Kayseri Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kayseri evlilik ilanları, Pınarbaşı ikinci evlilik yapacak olan 60 yaş üstü bayanlar, Tomarza dini evlenmek için türbanlı bayan arayanlar,Yahyalı zengin ve olgun erkekle evlenmek isteyen dul bayanlar, Develi evlenmek isteyen genç kız numaraları, Felahiye suriyeli bayanlarla evlenmek isteyen olgun erkekler, Sarız yalnız ve dul kalmış bayanlarla tanışıp evlenmek isteyenlerle sohbet, Yeşilhisar evlenmek için koca arayan bayanların evlilik ilanları ve telefon numaraları..

Evlenmek isteyipte uygun eş bulamayan her yaştan insan için artık sanal ortam mucizeler sunuyor dersek herhalde abartmış olmayız. Çünkü sadece birkaç tıkla yaşadığınız çevreden evlenmek isteyen bütün erkeklerin ve bayanların hem fotoğraflarını görebiliyor hemde onlarla anında iletişim kurabiliyorsunuz. Bütün bu avantajlar var olunca insanların evlilik için sanal ortamda arayışta bulunmaları hiçte şaşırılılacak bir durum değil. Üstelik dijital dünya tüm hayatımıza girmişken yaşanan aşkların ve sevgilerin büyük çoğunluğu sanal ortamda başlıyorken evliliklerinde böyle bir ortamda başlıyor olması son derece normal. Kayseri’den evlenmek isteyen erkeklerin ve bayanların evlilik ilanlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

💘İsmim Selcan. Sevgili Aramıyorum. Niyeti Evlenmek Olan Varsa Tanışabiliriz.💘

Selamlar herkese, Selcan ben Kayseri merkezdeyim. 31 yaşımdayım ve esmer biriyim. Bir sigorta acentasında çalışıyorum. Asgari ücret gelirim. Ayrıca ek gelir amaçlı aksesuar yapıp sosyal medya hesaplarım üzerinden satıyorum. İlk başlarda hobi amaçlı yapıyor ve beğeni için hesabımda paylaşıyordum ama birkaç kişi özellikle isteyince aksesuarlarımdan yapıp satmaya başladım. Benim içinde iyi oluyor. Yani anlayacağınız orta gelirli biriyim. Ailem Yozgat’ta yaşıyor. Ben burada polis olan abimin evinde yaşıyorum. O evli ve çocukları var. Bu yüzden çok rahat değilim.

En azından keyif almıyorum yaşadığım ortamdan. Biraz tutucu bir ailem var. Abimin yanından ayrılıp kendime ev tutmak ve yalnız yaşamak istesem buna ailem asla razı gelmez. Bu yüzden istemeyerekte olsa onlarla beraber yaşamak zorunda kalıyorum. Spor giyinirim genelge ve müzik dinlemeyi severim. Müzik beni motive ediyor. Çalışırken bile çoğu zaman müzik dinlerim. En büyük hayalim,bu aynı zamanda evlikiktende beklentim bir çocuk sahibi olmak. Bu duyguyu yaşamayı çok istiyorum. Abimlede zaten çok anlaşamıyorum. Herşeyime karışıyor.

Ama sadece işine geldiği yerde abim olduğunu hatırlıyor. İşine gelmeyen yerde yabancı biriyim gibi umursamıyor. Ne zaman bir derdim olsa ortada yok. Ama şunu giyme,akşam gecikme gibi lüzumsuz yerlerde abilik yapmaya kalkıyor ve bu durum iyice sinirlerimi bozuyor. Artık kendi yolumu belirlemek ve kendi hayatım hakkında kendim karar almak,aldığım kararları doğru yada yanlış yaşamak istiyorum. Tekrar altını çizerek söylemek istiyorum. Kesinlikle sevgili aramıyorum. Aşık olabileceğim, kendini sevdirecek ve beni sevecek sadık dürüst birini arıyorum. Kendine güvenen beyler kendini tanıtsın lütfen.

💘Tülin,40 Yaşımdayım. Azeriyim ve Kayseri’de Yaşıyorum. Olgun ve Dürüst Biriyle Evlilik Düşünüyorum.💘

Merhaba,Tülin ben Kayseri’den. 40 yaşımdayım ve dulum. Aslen azeri asıllıyım. Buraya uzun zaman önce üniversite okumak için gelmiştim. Burada tanıştığım ve beraber okul okuduğum benimle aynı sınıftan olan biriyle evlendim. Evliliğimizin ilk yılları çok iyi geçmişti ve çok mutluyduk. Zamanla eşimin işleri ters gidip maddi sıkıntıya girince eski eşim benden ve evinden her geçen gün biraz daha uzaklaştı. Onu seviyordum ve maddi sorunlara göğüs gerebilirdim. İnsanız sonuçta herşey başımıza gelebilir. Ama o yanlış insanlarla yanlış yollara girmeye başlayınca bir süre yine sabrettim belki düzelir diye.

Baktım olacağı yok yollarımızı ayırdık. Boşanmak istememe hiç itiraz etmedi. Belliki kafasında zaten çoktan bitirmiş ve artık bu evliliği kendine bir yük olarak görüyordu.Bu durumda onun bana zorluk çıkarmaması benimde işime geldi ve ayrıldık. Bir kızım var benimle beraber yaşıyor. Bu yıl üniversiteyi kazandı ve o da artık okumak için başka bir şehirde yaşayacak. Evlenmek için bunca yıl kızımın kendi yolunu çizmesini bekledim. Yeniden evlenirsem kızımla aynı evde yaşaması ve çıkabilecek sorunlar beni biraz korkuttu ve yeniden evlenmeyi bu yüzden erteledim.

Artık daha fazla beklememe gerek yok.Yalnızlığı hiç sevmiyorum çünkü. Azerbaycan’a en son 5 yıl önce bir yakınımın düğünü için gitmiştim. Anne ve babamı kaybettiğim için artık oraya hiç gitmek gelmiyor içimden. Orada bir kardeşim var ama,hayırsız bir kardeş olduğu için benim için yok gibi birşey. Burada bir hastanede çalışıyorum. Burada hemşirelik okumuştum. Kendime ve kızıma yetecek kadar kazancım var. Bu yüzden ne kızımın babasından ne de yeni evleneceğim kişiden maddi bir beklentim yok. Sadece düzgün sorunsuz bir evlilik istiyorum. Yaş ve iş durumu bana uygun beyler yazsın.

💘Adım Hasan.Kayseri’deyim ve Çalışan Biriyim.55 Yaşımdayım.50 Yaşlarında Evlenmek İçin Bayan Arıyorum.💘

Kayseri merkezde yalnız yaşayan dul bir erkeğim. 55 yaşımdayım ve 50 yaşlarında veya daha genç bir bayanla tanışmak için buradayım. Sevgili falan o konulardan anlamam ben,niyetim ciddi ve evlenmek için buradayım. Açık sözlü rahat ve kafasına çok fazla birşey takmayan biriyim. Yaşıma rağmen fiziken ve ruhen dinç bir erkeğim. İki kızım var ve ikiside evli olduğu için ben yalnız yaşamak zorundayım. Annelerini birkaç yıl evvel bir hastalık neticesinde kaybettik. Benim gibi kendini yalnızlıktan kurtarmak isteyen bir bayan varsa bana karşı samimi olduğu sürece bir şekilde anlaşırız diye tahmin ediyorum.

Türbanlı veya açık giyinen birisi olabilir,giyim kuşama göre değerlendirme yapmam hiçbir zaman. Ama Anadolu kültürünü bilen,küçüklerini sevmeyi ve idare etmeyi bilen,büyüklerine saygılı olabilecek bir bayan arıyorum. Kamuda çalışıyorum. Maddi olarak orta düzeydeyim. Hayattan çok uçuk beklentileriniz yoksa ve lüks düşkünü değilseniz benim yanımda yoksunluk hissetmezsiniz. Maddi konuları sevmiyorum zaten ama bana yazmayı düşünen bayanlar için bilgi olarak söylüyorum bunları.

Evim ve arabam var. Hayatta her zaman sevdiklerim için yaşadım. İlk defa kendim için birşeyler yaşamak istiyorum. Daha fazla yaşlanmadan hayatın birazda renkli taraflarını yaşamak ama eşimle beraber yaşamanın hayalini kuruyorum. Aşk nedir çok bilmediğim için aşık olmak gibi bir beklentim yok. Gördüğüm zaman hoşlanacağım birisi olsun, yalan söylemeyen dürüst birisi olsun benim için yeterli. Başka bir şehirde yaşama imkanım yok. Bu yüzden sadece Kayseri merkezde yaşayabilecek bayanlardan mesaj bekliyorum. Bu arada resim bana ait,merak edenler için.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*