Kayseri’de Evlilik Düşünen Bayanların Cep Numaraları

Selam. Kayseri’den Ciddi Erkekle Evlenmek İstiyorum.

İsmim Selcan, 45 yaşında balık etli kumral bir bayanım. Boyum 1.68 ve 76 kiloyum. Kamuda memur olarak çalışıyorum ve dul bir kadınım, daha önce evliliğim oldu ve bu evlilikten bir erkek çocuğum var. Oğlum şimdilik babasıyla birlikte kalıyor fakat bir süre sonra o da benimle olacak. Burada ciddi düşünen biriyle tanışarak evlenmeyi düşünüyorum ve benimle tanışmak isteyecek kişinin oğlumun varlığını bilerek bana yazmasını isterim. Eğer oğlumla ilgili bir problem yaşayacağını düşünen bunu hisseden ya da çocuksuz bir kadın arayan erkekler bana boşuna yazmasınlar. Çünkü tanışmış olsak bile oğlumu kabullenemeyen birinin beni kabullenmesini zaten ben kendi adıma içime sindiremem.

Özellikle benim gibi memur bir beyefendi ile tanışabilmeyi istiyorum. 45 ve 50 yaşları arasında bir erkek arıyorum ve daha genç ya da yaşı daha ileride olan birini düşünmüyorum. İlk tanıştığımız gün, evlilik yıl dönümü ya da buna benzer farklı özel günler benim için çok önemlidir. Hayat arkadaşımın benim gibi özel günlere değer vermesini isterim. Çünkü böyle günlerde eşimle birlikte farklı ve özel şeyler yapmayı isterim. Bence hayatı güzelleştirmenin yollarından birisidir bu. Hayatta hiçbir şeye önem vermeyerek hayatı güzelleştiremeyeceğimizi düşünüyorum. Madem ki hepimizin amacı aşk yaşamak ve gerçek anlamda sevgiyi yaşamak bunu en güzel evlilik yaparak yaşayabiliriz. Çünkü sorumluluğunu almadığımız bir sevgiyi ve aşkı uzun süre yaşatamayız.

Evlilik ve aşk konusunda böyle düşündüğüm için ben evlenmeyeceğim biriyle sevgiyi ve aşkı yaşayamam. Bu nedenlede zaten evlilik hayatı dışında hiçbir zaman sevgilim ve erkek arkadaşım olmadı. Evlilik dışı arkadaşlıklara ve ilişkilere kendi adıma karşıyım, fakat başkalarının yaşamasınada tabiki karışacak değilim. Herkesin düşüncelerine ve yaşam tarzına saygı duyarım başkalarınında bana karşı saygı duymasını beklerim. Saygının olmadığı yerde sevginin yaşayamayacağına inanıyorum. Bu yüzdende sevgiyi ve saygıyı aynı anda yaşamak aynı kişide bulmak isterim. Samimi göremediğim kişiden sevgide beklemiyorum. Kayseri’de yaşayan ve evlenmeyi düşünen benim yaşlarımdaki memur olan beylerin mesajını beklerim.

Kayseri Evlenmeyi Düşünen Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Kayseri evlenmek isteyen olgun bayanlarla ücretsiz tanışabileceğiniz evlilik siteleri. Pınarbaşı evlenmek isteyen olgun ve yalnız bayanlarla tanışma. Yeşilhisar evlenmek için üyelik gerektirmeyen ve ücret istemeyen evlilik siteleri ve olgun bayanların evlilik ilanları. Yahyalı evlenmek isteyen yalnız ve güzel bayanların cep telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Develi evlilik amacıyla sevgili bulmak isteyen genç ve güzel bayanların telefon numaraları ve sosyal medya adresleri. İslami evlilik yapmak isteyen Kayserili türbanlı bayanlarla tanışma ve sohbet. Bünyan ücretsiz evlilik ilanları ve arkadaşlık siteleri. Kayseri’den evlenmek isteyen ve evlenmek için olgun ve zengin bayan arayan erkeklerle tanışma. Melikgazi arkadaşlık ve evlilik ilanları. Talas evlenmek isteyen genç ve güzel kızlarla tanışma ve sohbet. Kocasinan evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları ve WhatsApp sohbet.

34 Yaşımdayım. Kayseri’den Evlilik Amaçlı Sevgili Arıyorum.

Merhaba 34 yaşındayım, Kayseri’de yaşıyorum, ismim Tuğba. Burada bir alışveriş merkezinde çalışmaktayım. Daha önce evlilik yapmamış genç bir bayan olarak doğru kişiyi bulabilmek amacıyla buradayım. Açıkçası biraz fazla seçici olduğum için şimdiye kadar hayatıma giren çok fazla erkek olmadı. Arkadaş olduğum birkaç erkek olmuşsada onlarlada evlilik düşünecek kadar fırsatımız olmadı. Hayat tabi ki hem aşk anlamında hemde farklı anlamlarda her zaman karşımıza fırsatlar çıkarabiliyor. Bazen bu fırsatları iyi değerlendirebiliyoruz bazende fırsatı kaçırabiliyoruz.

Daha önceden tanıştığım ve gerçekten bana çok değer verdiğine inandığım ve benim mutlu olmam içinde elinden gelen her şeyi yapabilecek bir erkeği tanımıştım. Fakat o zamanlar daha çok gençtim ve evliliğe kendimi hazır hissetmiyordum. Artık bu yaşıma geldim ve gerçekten bende aynı hisleri uyandırabilecek yani bana verdiği değerle gösterdiği sevgi ve saygıyla beni mutsuz etmeyeceğine inandığım birisi karşıma çıkarsa bu sefer bu fırsatı değerlendirerek evlenmeyi kesinlikle istiyorum ve kararlıyım. Maddi bakımdan çok zengin birini aramıyorum öyle birisi karşıma çıkarsada tabi ki itiraz edecek değilim. Hayat arkadaşı olarak birlikte çalışarak maddi olarak huzurlu olabiliriz. Yeter ki el ele ve gönül gönüle vererek birbirimize destek olabilelim.

Bu şekilde her zorluğun üstesinden birlikte gelebiliriz fakat sevgimiz ve sadakatimizi koruyamazsak birbirimize olan saygımızı koruyamazsak işte o zaman bu evliliğin devam etmesi mümkün olmaz. Sevgi ve saygıda hem bana hem aileme hemde yakın çevremdeki sevdiklerime karşı taviz veremeyecek, konuşması oturup kalkması ve karakteriyle beni çevreme karşı gururlandırabilecek birini arıyorum. Bazı şeyleri söylemek çok anlamlı olmayabilir fakat ben sevdiğime karşı kesinlikle her zaman sevgi ve saygılı olurum asla ihanet edecek karakterde bir kadın olamam. Kayseri’de yaşayan benim yaşlarımda arkadaşlık kurarak ciddi düşünen ve devamında evlenmeyi isteyen kişiler kendilerini bana tanıtırlarsa dikkatimi çeken kişiye dönüş yapabilirim.

Genç ve Güzel Bayanım. Kayseri’den Evlenmek İstiyorum.

Selam arkadaşlar, 26 yaşındayım ve Kayseri’de bir ilçede yaşıyorum. Üniversiteyi kısa süre önce bitirdikten sonra kamuya atanabilmek için sınavlara hazırlanıyorum. Ailemle yaşadığım maddi manevi sorunlar nedeniyle erken evlilik yapmaya karar verdim. Okumuş kültürlü düzgün bir mesleği olan biriyle evlenmek istiyorum fakat polis ya da asker olan erkekler daha çok ilgimi çekiyorlar. Eğer burada bu meslekleri yapan ve evlilik düşünen yaşıma uygun ciddi birisi varsa bana yazmasını bekliyorum. Bana yazmak için illaki Kayseri’de yaşıyor olmanız gerekmez, istediğiniz her yerden yazabilirsiniz.

Kayseri’de yaşamak gibi bir amacım ya da idealim yok. Zaten sınavlarım başarılı geçer ve atanmayı başarabilirsem mutlaka farklı şehirlerde yaşamayı düşünüyorum. Burada çok fazla sorun yaşadım ve artık evlenerek kendi yoluma bakmak istiyorum. Birkaç yıldır sigara kullanıyorum. Bunun dışındada herhangi bir alışkanlığın olmadı. Esmer genç ve güzel bir kadınım aynı zamanda kültürlü ve eğitimliyim. Ahlaklı ve yakışıklı bir erkeğin yanına hem fiziksel olarak hemde karakter bakımından yakışacağıma inanıyorum. Aile ilişkilerim çok iyi değil, olmasını çok isterdim fakat malesef ailemle anlaşamıyorum. Benim ailem çok tutucu olduğu için bana çok baskı yapıyorlar ve kısıtlamaya çalışıyorlar. Ben tabi ki aileme karşı mahcup olacağım bir şey zaten yapacak değilim. Fakat bu baskıyla yaşamak benim için çok zor oluyor. Hayatıma ilgilendiren kararlarda tabiki aileminde fikrini almayı isterdim, fakat onlar benimle çok farklı düşünce yapısına sahipler.

Üniversite okumuş eğitimli ve kültürlü biri olarak hayatım hakkında kararları alabilirim ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilebilecek yaşa geldim ama onlar hala bana küçük bir kız çocuğu muamelesi yapıyorlar. Ailemin bana gösterdiği bu tutum nedeniyle arkadaş çevremdede neredeyse hiç kimsem kalmadı. Kendimi bu yüzden çok yalnız ve terk edilmiş gibi hissediyorum. Birbirimize karşı sevgimizi ve sadakatimizi her zaman koruyabileceğimiz okumuş ve kültürlü biriyle tanışmak ve bir süre arkadaşlık yaptıktan sonrada kısmet olursa evlenmeyi istiyorum. Benimle tanışmak isteyen 30 yaş civarındaki ciddi kişiler mesaj yazabilirler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/kayseride-evlilik-dusunen-bayanlarin-cep-numaralari/,

4 yorum

 1. Merhaba Tuğba hanım sizinle tanışmak isterim tabi sizde merhaba derseniz bana kendimden kisada olsa biraz bahsedeyim Europada yaşıyorum Kayeriliyim Europayi gezmek görmek isterseniz tanisalim
  Görüşmek üzere
  Muhsin

 2. Merhaba Tuğba hanım bu size ikinci mesajım sizinle tanışmak isterim tabi sizde merhaba derseniz bana aslen kayseiliyim Europada yaşıyorum yasim 55 romantik biriyingezmeyi severim suan Antalyada tatildeyim evlenmek istiyorum önce arkadaslik sonra evlilik düşünüyorum
  Görüşmek üzere
  Muhsin

 3. Merhaba güzel bir site ama ben 35 yaş ve üstü 45 yaş üstü bayanla tanışmak ve evlenmek istiyorum alay etmeyi sevmem ama ciddi biriyim 28 yaşındayım üniversite öğrencisiyim İnsan Tıbbı Fakültesi Genel Cerrahi

 4. Merhaba güzel bir site ama ben 35 yaş ve üstü 45 yaşına kadar bayanla tanışmak ve evlenmek istiyorum alay etmeyi sevmem ama ciddi biriyim 28 yaşındayım üniversite İnsan Tıbbı Fakültesi Genel Cerrahi öğrencisiyim. Sadece bu
  Whatsapp 0538522**04

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*