Kayseri Erkek Arayan Bayanlar

Merhaba, Kayseri’den Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba, Kayseri’den katılıyorum. İsmim Derya ve 42 yaşımdayım. Daha önce evlilik yapmadım çünkü benim ailemde ve yakın çevremde erken evlenen pek kimse yok. Neredeyse hemen herkes geç evlendi ve sanırım zamanlada öyle bir kültür oluşmuş geç evlenmek gibi. Zaten benden büyük ablam daha geçen yıl evlendi. Büyük evlenmeden küçüğün evlenmesi de bizim buralarda çok hoş karşılanmaz. Bilmiyorum bu saatten sonra evlenirmiyim ama sanırım bunun için çok geç kaldım. Şimdi istediğim sadece hayatımda bana huzur veren biri olsun. Adı aşk olmuş, evlilik olmuş ya da flört olmuş benim için ona mı yok. Bana huzur veren, güvenilir bir erkeğe ihtiyacım var.

Kayseri’de Erciyes dağındaki kayak merkezinde  çalışıyorum. Orada çalışmama rağmen kayak yapmayı bilmiyordum. Hatta hiç denemiş bile değildim. Yeni yeni öğrenmiyorum ve gerçekten çok eğlenceli birşey. Belki birgün aşık olduğum adamlada birlikte kayabilirim. Bu gerçekten çok eğlenceli keyif verici olurdu benim için. Hayatımda uç noktalarda fazla birşey yaşamayınca böyle şeylerle kendimi mutlu etmeye  çalışıyorum. En son ne zaman hayatımda biri olduğunu dahi hatırlamıyorum. O kadar uzun zaman olmuş ki, erkekleri farkına varmada  hayatımdan tamamen çıkarmışım. Ablam evlenip evden gidince farkettim ki, ben gerçekten sevgiye ve aşka susamış bir kadınım.

Aşk konusunda çok tecrübeli biri değilim ama artık günlük ilişkilerin peşinde koşacak yaşı geçtik sanıyorum. Bu yüzden biraz daha ağır oturaklı, biraz daha seviyeli ve düzgün bir ilişkim olsun istiyorum.  Birçok kadının aksine  fazla ilgiden hoşlanmıyorum. Aşırı ilgi beni bunaltır rahatsız olurum. Ama sonuçta o erkeğin beni sevdiği ve bana sadık olduğundan da emin olmalıyım. Çiçeklerle falan mutlu olacak yaşa  geldim galiba. Eskiden bu kadar hoşuma gitmezdi böyle şeyler. Çok uyumlu biriyimdir. Her ortama ve her insan tipiyle iyi geçinirim. Benim anlaşamayacağım kimse yoktur. Ama tabi uyumlu olmam, geri geldiğinde alttan almayı bilmem, bütün bunlar suistimal edilmemelidir.  Bunu hissettiğim zaman zaten o kişiye karşı tamamen değişirim. Benim gibi uyumlu biri oluşa daha iyi anlaşırız. Kayseriden benim yaşlarımda olgun ve dürüst erkek arıyorum. Mesaj yazmanız yeterli.

Kayseri erkek arayan bayanlar, Develi erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Yahyalı erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Özvatan ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlar, Felahiye erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Yeşilhisar olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, İncesu seviyeli erkek arayan olgun bayanlar, Bünyan evlenmek için erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Melikgazi erkek arayan olgun bayanlarla sohbet.!

Çapkın Gülşen Kayseri’den Olgun Erkek Arıyor. 

Selam ismim Gülşen. 30 yaşımdayım ve bekar bir bayanım. Daha önce evlilik yapmadım. Bir kez nişanlandım ama o da olmadı zaten. Yani iyiki de olmamış diyorum bazen. Evlensemde fazla uzun süreceğini sanmıyorum ve bu yüzden de özgürlüğü seçiyorum. Evliliği düşününce karşısına özgürlüğü koyup seçim yapmak zorunda hissediyorum kendimi ve kısıtlanacağımı düşünüyorum. Böyle bir hayat hiç bana göre değil. Ne yalan söyleyim hayatımdan çok erkek geçti. Uzun süreli ilişkilere katlanamıyorum. Nedenini bilmiyorum ama beni boğuyor. Çok hoşlandığım aşık olduğum biri dahi olsa birkaç hafta en fazla birkaç ay sonra soğuyorum o kişiden. Sanırım psikolojik bir durum bu. Bir doyumsuzluk hali var. En mükemmelini bulduğumu düşündüğüm kişiden dahi bir süre sonra uzaklaştım. Bu nereye kadar böyle gider bilmiyorum ama kendine güvenen kişilerle tanışmak istiyorum.

Kıyafetime, gittiğim geldiğim yerlere ya da konuştuğum kişilere karışacak kıskanç erkekler yazmasın ama. Gerçekten o tavırların modası geçti. Hoşlanmıyorum o tıp erkeklerden. Daha rahat erkekler tercihim. Aynı şekilde bende zaten kıskanç biri değilim. Bir erkeği kıskandığımı hatırlamıyorum. Tabi bu erkek istediği herşeyi yapabilir anlamına da gelmiyor. Benimleyken o erkek benimdir. Benden öncesi ve benden sonrası beni ilgilendirmez. Maddi olarak erkeğin biraz güçlü olmasını isterim çünkü açıkçası o konuda ben çok rahat biri değilim. Çalışan bir bayanım ama ancak günlük ihtiyaçlarıma yetecek kadar kazanıyorum. Hayallerimi gerçekleştirmek gezip eğlenmek için bir erkeğe ihtiyaç duymak benimde hoşuma gitmez ama şu an için eğer gönlümüzce gezip eğleneceksek, erkeğin gücüne mecburum. Kayseri merkezde yaşayan olgun erkekler yazsınlar.

Kayseri’den Elit ve Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Rüya. Kayseri’de yaşıyorum. 30 yaşımda dul bir bayanım fakat çocuğum yok. Bu evlilikten sonra anladım ki, aşk sevgi falan bunlar geçici hisler. Yeniden bir evlilik yaparsam bu kesinlikle bir mantık evliliği olur. Çünkü mantık olmayan yerde aşkın ve sevginin yaşama şansı yok. Yaşasada fazla uzun sürmeden bitiyor. Kayseri’ye iki yıl kadar önce geldim. Şu anda burada bir hastanenin setin alma bölümünde çalışıyorum. Yanlız yaşıyorum. Titiz ve bakımlı bir kadınım. Birazda temizlik konusunda hastalık derecesinde titizim. Bu yüzden salaş yaşayan erkeklerle anlaşacağımı sanmıyorum. Onlar bana tahammül etse dahi ben o kadar sabırlı olamam. O yüzden sabırla her konuda titiz davranabilen, düzgün ve elit bir erkeğin kalbime gireceği günü sabırla beklemek en doğrusu galiba. Bu bekleyiş ne kadar sürer bilmiyorum ama biraz daha hızlandırmak için buradayım.

Uzun boylu, atletik ve karizmatik erkeklerden hoşlanıyorum. Bu şekilde olmayan birinden hoşlanmak manasında değil tabi ama benim hayal ettiğim erkek profili bu şekilde. Spor yaparak formumu korumaya ve fiziğimin pürüzsüz  olması için çalışıyorum. Duygusal narin ve romantik biriyim. Uysal yufka yürekli erkekler beni daha kolay kazanabilir. Uyanık tipler bana itici geliyor ve güven vermiyor. Güvenmediğim bir erkekte çok hoşlanmış dahi olsam onunla beraber aşk yaşamak bir yana,  oturup çay dahi içmem. Feminist bir kadınım. Evlenmiş dahi olsam bir erkeğin bana karışabileceği konular bellidir ve sınırlıdır. Bunları göze alabilen, uysal ve uyumlu Kayseri’de yaşayan elit bir erkek arıyorum. Mesaj bırakama dönüş yaparım ama bir süre burdan konuşmamız gerekir. Bu konuda beni anlayacağınızı umuyorum. Malum sanal ortam ve kimin ne çıkacağı belli olmuyor. Şimdilik hoşçakalın.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/konu/kayseri-erkek-arayan-suriyeli-bayanlar/,kayseri erkek,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*