Kayseri Dul Bayanlar

Merhaba, Kayseri’den Maço Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Hazal. Kayseri’de yaşıyorum ve 30 yaşımdayım. 22 yaşımda bir evlilik yaptım. Kısa süre sonra eşim bir inşaat firmasında çalışmak üzere  Rusya’ya gitti. Bir süre oradan bana para gönderdi. Aradan 1 yıl geçtikten sonra bir daha parada göndermedi. Birkaç kez aradı ama sonra aramalarda kesildi. Sanırım orada kendine güzel bir Rus hatunu buldu. Bende artık onu beklemekten yoruldum. Benim gibi alımlı güzel ve çekici bir kadın hayatını birini bekleyerek geçiremez. Artık gelsede umrumda olmaz.

Kayseri’de yanlız yaşıyorum. Özel bir bankada çalışıyorum. Romantik hassas  ve kırılgan biriyim. Çabuk üzülürüm ve dostlarımdan gelen kötülük ya da zararlar benim insanlara olan inancımı yitirmeme neden oluyor. Sevdiklerime ve arkadaşlarıma değer veren biriyim. Arkadaşlık ve dostluk benim için önemli. Hayatta sevdiklerimizle beraber var olabiliriz ancak buna inanıyorum. Hayat onlarla daha anlamlı. Alış veriş yapmayı ve özellikle makyaj malzemeleri ve penti mağazaları benden sorulur o kadar diyorum. Çorap konusunda takıntılıyım. Belki bin tane alsam yine doymam çoraplara ve illaki üzerimdeki çorabıda gösterip teşhir ederim.

Çok fazla gülen ya da güldürmeye çalışan erkekler bana iyici geliyor. Daha sert görünümlü, çok az gülen, kadınına sahiplenmesini bilen erkekler bana daha çekici geliyor. Erkek kadına sözünü dinletebilmeli, kadına kadınlık hissini yaşatabilmeli,onu koruyup kollamalı ve kadının ona ait olduğunu hissettirmelidir. Kıyafet konusunda mini etek ve penti seviyorum ama bunları dışarıda çok rahat giyemiyorum. Ama evde elbise üzerine tüm fantazilerimi gerçekleştiriyorum. Erkeğin takım elbise giymesi beni daha çok etkiliyor. Kibar mütevazı tavırlı erkekler beni mutlu edemez.Yani kendimi iyi hissetmiyorum bu tarz erkeklerin yanında. Daha çok ben erkekmişim gibi bir durum oluyor. Bi yüzden sert ve karizmatik olan kendine güvenen ve ne istediğini bilen biriyle tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum. 

Kayseri dul bayanların telefon numaraları, Yahyalı  Suriyeli dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Develi ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Yeşilhisar olgun erkeklerden hoşlanan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Bünyan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Sarız olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Tomarza olgun bayanların whatsapp numaraları.!

Merhaba, Kayseri’li Elit Bir Beyefendi ile Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba ismim Berrin, Kayseride yaşıyorum ve 28 yaşımdayım. Kayseri merkezde yaşlı annem ve ben ikimiz birlikte yaşıyoruz.Annem yaşlı ve her geçen gün yaşı daha da ilerleyip sağlık sorunları da ortaya çıkmaya başladı. Bu yüzden şu an için evlilik düşünmüyorum. Evlensem, evleneceğim erkeğin tutumunu şimdiden bilemem. Annemle yeterince ilgilenemeyeceğim için şimdilik evlilik hayallerimi erteliyorum. Babam uzun zaman önce bizi terkedip gitmiş. Ben çok küçük olduğum için hatırlamıyorum bile. Annem bana hem annelik hem babalık yaptı ve büyüttü. Bu yüzden benim için her zaman annem önceliklidir. Benim isteklerim, arzularım ve hayallerim her zaman ikinci plandadır. Hayatımın sonuna kadar da tüm varlığımla annemi mutlu etmeye çalışıyorum.

Siyah rengi çok severim. Özellikle kıyafet konusunda deri ve siyah elbiseleri çok seviyorum. Bir motorum olsun ve onunla bu şehrin altını üstüne getireyim istiyorum. Ayrıca motor kullanan erkeklerden gözümü anlamadığımı bilmenizi isterin.Belki bu benim kalbimi çalmanız için size bir fikir verebilir. Üniversite’de diyetisyenlik okudum ve şu  anda kendime ait ofisimde çalışıyorum. Mesleğimi çok seviyorum. Özellikle kilolarından dolayı yaşam kalitesi düşmüş olan bayanları, zayıflamış, kendilerini daha güzel bulduklarını ve mutlu olduklarını  gördükçe onların o hali beni çok mutlu ediyor. İnsanların mutluluğu üzerinden kendime pay çıkararak kendimi mutlu ediyorum.

Müzik dinlemeyi özellikle rock müzik dinlemeyi seviyorum. Bir kitap yazmayı hayal ediyorum. Bunun için zamanda ayırıyorum ama, bu iş sandığımdan daha zor oldu.Ama bu hayalimi birgün mutlaka gerçekleştirmek istiyorum. Manevi anlamda bu beni doyuma ulaştıracak. Çok büyük beklentileri olmayan biriyim. Dürüstlük ve sadakat beni mutlu etmeye yetebilir. Benim gibi düşünen ve sevgiye değer veren elit ve kültürlü bir erkek arkadaş istiyorum.

Selam, Evlenmek İçin Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Berna ve 34 yaşımdayım. Koç  burcuyum. Boyum 172 ve 53 kiloyum.Kayseri merkezde yaşıyorum. Ablam ile birlikte sigorta acenteliği yapıyorum. Bizim aile ve çevremizde genelde geç yaşta olur evlilikler. Ablam 40 yaşında ve daha yeni evlendi. Bende artık bir an önce evlenmek ve annelik duygusunu yaşamak istiyorum. Ama şimdiki aşklara ve evliliklere bakınca biraz tereddüt ediyorum. Aşkları bırakın evlilikler dahi çok kısa sürüyor, uzun sürenlerde her gün kavga gürültü şeklinde geçiyor. Açıkçası böyle bir evlilik yaşamaktansa bu dünyadan bekar olarak gitmeye bile razı olabilirim. Nerede ne şekilde tanıştığımız benim için önemli değil  çünkü artık sosyal hayatta tanışma imkanımız zaten çok azaldı. Hem internet çağında yaşıyor olmamız hemde pandemi süreci zaten ilişkilerin sanal ortamda başlanmasının yolunu açtı.

Bu yüzden önemli olan bana vermiş olduğumuz intibadır önemli olan. Bende bıraktığınız izdir değerli bulduğum şey. Kendi halinde sakin bir yaşamım var. Çok fazla sosyal biri değilim ama iş hayatım beni biraz yoksun bırakıyor  bu konuda. Hiç sevgilim olmadı desem inanmazsınız biliyorum ama gerçekten hiç sevgilim olmadı. Bunu bazen ben istemedim bazende aile yapım buna müsade etmedi. Ama artık benimde kadınlığımı yaşamam gerekiyor. Erkek gibi bir yaşam sürmek istemiyorum artık. Bana aşkı herşeyi ile yaşatacak, seviyeli ve uzun süreli bir ilişkim olsun. Benim gibi düşünen arkadaşlar bana yazabilir. Mesajınızı bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*