Kıbrıs Dul Bayanlar

Kıbrıs’tan Olgun ve Elit Biriyle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba, ismim Selvi Naz. 44 yaşımdayım. Kıbrıs Girne’de yaşıyorum. Daha önce iki kez evlilik yaptım ve ikiside kısa sürdü. Sanırım evlilik benim karakterime uygun değil, ya da ben uzun süreli ilişkiler için biraz fazla dağınığım. Çocuğum  yok ve yanlız yaşıyorum. Burada uluslararası bir dondurma firmasının Kıbrıs temsilcisi olarak çalışıyorum. İyi bir işim ve hatırı sayılır bir gelirim var. Maddi olarak ne istedimse elde ettim ama duygusal anlamda tam anlamıyla fakirlik yaşıyorum. Aslında bu birazda benimle alakalı bir durum. Birine aşık oluyorum, o kişiyi kendime aşıkta ediyorum ama sonra hemde çok kısa bir süre sonra neredeyse daha sevgili olduğumuz ilk gün sıkılıyorum ve heyecanım bitiyor. Heyecan duymadığın bir erkekle nereye kadar bir ilişki yürütebilirsin ki. Evliliklerimde zaten bu yüzden bitti. Belki de benim istediğim biri tarafından sevilmek veya birine aşık olmam falan değil. Bunu tarif etmekte biraz zor ama hayatımda hiç bir ilişkim bir haftadan fazla sürmedi. İki evliliğim toplasam bir yıl bile sürmedi. Birini isteyip elde ettiğim zaman büyü bozuluyor ve hiç bir heyecan duymuyorum artık o erkeğe karşı. Bu huyumu sevmiyorum ama engelde olamıyorum. Birde sanal ortamdan tanışmak ve ilişki kurmak ve denemek istedim. Belki bu sefer herşey farklı olur.

Denizi ve doğayı severim. Yanlız kalmak bana huzur veriyor. Kalabalık ortamlar beni bunaltıyor ve böyle ortamlardan kaçıyorum. Kendimi böyle ortamlarda kuşatılmış bir kale yada aslanın köşeye sıkıştırdığı bir ceylan yavrusu gibi hissediyorum. Arzuladığım bir erkekle yanlız kalmak, başbaşa şöminenin başında sabahlamak varken, kalabalık ortamlar bana hiç haz vermiyor. Olgun ve karizmatik erkeklerden hoşlanıyorum. Birazda sert görünümlü biri olmalı. Erkek olduğunu hem tavırları hem konuşması ile kadınına hissettirmeli ve kadına sözünü geçirebilir olmalıdır. Pasif ve fazla kibar erkekler bana çekici gelmiyor. Yaş olarak benden küçükte olabilir, yeter ki beni heyecanlandırabilsin.Kıbrıs ya da anavatanda yaşayan seyahat sorunu olmayan seviyeli biriyle tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum. 

Kıbrıs dul bayanların telefon numaraları, Girne zengin ve olgun bayanların whatsapp numaraları,  Lefkoşa evlenmek için sevgili arayan olgun ve türbanlı bayanlar, Güzelyurt ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlarla sohbet, Lefke olgun erkeklerden hoşlanan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Gazimağusa Suriyelidul bayanların telefon numaraları, İskele olgun ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Üniversite Öğrencisiyim. Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Selcan. 21 yaşımdayım ve Kıbrıs’ta okuyorum. Üniversite  2.sınıf öğrencisiyim. Okulda yada sosyal çevremde kendi yaşıtlarımla fazla anlaşamıyorum. Aşk hayatımda zaten durum çok daha kötü. Yani illaki olgun bir erkek olmalı benim hayatımda. Olgun erkeklere karşı tarif edemeyeceğim bir zaafım var. Çok daha çekici geliyorlar bana. Kıbrıs’ı çok sevdim hatta okul bittikten sonra bile burada kalmak istiyorum. Küçük ama hayallerim için güzel ve büyük bir yer. Şu anda bur yurtta kalıyorum ama istediğim gibi birini bulursam eve çıkmayı düşünüyorum. Evlenmeyi falan düşünmek için henüz çok erken ama dediğim gibi aşık olduğum ve güvendiğim biriyle aynı evde yaşama fikri bile beni heyecanlandırıyor. Bir erkekte en çok kokusu ve bakışlarımı dikkatimi çeker. Erkeğin kendine has olan kokusu bazen gerçekten çok iç gıdıklayıcı oluyor.

Ailem Türkiye’de Ankara’da yaşıyor. Bu yaz benim yanıma Kıbrıs’a tatile gelecekler.Onlar gelmeden önce ev tutup onları evinde misafir etmek istiyorum. Tabi o ara erkek arkadaşım bir süre otelde idare etmek zorunda kalacak. Yani nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum ama sanırım tam olarak istediğim şey kendi evim olsun ve ben o evde tam bir kadın gibi olmak istiyorum. Erkegimle aynı evi aynı yatağa paylaşmak ayrı bir heyecan veriyor. Olaya sadece yatakta başlayıp bitmiyor tabiki, hafta sonu birlikte kahvaltı hazırlamak, birlikte sabahları koşuya çıkmak gibi şeyler yapmak istiyorum. Yani istiyorum ki beraber bir şeyler yapalım. Evimin erkeği olsun beni sevsin mutlu etsin. Olgun ve düzgün biriyle tanışmak ve birlikte yaşamak istiyorum. Maddi manevi problemi olmayan olgun beylerden mesaj bekliyorum.

Merhaba,Genç ve Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam adım Tuğçe ve 40 yaşımdayım. Boyum 175 ve 53 kilo, minyon ve çekici bir kadınım. Daha önce evlenmedim ve evlenmeyi de düşünmüyorum. Bazen insan kendini bile çekemiyor, kendine bile tahammül edemiyor ki bir erkeğe nasıl tahammül edebilsin. Aşka inanmıyorum. Çünkü bunlar gelip geçici duygular. Bugün birine aşık olursunuz, onu görmek ve dokunmak istersiniz ama onu her gördüğünüzde bir sonraki sefer daha az görmek istersiniz. Bu değişmez kanun gibi her zaman böyle olmuştur. Bu yüzden duygusal ve uzun süreli ilişkilere inancım  yok. Genç ve atletik biri ile tanışmak istiyorum. İş hayatımdan dolayı zaten sürekli görüşme iknanım olamaz, olsa da öyle bir ilişki hayal etmiyorum zaten. Haftada bir hatta en fazla iki gün görüşeceğim, baskın karakterli ama benim sözümden de çıkmayacak birini istiyorum. İtaatkar ve kadını mutlu etmesini bilen biri olmalı.

Kıbrıs ‘ta ilçe adı söyleyemem  ama bir bankanın şube müdürüyüm. Maddi olarak rahatım ve özgür bir kadınım. Yanlız yaşıyorum ve yanlız yaşamaktan keyif alıyorum. Müzik dinlemeyi seviyorum. Haftada en az bir kez masaj yaptırmaya giderim. Yani o parmaklar vücuduma dokunduğunda birşey sanki tüm yorgunluğumu ve stresimi çekip alıyor. Lüks mekanları ve lüks yaşamayı severim. Genç, yakışıklı ve atletik bir vücuda sahipsen, biraz dürüst ve birazda masaj yapmaktan anlıyorsan sen tam benim aradığım kişisin. Bu arada son olarak beyaz hatta kırmızı da olabilir ama mutlaka şarap  seven biri olmalısın. Şarap sadece içmek için değildir bunu birlikte yaşayıp görebiliriz.  Kıbrıs ve herhangi bir ilçesinde yaşayan genç, aktif, ve seviyeli biri ile tanışmak istiyorum. İletişim bırakın beyler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/kibris-dul-bayanlar/,Girne dul bayan,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*