Kendine Dost Arayan Zengin Bayanlar

Kendine dost arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Dost arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 26, 2022
1
3658

Hepimizin malumu olduğu gibi son bir yılı aşkın süredir dünyada ve ülkemizde covid19 salgını nedeniyle hepimizin hayatı olumsuz anlamda etkilendi. Birçoğumuz evlere kapanmak zorunda kaldı, evden dışarı çıkabileler ise sadece işine gitti ve zorunlu ihtiyaçlarını giderebildi. Hepimiz sosyal yaşamımızdan feragat etmek ve ödün vermek zorunda kaldık. Şunu belirtmek gerekir ki, insanın tek zorunlu ihtiyacı fizyolojik ihtiyaçlar değil aynı zamanda sevmek, sevilmek, değer görmek, eğlenmek ve keyifli zaman geçirmekte kadın ya da erkek herkes için zorunlu birer ihtiyaçtır. Bütün bunlar içinde hem erkekler hemde kadınlar kendilerine bir sevgili veya partner bularak bu ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Her erkeğin ve her kadının istekleri ve arzuları birbirinden farklı olduğu için aradığı partnerin profil özellikleride birbirinden farklıdır kaçınılmaz olarak. Tamda bu konuda islamisayfalar.com olarak sizlere aradığınız partneri bulabilmeniz ve kendinizi daha mutlu edebilmeniz amacıyla bu platformu sizler için, sizlerin mutluluğu için oluşturmuş bulunmaktayız. Bu platformda aldığınız bütün hizmetler için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmaz ve üyelik yapmanızada gerek yoktur. Sevgi ve saygı içerisinde dilediğiniz gibi vakit geçirebilir, mevcut profilleri inceleyerek ilginizi çeken kişiye mesaj bırakarak onunla iletişime geçebilir, sizde kendi ilanınızın yayınlanmasını isterseniz yorum bölümünde  bizlere ulaştırabilirsiniz.

Ankara’lı Melisa’nız Artık Burada. Olgun Beyler Yazsın. 

Merhaba beyler Melisa ben Ankara’dan. 27 yaşımda babasının şımarık kızı ben oluyorum. Ne yalan söyleyim bir türlü büyüyemedim. Hala çocuklar gibi hareketli ve yerinde  duramayan biriyim. Kabul ediyorum şımarık bir kızım ve bundan da hiç gocunmuyorum. Şımarık olmak neden suçmuş gibi davranıyorsunuz. Olgun bir erkeğe kadınlık yapacak kadar kadın, onu baştan çıkaracak kadar cilveli şımarık bir kızım. Ankara’da otel sahibi bir ailenin iki kızından küçük olanı benim. Antalya’da da bir otel var o yüzden sürekli burada kalmıyorum. Burdan sıkıldığım zaman oraya gidiyorum. Birazda orda daha özgür yaşayabiliyorum o yüzden kaçıyorum burdan.

Okuyup meslek sahibi olmak gibi ideallerim yok. Zaten bunun için biraz geç kaldım. Üniversite okudum ama o da zaten keyfine olan birşeydi. Yoksa okumayı sevdiğim için falan değil. Maddi sorunum yok. Hani nasıl derler ” babam sağolsun ” Bana gezip eğleneceğim, güvenilir bir dost, bir sırdaş gerek. Daha öncede bu tür ortamlarda bulundum. Hatta ailemle tanışanlar dahi oldu. Zaten ailemden hiçbir arkadaşımı saklamadım, saklamamda. Çünkü babam bana çok düşkün ve bu konuda ona sözüm var. Birazda yanlış kişilerle tanışmamdan,arkadaşlık etmemden korkuyor sanırım. Benimle iyi bir sırdaş olmak isteyen olgun erkekler yazsın tanışalım. İrtibat bırakmayı unutmayın.

Selam,Zengin ve Bakımlı Kadın İsteyen Genç Erkek Arıyorum.  

Merhaba beyler Aydan ben, Adana’dan.45 yaşımdayım. Hafif kilolarım olsada benim yaşımda bir bayan için fizigim oldukça iyi sayılır.Herşeyden önce bakımlı ve alımlı bir kadınım.Hiç evlenmedim bu yaşıma kadar.Evlenmeyide düşünmüyorum.Çünkü sıradışı yaşamayı, çoğu kişinin aklıma bile gelmeyecek, geldiği zamanda düşünmekten bile çekinceği marjinal fantazileri yaşamayı severim. Bunları yaşamaktan vazgeçmek istemiyorum.Evlendiğim erkekle yaşayacağımı sanmıyorum çünkü herkes benim gibi düşünüp benim gibi yaşamak istemez.Hatta benim gibi yaşamak isteyen çok nadir az kişi vardır.O da bana denk gelirmi bilmiyorum.Bu nedenle buraya ilan vermeye karar verdim.Bu zamana kadar istediğim gibi, hayallerime uygun çok az kişiyi tanıdım.Onlarla bir süre arkadaşlığımda oldu ama zamanla daha farklı kişiler ve farklı heyecanlar istedim.

Kaybettiğim anne ve babamdan ana oldukça rahat yaşamama yetecek kadar varlık kaldı. Bu yüzden hayatımı eğlenerek güzel vakit geçirerek yaşamaya çalışıyorum. Nasıl olsa tekrarı olmayacak biz dünyada yaşıyoruz. O yüzden çokta düşünmeye gerek yok. Geriye dönüp baktigim zaman içimde ukde olarak birşey kalsın istemiyorum. Aklıma gelen ne varsa çılgınca yaşamak istiyorum ve yaşıyorum. Kendimden daha genç erkekler daha çok ilgimi çekiyor. Zayıf ya da kilolu göbekli erkek istemem. Hatta sporcu erkeklere karşı özel bir zaafım var. Bana ayak uydurabilecek, çılgınlık yapmayı, sınırları zorlamayı bilen bir erkek arıyorum. Bu profildeki beyler yazabilir. Şehir önemli değil. Kafama göre birini bulursam masraflarını ben karşılarım. Yeter ki aradığım kişi karşıma çıksın. Mesajlarınızı bekliyorum. 

Ayşegül

Merhaba, ismim Ayşegül. Antalya’da yaşıyorum. Türk asıllı değilim. Makedonya’dan geldim buraya. Ayşegül ismini sevdiğim için bu ismi kullanıyorum burada. 29 yaşımdayım. Bir turizm firmasında güzel bir pozisyonda çalışıyorum. Antalya gibi bir yerde yaşamak ve çalışmak benim için büyük şans ve ayrıcalık. Geldiğim yerde böyle bir hayatı hayal bile edemezdim. Maddi olarakta hem burdaki kazancım iyi hemde ailemden kalan burdaki emekli maaşına benzer bir gelirim var. Hayatta istediğim ne varsa maddi olarak elde ettim. Ama istediğim gibi bir erkeği hala bulabilmiş değilim. Bana baktığı zaman bir erkeğin gözlerime bakmasını beklerim. Vücut ölçülerime baktığını farkettigim anda o erkekten soğuyorum. Yani tabiki erkek hatta kadın bile bir erkeğin vücudunu inceler ama önce gözlerime bakarak ruhumu anlamaya çalışmadan, vücudumla ilgilenen erkekle beraber olmak istemem.

Türkiye ve Antalya artık benim evim gibi oldu. Şimdilik eğer farklı gelişmeler olmazsa hayatımı burada sürdürmek istiyorum. Hatta kimbilir belki evlenip bir aile bile kurabilirim. Şimdilik böyle bir düşüncem yok tabi ama asla evlenmem gibi çokta katı durmuyorum evliliğe karşı. Aslında çevresi çok geniş olan biriyim. Ama tesadüfen burayı görünce içimden yap bir çılgınlık dedim kendi kendime. İşin sonu nereye gider bilmiyurum ama elit ve kültürlü bir erkekle tanışmayı ümit ediyorum. Boyum 178 ve 65 kiloyum. Benden uzun boylu ve göbekli olmayan erkekler tercihim. Tanışmak isteyen Antalyalı beyler kendilerini tanıtırsa sevinirim. Sadece telefon bırakan beylere dönüş yapmam. Detaylı profillere dönüş yaparım iletişim adresi yada telefon yazarsanız.

Kübra 

Merhaba Eskişehir’den Kübra ben. 24 yaşımdayım. Aslen Izmirli’yim ve burada üniversite okuyurum. Üniversiteyi özellikle burada okumak istedim. Annem 9 Eylül Üniversiteilsinde öğretim görevlisi ve babamda doktor. Yani istesem çok rahat bir şekilde kendi ailemin yanında okuyabilirdim. Burayı tercih etmemin farklı nedenleri var. Ailemden biraz uzak kalmak, kendi başıma birşeyler yapabilmek, daha özgür bir ortamda okul hayatımı yaşamak ve hayatımı sadece kendi isteklerime göre şekillendirmek için buraya geldim. Sağlık sorunlarım nedeniyle üniversite hayatım biraz geç başladı. Bu yüzden ailem beni buraya göndermek istemedi ama inatçı olmam burada biraz işe yaradı. Bu zaman kadar sağlık sorunlarım nedeniyle kendime vakit ayırarak, kafama göre eğlenip hayatın tadını çıkaramadım. Maddi olarak ailem her imkanı sundu ama artık bundan sonra geride kalan zamanı telafi edebilirim. 

Çok duygusal biri değilim ama kalbimi tamamen söküp atmış biride sayılmam. Daha önce flört ettiğim birkaç kişi oldu ama hiçbirinde gerçekten aradığım erkeği bulamadım. Benden yaş olarak daha olgun ve karizmatik bir erkek arıyorum. Yaş sınırım yok. Ne kadar olgun birisi olursa o kadar çok hoşuma gider. Benin için en önemli olan konu güvenlik. İşler yolunda gitmediği zaman medeni bir insan gibi ayrılmayı becerebilen, düzgün birine ihtiyacım var. Kaba erkeklerden hoşlanmam. Erkeğin parasıyla yaşayan kızlardan değilim. Erkeğe yaşlanan,sadece onun cüzdanına bakanlardan hiç değilim çünkü böyle birşeye ihtiyacım yok.Asıl istediğim düzgün birini bularak birlikte aynı evde yaşamak istiyorum. Şu an evde yanlız kalıyorum. Evli olmayan maddi olarak ve medeni olarak özgür bir erkek istiyorum. Olgun ve güvenilir beyler yazarsa tanışabiliriz.

Berna 

Merhaba genç erkekler, İstanbul’dan Berna ben.44 yaşımdayım. Boyum 175 ve 65 kilo hafif baliketli, son derece bakımlı ve çekici bir kadınım. Bir kamu hastanesinde hemşirelik yapıyorum. Biraz çapkın bir ruhum var. Hiç evlenmedim bu yüzden. Çünkü biliyorum ki evlenirsem bazı arzularımı hırslarımı dizginlemem gerekecek. Bunu başaracağımı sanmıyorum. Başarsam bile kendimle böyle bir mücadelenin içine girerek kendimi yormak, yıpratmak istemiyorum. Kafama göre takılıyorum. İstediğim gibi gezip eğleniyorum ve bunu yaparkende kimseye hesap vermek zorunda kalmıyorum. Bundan daha büyük lüks olamaz benim için ve o yüzden bu lüksümü kaybetmek istemiyorum. Aradığım erkek 30-45 yaş aralığında, sportif ve atletik dinamik bir kişi olmalı eğer bana partnerlik etmek istiyorsa.

Benden yaşlı erkekleri istemiyorum. Buğday tenli biriyim. Ayrıca esmer erkekler daha çok ilgimi çekiyor. Sanal ortamdan daha önce  arkadaşlık ettiğim erkekler oldu. Konuştuğum sohbet ettiğim çok kişi oldu ama sadece birkaç tanesi bana güven verebildi. Kendini olduğundan çok farklı tanıtan erkeklerin amacını anlamış değilim. Dürüst olun yeter bana karşı. Sizden maddi bir beklentim olacak değil. Hatta güvendiğim erkeğe değer ihtiyacı varsa ben destek dahi olabilirim. Bu ayıp yada günah değil. Tek istediğim biraz dürüst olmanız. Evet atletik vücutlu erkelerden hoşlanıyorum ama güvendiğim erkek böyle olmasa bile, bende o imajı bıraktıysa eğer her türlü paylaşımda bulunabilirim. Sadece İstanbul’da yaşayan beyler yazarsa sevinirim. 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/kendine-dost-arayan-zengin-bayanlar/,

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here