daha da güzel. Bu sebepten buradaki paylaşımlarım, buradaki yazılarım, buradaki gerçek manada deşarj oluşum her zamankinden daha farklı. Hani insanlar kimsenin olmadığı ıssız ve yeşil çimenlere uzanır ya, ya da en sarp dağlara çıkar oksijenin ve huzurun en zirvesini yaşar ya , belki de buradaki ifadem buradaki söylediklerim, buradaki nağmelerin, aslında yüreğimden kopan her bir harfin bir araya gelmiş halidir. Bilmeliyiz ki dostluklar arkadaşlıklar sevgiler yumak yumak deste deste öbek öbek bir araya geldiğinde önünün açılamayacağı, engellerin durduramayacağı bir sevgi kalesi olur, ve herkesçe bilinen bir gerçektir ki kaleler her zaman bulundukları ülkeyi korumanın en gerçek manasıdir. Onun içindir ki okulum olmasa bile Kayseri tercih yok etmiş olmam her anlamda huzur kokan güven aşılayan ve yaşanabilir bir memleket olması bana çok değer katıyor.

Dostluk arkadaşlık ve sevgi ile hep birlikte bugünümüze, yarınımıza umutla bakan ve günün en güzel tadını çıkaran muhabbeti ile, bütün stresleri bütün dertleri unutturan dostluklar sevgiler olmalı. Aslında çok daha içten ve derin konular paylaşımlar yapmak isterdim. İnsanların en çok güven kaybettiği en çok birbirinden uzaklaştığı ve gerçek anlamda konuşmanın bile çok zor olduğu günümüz ülkesinde ve günümüz dünyasında burada söylemler çok zorlanıyor. Hani gönül ister ya her şeyi en güzeli ile paylaşmak en şiirsel olarak ifade etmek ve gerçekleri olduğu gibi direkt olarak paylaşmak , dostlukları bina edersek bunu gerçekleştirebiliriz. Onun için hadi ne duruyoruz dostlukları pekiştirmeye, nefret ve kinleri def etmeye var mıyız.

Hani öyle bir dünyayı inşa ve güllerle donatmaya başlayalım ki, bütün kalplerdeki kötülükler erisin ve gitsin. Silahların yerine Gül bahçeleri donatilsin. İşte bunun için hep birlikte kollarımızı birbirimize kenetleyip bütün insanları bir araya getirip, renk dil ve ırk ayırmaksızın kol kola geçip huzur içerisinde,barış türküleri söylemeliyiz. Her sabah güne güneşle doğmalıyız.

İşte bu güzel düşüncelerle bu güzel şehirde yani Türkiye’nin incisi Kayseri’de yaşamak ve o en güzel anlamlı arkadaşlıklar kurmak ve her yeni güne güzel şeyler katmak istiyorum. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığını hissetmek istiyorum. Gelin bu çağırma cevap verin gelin yarım kalan dostluklar kaldığı yerden devam etsin. Dostlukları ifade eden söylemler dillerden hiç eksik olmasın. Bildiğimiz ve bizi bize anlatan en güzel şiirler mısrasız kalmasın. Öyle bir an olsun ki her gün bir sonraki günün garantisi olsun. Çünkü içimde yaşattığım bütün umut aynen bu şekilde ve bunu sizinle de en iyi şekilde paylaşmak istiyorum.

Ve bugün kısa da olsa Kayseri’yi terkediyorum ama çok uzun sürmeyecek. Dönüşüm gerçekten muhteşem olacak, onun için dostluğa arkadaşlığa önem verdiğimi bir kez daha hatırlatmak istedim.

Sonbahar geldiğinde yapraklar ne kadar sararırsa şairlerin mısraları o kadar güçlü ve dolu olur. Sonbahar aşk demek, sonbahar serin olsa bile yürekleri hep sıcak tutan demek, sonbahar gazellerin basılmaya bile kıyılmadığı bir tablo resmi kadar güzel üzülmeyecek kadar ihtişamlı duran bir görseldir. Onun için sonbahar belki de bana aşkı huzuru mutluluğu tekrar taa en başından delice yaşatmak için kamçılıyor, onun için sonbaharı, mevsimlerin en güzelini güzel dostluklarla yaşamak paylaşmak istiyorum. Bir kaç gün de olsa, veda etmiş olabilirim. Ama bu veda bile sayılmaz bu sadece en güzel filmin arasına konan bir reklam gibidir kısa ama biraz sıkıcı. Reklamlardan sonra olabilecek en güzel şey belki de bu olsa gerek, hadi duyun artık sesimi ve cevap verin düşüncelerime vardır içinizde altın kalpli birileri, bugünlük te bu satırlarımın belki de sonuna gelirken sizlere veda etmeyeceğimi bu dostluk ve arkadaşlığın bir başlangıcı olduğunu düşünüyorum.

Sizi en güzel yarınlara, en güzel günlere, en huzurlu ve mutlu yarınlara bırakıyorum. Kendinize çok iyi bakın sevgi saygı ve selamlarımla.. Meriç

Kayseriden bizlere ulaşarak samimi düşüncelerini ifade eden Meriç arkadaşımıza sanalkeyfi.com olarak teşekkür ediyoruz..!

Sizlerde duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak isterseniz bloğumuzun alt kısmında yorumlardan bize ulaşarak mesajınızı bizlere iletebilirsiniz.

Kayseri Sevgili Arayan Dul Bayanlar 

Kayseri sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Kayseri zengin ve olgun sevgili arayan bayanlar,  Sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Sevgili arayan zengin bayanların whatsapp numaraları, Sevgili arayan dul bayanlarla tanışma ve sohbet,  Evlenmek isteyen olgun erkekler, Seviyeli ilişki isteyen zengin ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Kayseri ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile Kayseri’nin her yerinden bloğumuza katılarak sizde gercek aşkı doludizgin yaşayabilirsiniz.  

İsalamisayfalar.com olarak sizlere dijital dünyanin imkanlarını sunarken sizlere eğlenceli vakit geçirerek,  sıkılmadan farklı kişilerle tanışarak farklı heyecanlar yaşayabileceğiniz , güzel dostluklar ve samimi arkadaşlar edinebileceğiniz  bir ortamda sizlere ağırlamak istedik. Sitemizde bağlantıları kullanarak oyun oynayabilir, yakın çevrenizdeki bayanların profillerini inceleyerek mesaj bırakabilir,  aşk falınıza bakarak size en uygun bay ya da bayan profili hakkında fikiredinebilirsiniz. 

Sizlerde ruhunuza ve bedeninize hitap eden, hayallerinizi süsleyen  partneri bulabilmek için bloğumuza üyelik ve ücret gerektirmeden katılabilir, yorum bölümünde kendinizi tanıtarak diğer katılımcıların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*