Kepez Bayan Arkadaş

Kepez’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Büşra, Kepez’de yaşıyorum ve 29 yaşındayım. Bana göre daha olgun bir erkekle tanışmak diyorum. Kepez’e birkaç ay önce geldim. Aslen Iğdırlı’yım ve ailem Iğdır’da yaşıyor. Orada çok fazla iş imkanı olmadığı için Kepez’e geldim. Daha önce kendi memleketimden olan bir arkadaşım buraya gelmişti ve burada çalışıyordu. Onun yardımıyla bende burada iş bularak geldim şu an o arkadaşımla aynı iş yerinde çalışıyoruz. Kepez’de bana iş bulan arkadaşımdan başka hiç tanıdığım yok. Buraya geldiğim için çok mutluyum. Burası gerçekten çok güzel bir yer ve çalıştığım iştende memnunum.

Burada arkadaşımla beraber bir otelde çalışıyoruz ve onunla aynı evde kalıyoruz. Daha önce yaşadığım yer çok küçük bir yerdi ve iş bulma imkanımda yoktu. Üniversite muhasebe mezunuyum ama kendi alanımdan memleketimde iş bulamadım, bu yüzden burada güzel vir otelde çalışıyorum. Çalışmayı ve kendi ayakları üzerinde duran çalışan bir kadın olmayı şimdiye kadar çok istiyordum ve bu hayalime şimdilik kavuştum diyebilirim. Buraya yavaş yavaş uyum sağlamaya çalışıyorum. Tabi şimdiye kadar küçük bir yerde dar bir sosyal çevrede yaşamış bir kadın olarak bir anda her şeyin bu kadar özgürce yaşandığı bir ortama gelmek benim için çok güzel olsa bile ayak uydurmam biraz zaman alacak gibi görünüyor. Benim şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. Üniversiteyide memleketimde ailemin yanında okumuştum.

Ailem erkek arkadaş, aşk ve sevgi konularına çok kapalı ve tutucu olduğu için şimdiye kadar bu duyguları hiçbir zaman özgürce yaşayamadım. Sonuçta yinede inandığım değerlere aksi bir şey yapacak değilim ama, aşkı ve sevgiye özgürce yaşayabilmeyi çok istiyorum. Benim yaşıma gelmiş genç bir kadın için bu duyguları hiç yaşamamış olmak belkide çok büyük bir kayıp. Ama artık geleceğe dair çok daha fazla umutluyum hem sevdiğim bir işim var hemde aşkı ve sevgiyi özgürce yaşayabileceğim bir ortamdayım. Şu an hayatımdaki tek eksik güvenebileceğim olgun bir erkek arkadaş. Hayatımdaki bu eksikliğide giderebilirsem gerçekten çok mutlu bir kadın olabilirim. Kepez’de yaşayan benimle tanışmak isteyen olgun beyler yazabilirler, farklı yerlerden yazmayın lütfen.

Kepez Olgun Bayanların Telefon Numaraları

Ülkemizin en güzel tatil mekanlarından birisi olan Kepez’de yaşıyorsanız ve burada olgun bir bayanla tanışmayı istiyorsanız sayfamızda Kepez’de yaşayan olgun bayanların ilanlarını bulabilirsiniz. İnternet ortamında ve arkadaşlık sitelerinde olgun bayanlar genellikle telefon numaralarını paylaşmak istemezler ancak kendilerine güven veren kendileri için özel olabilecek kişilere telefon numaralarını verirler ve paylaşımda bulunurlar. Bu yüzden Kepez’de yaşayan olgun bir bayanla tanışmak için onların ilanlarında sizler telefon numaranızı paylaşabilirsiniz. Kepez gibi dünyanın en güzel tatil yerlerinden birinde olgun bir bayanla güzel bir arkadaşlık kurmak istemeniz gayet normal. Olgun güzel bir bayanla tanışmak için yapmanız gereken tek şey sayfamızda yayınlanmış olan ilanlardaki bayanlardan ilginizi çeken kişiye mesaj yazmanız olacaktır.

İsmim Jale. Kepez’den Karizmatik Olgun Arkadaş İstiyorum.

Selam, 20 yaşındayım Kepez’de yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim yaz tatili olduğu için şu an Kepez’de ailemle birlikteyim. Üniversiteyi İzmir’de okuyorum benim yaşlarımdaki genç erkekleri çok çekici bulmuyorum. O yüzden 30 yaş civarı daha olgun erkeklerle vakit geçirmekten keyif alıyorum. Genç erkekleri tercih etmeme sebebim bu tarz erkeklerin davranış olarak çok ergen gibi davranıyor olmaları ve bana kendimi kadın gibi hissettirememiş olmalarıdır. Bu sitede 30 yaş ve üzerinden yalnız özgür yaşayabilen bekar bir erkekle tanışmayı istiyorum. Okulum açıldığı zaman belki çok fazla görüşemeyeceğiz belki aylarca birbirimizden uzak kaldığımız zamanlar olacak.

Böyle zamanlarda beni görmüyor olsa bile bana sadık olabilecek ve sürekli beni özleyecek birini arıyorum. Biliyorum ki erkeklerin birçoğu kız arkadaşından biraz uzak kaldıkları zaman vakit geçirmeden başka kadınlara yöneliyorlar. Normalde olgun erkeklerden daha çok hoşlanıyorum ama sanırım olgun erkeklerde kız arkadaşından daha çabuk vazgeçebiliyor. Benim aradığım kişi ise benden hiçbir zaman vazgeçmeyecek hep sadık kalacak birisinin olması gerekir. Ben sadakat konusunda kendime çok inandığım ve güvendiğim için erkek arkadaşımında aynı şekilde sadık birisinin olmasını isterim.

Gördüğüm kadarıyla artık hem erkekler hem kadınlar çok kolay arkadaş bulabildikleri için kız arkadaşlarına çok sadık kalmıyorlar. Oysa benim için bu konu çok önemlidir. Ben hayatıma giren kişinin uzun süreli olmasını isterim. Sürekli erkek arkadaş değiştiren seviyesiz kadınlardan birisi olamam. Erkek arkadaşımla birlikte çılgınlık yapmayı seviyorum ama sıradışı şeyleri sadece erkek arkadaşımla birlikteyken yapmak isterim. Onun dışında genelde sakin ve durgun biriyimdir. Kepez’de yaşayan 30 yaş ve üzeri sadakada önem veren beyler yazarlarsa tanışabiliriz.

Kepez’den Ciddi Dürüst Tatil Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba 25 yaşındayım Almanya’da ailemle beraber yaşıyorum. Her yaz Türkiye’ye tatil için geliyorum. Bu yaz 10 günlük tatil için Kepez’de olacağım. Aslen İzmirliyim ama İzmir’de çok fazla kalmıyoruz. Her yaz geldiğimizde ailemle birlikte farklı yerlere tatile gidiyoruz ama ben bu tatillerden çoğu zaman hiç keyif almıyorum, çünkü zaten yıl boyunca ailemle beraber olduğum için Türkiye’ye tatil için geldiğinde ailemden ayrı farklı bir şeyler yapmak istiyorum ve farklı kişilerle vakit geçirmek istiyorum. Tatili ailemle beraber geçirdiğim zaman sanki hiç tatil yapmamış gibi hissediyorum kendimi. Farklı bir şeyler yapmak ve yaşamak isteği beni buraya yönlendirdi.

Oraya gelmeden önce biriyle tanışarak samimiyetini ilerletmeyi planlıyorum. Zaten başka türlüde bir erkek arkadaş edinerek tatil yapma imkanım olmaz. Bu yüzden bu ilanı yazma gereği duydum. Almanya’da bir lokantada çalışıyorum. Kendime ait gelirim var ve maddi olarak iyi durumda olduğum için istediğim her yerde tatil yapma imkanım var. Geçtiğimiz yıl sohbet sitesinden tanışarak tatil arkadaşlığı yapmak istediğinlm birisi olmuştu. Türkiye’ye gelmeden önce bir süre telefonda konuştuk ve ben ona sonuna kadar inanıp güvenmiştim. Oraya geldiğim zaman beni yalnız bırakmayacağını söylüyordu.

Ama ben oraya geldikten sonra görüşmek istemedi, çünkü daha önce telefonda sohbet ettiğimiz günlerde bana birçok konuda yalan söylemişti. Görüşeceğimiz zaman bana söylediği yalanların ortaya çıkması üzerine onunla bir daha konuşmadım. Lütfen sadece Kepez’de yaşayan dürüst kişiler yazsınlar. Tatil arkadaşlığı yapamayacak özgür yaşayamayan ve maddi imkanları yetersiz olan beyler yazarak hem kendilerine hem bana vakit kaybettirmesinler. Benim derdim sadece sanalda sohbet etmek değil, kendime gerçekten bana vakit ayırabilecek birlikte tatil yapabileceğim erkek arkadaş arıyorum. Bu isteğime ayak uyduramayacak kişilerle vakit kaybetmek istemiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*