Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum

 

Kendime erkek arkadaş arıyorum,  Erkek arkadaş arayan yanlız ve olgun bayanlar sitesi, Erkek arkadaş arayan suriyeli bayanların telefon numaraları ve fotoğrafları, Kendine erkek arayan zengin bayanların telefon numaraları, Erkek arkadaş arayan türbanlı bayan fotografları, Erkek arkadaş arayan dul bayan sitesi.

Erkek  yada bayan farketmez hiç kimse yanlız kalmak istemez. Herkes değer görmek ister ve kendisini beğenen ve arzulayan birisi olduğu zaman mutlu olur. Çevresinden ilgi gören kişiler her zaman daha çok özgüven sahibi olur. Özgüveni arttıkçada hayran kitlesi daha da genişler. Ancak bazılarımızın sosyal çevresi yani arkadaş çevresi çok kısıtlı olduğu için yeni arkadaşlıklar kurup aşk yaşamak için hoşlanacağı birini bulmakta zorlanabilir. Böyle bir durumda dijital dünya sizin kurtarıcınız olabilir. Sadece birkaç tıkla bulunduğunuz şehirdeki arkadaş arayan bayanların ilanlarına ulaşabilir, telefon numaralarını görebilir ve fotoğraflarını görme şansı bulabilirsiniz. 

Selam, Antalya’dan Genç Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba Suzan ben Antalya merkezden. 52 yaşımdayım. Resim bana ait. Herşeyimle şeffaf bir kadınım. Saklım gizlim yoktur ve kimseye verecek hesabımda olmaz. Özgür biriyim ve özgürlüğüme kimsenin müdahale etmesine uzun vermem. Biraz sert bir giriş oldu belki ama aslında hiç öyle sert dominant falan değilim. Aksine gayet uyumlu biriyimdir. Benimle anlaşamayan, bana uyum sağlayamayan bir erkek kimse ile anlaşamaz. Hiç öyle naz kapris falan yaparak erkegi yoran bir kadın olmadım. Naz yapmaya, gereksiz triplere girmeye hiç gerek yok. Sonuçta nikahına alacak değilim. Hoşuma giden erkeği alırım hayatıma. İstediğimi alırım. Sonra kalmak isteyen kalır, gitmek isteyen gider. Ardından gözyaşı dökecek halim yok.

Neşeli,esprili,gülmeyi seven biriyim. Hiç evlenmedim ama hayatımdan çok erkek geçti.Hiç biriyle duygusal bir bağ kuramadım. Duygusal olamıyorum erkeklere karşı. Sadece hoşlanma falan oluyor hepsi o kadar. Aşık olmak nasıl bir duygu hiçbir fikrim yok. Fikrim olmadığı için ne kaçırdığımı da bilmem mümkün değil. Sanırım hoşlanmanın biraz daha abartılmış hali aşk dediginiz şey. Bu yüzden hiç evlenemedim. Kendimi tanıyorum. Evlensemde uzun sürmez galiba boşanırdım. Hep aynı ortamlardan ve aynı kişilerden sıkıldım. Birazda sanal ortama takılmak istedim. Bakalım  buradan ne çıkacak karşıma. Olgun arzulu bir hatunla arkadaş olmak isteyen birileri vardır elbette. Beni yanlız bırakmayacağınıza eminim. Özellikle genç beylerle tanışmak isterim.

Erzurum’dan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba dadaş kişi Melike ben. 29 yaşımdayım. Resim fake değil bana ait güncel bir resim. Farklı sosyal medya ve sitelerde artık kasıtlı olarak mı yapıyorlar nedendir bilemedim ama hep resim fake diyerek mesaj atanlar oluyor. Sanırım farklı resimlerimi görmek için böyle yapıyorlar. İsteyene diğer resimlerimi gönderebilirim. Burada bulunma amacım olgun biriyle arkadaşlık kurmak.Kafa dengi biriyke tanışırsam telefon numaramı verebilirim ancak. Çok güzel olmasamda çirkin olduğumu düşünmüyorum. Sıradışı şeyler yapmaya bayılırım. Çılgınlık yapmayı seven olgun erkek istiyorum. Spor giyinmeyi tercih ederim,etek falan giyemiyorum. Birkaç defa sanaldan arkadaşlık kurdum. Aralarında iyileride vardı, çok gereksiz tiplerde çıktı karşıma.

İlan vermeden önce daha önceki profilleri inceledim. Gördüm ki bazı erkekler olsunda kim olursa olsun hesabı yapıyor. Her ilanın altına mesaj yazan arkadaşların banada yazmasını istemem. Benimle olacak kişi sadece bana yazmalı ve sadece benden mesaj bekleyen birisi olmalı. Benim farklı olduğumu, herkese baktığı gibi bakmadığını daha şimdiden bana hissettirmeli. Bana yazanları diğer profillerden takip ediyorum. Başka ilanada yorum yapmışsa o kişiye cevap vermiyorum bilginiz olsun. Orta yaşlarda biriyle olmak istiyorum. Erzurum dışındaki arkadaşlar yazmasın. Uzak şehirler sadece vakit kaybı oluyor. Erzurum merkeze yakın bir köyde yaşıyorum. Her zaman merkeze gelebilirim. Mesajınızı bekliyorum. 

Bursa’dan Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba Bursa’dan katılıyorum aranıza. Adım Hülya ve 42 yaşımdayım. Merak edenler için en baştan söyleyim dul bir bayanım ve resim bana ait. Baliketli ama çokta kilolu olmayan açık tenli yanlız bir kadınım. Öğretmenlik yapıyorum ama buradan okul adı falan yazmıcam tabi. Şimdilik bu kadarını bilmeniz yeterli. Bakımlı birisi olduğum için bakımlı temiz erkeklerden hoşlanırım. Erkek adam kesinlikle ter falan kokmamalı. Dişleri eli yüzü pırıl pırıl olmalı benim için. Yoksa için atmaz diğer türlü. Bu bende takıntı oldu. Erkeğin temizliği bakımı ve kokusu benim için çok önemli. Çevremdeler beni ünlü sanatçılardan birine çok benzetirler. Bakalım siz kime benzediğimi bulabilecekmisiniz. Bu şekilde burayı biraz daha eğlenceli hale getirmek istedim. Kime benzediğimi bulana söz  veriyorum cevap verecem. Yoruma yazarsınız kime benzediğimi. 

Biraz maço tarzı olan ,hafif göbekli erkek daha çekicidir benim için. İri yarı uzun boylu olsun istiyorum. Zayıf ve kısa boylu erkek yanıma yakışmaz. Tabi herşeyden önce kadın ruhundan anlamalı ve bana zarar vermeyeceği konusunda bana o güveni verebilmelidir. Sadece 1 yılım kaldı burada. Daha sonra tayin sürem doluyor ve daha aşağılara Antalya civarına yerleşmek istiyorum. Artık buradan sıkıldım. Bu şekilde 1 yıl daha sürekli sıkılarak yaşamak istemiyorum. Burada bena uygun seviyeli birileri vardır umarım. Çok fazla arayışa girerek kendimi germek istemiyorum. Aradığımı bulamayınca bir süre sonra ümitsizlik yaşıyorum. O daha zor oluyor,hatta yanlızlıktan bile zor. Bursa ve çevresinden benimle anlaşacağına inanan beylerin mesajını bekliyorum. 

Selam,Eskişehir’den Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Fatoş. Eskişehir’deyim. 22 yaşımdayım ve bekarım. Yetiştirme yurdunda büyüdüm. 18 yaşıma kadar orada kaldım. Orada kalmak kolay değil tabi. Özgür olamıyorsun herşeyden önce. Bu zamana kadar hiç erkek arkadaşım olmadı bu yüzden. Ailemle görüşmüyorum. Hayatta yapayalnız tek başıma kaldım. Makyaj yapmayı bile 20 yaşımdan sonra öğrendim. Bu resimde benim ilk makyaj yaptığımda çektiğim resim. Bende hatırası olsun diye çekmiştim ama sizinde görmenizi istedim. Gerçi o renk ruj bana pek yakışmadı ama olsun. Nede olsa ilk deneyimim olur o kadar hata. Biraz kısa boyluyum ve çok hafif kilom var. Boy konusunu sorun etmeyecek birisi olsun. Bu arada ben uzun boylu, kalıplı erkekleri seviyorum. İlk arkadaşlığım olacağı için haliyle biraz heyecan ve endişe var.

Ben iyi niyetli, temiz kalpli, içi dışı bir, art niyeti olmayan kendi halinde biriyim. Temiz,  düzgün, beni incitmeyecek, bana iyi davranacak bir erkek arkadaşım olsun istiyorum artık. Hiç erkek arkadaşım olmadı diyince dalga geçenler dahi oluyor. Bende artık aşık olmak istiyorum. Elimi biri tutsun beraber gezelim istiyorum. Yanlız başıma dolaşmaktan bıktım artık. Yanlızlık gerçekten o kadar zor ki  hayatım hep bu şekilde geçti. Hiç değer görmedim kimseden. Ben Eskişehir merkezdeyim ama siz başka yerdeyseniz yazarsanız yinede tanışabiliriz. Benim için nereli olduğunuz farketmez. İnsan olsun, adam gibi birisi olsun yeterli. Ciddi olanlar yazsın tanışalım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*