Keçiören Bayan Arkadaş

Selam. Keçiören’den Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Tülin Ankara Keçiören’de yaşıyorum ve 26 yaşındayım. Burada ailenle beraber yaşıyorum ama kısa süre sonra yalnız yaşamak istediğim için ayrı bir eve çıkmayı planlıyorum. Olgun ve seviyeli bir arkadaş aradığım için buradayım. Birkaç ay öncesine kadar Kırıkkale’de kamu hastanesinde çalışıyordum ancak istifa ederek ayrıldım. Çünkü babamın rahatsızlığından dolayı onun buradaki işlerini yürütecek hiç kimse olmadığı için ben işimi bırakmak zorunda kaldım. Burada yeni olduğum için ailem bana bazı konularda yardımcı oluyor ama kısa süre sonra işleri tamamen benim devralmam gerekecek. Okul hayatı iş hayatı derken hayatım ailemden uzakta geçti.

Bu yüzden Ankara’yı çok fazla bilmiyorum. Şu anda işlere yoğunlaşmam gerektiği için çok fazla sosyal olamıyorum sürekli işlerle uğraşmak beni biraz fazla bunalttı o yüzden samimi bir arkadaşa ihtiyacım var. Keçiören’de doğru düzgün sosyal arkadaşım dahi yok. Vakit geçirebileceğim birilerine ihtiyacım var. Yalnızlıktan sıkılan bayan arkadaşlarda tanışmak isterlerse onlarlada tanışabilirim tabiki ama özellikle istediğim kişi hoşlanacağım bana heyecan verecek olgun ve yakışıklı birini hayal ediyorum. Ancak bütün bunların ötesinde tanışacağım kişinin üslubu düzgün seviyeli ve karakteri sağlam birisinin olması gerekir.

Sadece yakışıklı diye bir erkekle arkadaşlık yapmamı kimse benden beklemesin. Yakışıklı olmanızdan çok daha önemli özellikleriniz olması gerekir. İnsanlara çabuk güvenen birisi olduğum için şimdiye kadar erkekler konusunda çok hata yaptım birçok kez yanıldım bu sefer yanılmak istemiyorum. Bu yüzdende artık arkadaşlığımın biraz daha yavaş ilerlemesine dikkat ediyorum. Hızlı gelişen arkadaşlıklar artık beni ürkütüyor ve şüphelenmeme neden oluyor. İş hayatım dışında çok fazla vaktim olmadığı için bana yakın olan Keçiören’de yaşayan birini tanımayı istiyorum. Dürüst karakterli, düzgün ve Keçiören’de yaşayan beyler yazabilirler.

Keçiören Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Keçiören seviyeli arkadaş arayan dul bayanlar. Keçiören evlenmek için erkek arayan olgun bayanların arkadaşlık ilanları. Keçiören ücretsiz arkadaşlık ilanları. Keçiören 2022 güncel arkadaş ilanları. Keçiören arkadaş arayan dul bayan telefon numaraları. Keçiören dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Keçiören arkadaş arayan dul bayanların Facebook sohbet grupları. Keçiören evlilik ilanları ve ücretsiz sohbet. Keçiören dini evlilik ilanları. Keçiören zengin erkek arayan bayanların arkadaşlık ilanları.

28 Yaşımdayım. Keçiören’den Karizmatik Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Dilara. 28 yaşındayım ve Ankara Keçiören’de yalnız yaşıyorum. Burada bir kamu kurumunda memur olarak 2 yıldır çalışıyorum. Üniversiteyi bitirdikten sonra atamam buraya yapıldı ve buraya Zonguldak’tan geldim. Yalnızlığı sevmediğim için kendime bir ev arkadaşı bulmuştum ama onunlada çok fazla anlaşamadık. Tekrardan aynı sorunları yaşamamak için artık yalnız yaşamaya karar verdim. Sıradışı yanındaki kadını her zaman şaşırtmayı becerebilen, karizmatik ve güçlü erkeklerden hoşlanıyorum. Bu nedenle karizmatik bekar biriyle tanışarak arkadaşlık yapmak istiyorum.

Esmer ve güzel bir kadınım ama sadece güzelliğime önem vererek benimle arkadaşlık yapmak isteyen kişileri kabul etmiyorum. Çünkü benim için erkeğin karizmatik olmasının yanında karakterininde düzgün olması ne kadar önemliyse aynı şekilde kadının karakterine önem veren erkekle arkadaş olmak isterim. Çünkü sadece güzelliğime bakarak benimle arkadaş olmak isteyen bir erkek sonrasında daha güzel biriyle tanıştığı zaman beni hayatından çıkarmak isteyecektir. Bu nedenle sadece estetiğe dış görünüşe değer veren hiç kimseyle bu zamana kadar arkadaşlık yapmadım. Erkek arkadaşımla çok fazla vakit geçirmeyi sevdiğim için uzaktan birini istemiyorum.

Her gün görüşebileceğim birini arıyorum bazı erkekler kadınlara karşı çok ilgisiz oluyorlar ve çok az görüşmek istiyorlar. O tür erkeklerle görüşmek istemeyeceğimi bilmenizi isterim. Benim için sabah telefonuma baktığımda alacağım bir günaydın mesajı, gün içerisinde tatlı sözlerle gelen mesajların benim için çok ayrı bir önemi var. Erkek arkadaşımın gün içerisinde sürekli sesini duymak ve nerede olduğunu bilmek isterim. Kıskanç birisi olduğum için sosyal arkadaşınız dahi olsa hayatınızda ben varken diğer kadınlara karşı seviyeli ve mesafeli olmanız gerekir. Eğer bu söylediklerinden yola çıkarak benimle uyumlu bir arkadaşlık yapabileceğinize inanıyorsanız Keçiören’de yaşıyor ve karizmatik bir erkekseniz tanışabiliriz.

İsmim Sezgin. Keçiören’den Olgun Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Selam, Ankara Keçiören’de yaşıyorum ve 44 yaşındayım. Daha önce bir kez evlendiğim ve ayrıldım çok kısa süren bir evliliğim oldu. Şu an burada benim yaşlarımda olgun bir hanımefendi ile tanışarak arkadaş olmak birlikte vakit geçirmek istiyorum. Bulunduğum ortamlarda çok fazla kadınlarla sohbet etmek ya da onlarla bir arada bulunmak imkanı olmadı, bu yüzden kadınlara karşı çok rahat davranabilen birisi değilim. Arkadaşlık kurup sevgili olduğum kimsede olmadı. Sadece görücü usulü sayılabilecek bir evlilikle hayatıma giren kadın dışında sevgilim hiç olmadı.

Ben Keçiören’de ticaretle uğraşıyorum ve kendi içimle meşgulüm, maddi olarak orta seviyede gelir sahibiyim ama yalnız olduğum için maddi olarak rahatım. Arkadaşlıkta fedakarlığa önem verdiğim için daha doğrusu arkadaşların yeri ve zamanı geldiğinde birbirlerini fedakarlık yapmaları gerektiğine inandığım için benimle olacak bayan arkadaşada yeri ve zamanı geldiğinde maddi manevi her türlü destek olabilirim. Muhafazakar görüşe sahibim ama çok tutucu birisi değilim. İnsanları dış görünüşlerine göre değerlendirmem hiçbir zaman benim için önemli olan karşınızdaki kişinin karakteri dürüstlüğü ve bana karşı ne kadar samimi yaklaştığıdır.

Belki ileride çok iyi anlaştığım birini bulabilirsem yeniden evlenmeyide istiyorum ama daha önce yaşadığım kötü tecrübeden sonra evlilikten biraz çekiniyorum. Benimle evlenen kişinin sadece maddi çıkar amaçlı evlilik yaptığını anladığımda her şey için çok geç olmuştu. Sadece bir hafta evli kaldık sonrasında uzun bir boşanma süreci yaşadım, yorucu bir süreç olduğu için beni maddi manevi çok yıprattı. Bu yüzden tazminat ödemek zorunda kaldım ve şu an her ay bir miktar nafaka ödüyorum. Bu yaşadıklarımdan sonra insanlara olan inancımı ve güvenimi tamamen yitirdim. Şimdi artık sadece hayatımda bir kişi olsun ve samimiyetiyle bana güven versin, bana değer versin istiyorum. Keçiören’de yaşayan olgun ve dürüst bayanlar yazarsa tanışmayı isterim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/kecioren-bayan-arkadas/,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*