Kilis Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

İsmim Eda. Yaşım 25.Erkek Arkadaş Arıyorum.

Arkadaşlar ismim Eda, 25 yaşındayım ve Kilis’te yaşıyorum. Tıpkı ismim gibi edalı bir kızım her zaman gülmeyi severim. Çok eğlenceli biriyimdir. Bir süredir yalnız olduğum için ve kafama göre birinide bulamadığım için buraya ilan vermek istedim. Çok enerjik biriyimdir hiç yerimde duramam, sürekli hareketliyimdir şaka yapmayı gülmeyi eğlenmeyi çok severim. Boyum 1.68, 56 kiloyum, kumralım uzun saç sevmediğim için çoğu zaman saçlarımı kısa kesiyorum. Aslında kendime çok dikkat eden birisi değilim, çoğu zaman kendimi bırakırım, salaş takılırım, kendime çok özen gösterdiğimi söyleyemem. Ama tabi bu bakımsız olduğum anlamına gelmesin.

Temizliğe önem veriyorum özellikle erkeğin dişlerinin temiz ve beyaz olması benim için önemli. Nedendir bilmiyorum ama böyle bir takıntım var. Sapsarı dişleri olan bir erkekle arkadaş olmak istemem. Nasıl bir erkek istiyorum inanın bunu bende çok bilmiyorum emin değilim ama yani bir kadın bir erkekten güçlü olmasını ister. Kadına güven vermesini ister, biraz yakışıklı olsun ister, ihtiyacı olduğu zaman yardıma ihtiyacı olduğu zaman ya da bir derdi olduğu zaman erkeğin yanında bulunmasını ister. Bende bunları yapabilecek sıradan kendi halinde beni aldatmayacak, yalan söylemeyecek beraber Kilis’in keyfini çıkarabileceğimiz düzgün birini arıyorum.

Benim sanal tecrübem yok buradan ya da başka bir yerden erkek arkadaşım olmadı, ama internette tanışıpda aşk yaşayan arkadaşlarım var bunu biliyorum. Çevremden kafa dengi kimse bulamayınca aklıma burası geldi ve ilan vermek istedim. Açıkçası çok fazla umudum yok ama yinede şansımı zorlamak istedim. Ben Kilis merkezdeyim benim gibi merkezden ya da en fazla Kilis’in ilçelerinden birisi olabilir. Başka bir şehirden birisiyle arkadaşlık kurmam çok zor ama yinede yazmak isterseniz siz bilirsiniz. Mesajlarınızı bekliyorum.

Merhaba. Özge İsmin. Dürüst Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba Kilis’ten Özge ben. 23 yaşında üniversite öğrencisiyim. Aslen Bitlisli’yim. Burada üniversite okuyorum. 2 yıldır buradayım. Güzel bir yer aslında alıştım diyebilirim. En azından ben Bitlis’ten daha çok sevdim burayı. Bu zamana kadar benim hiç erkek arkadaşım olmadı, lisede platonik aşk yaşadığım lise hocamı saymazsam tabi. Bu zamana kadar sevgilim erkek arkadaşım olmadığı için elimi tutan gözlerimin içine bakarak beni sevdiğini söyleyen gözlerinde aşkı gördüğüm sevgiyi gördüğüm hiç kimsem olmadı.

Üniversite ortamında sınıftan ya da benim gibi öğrenci olanlar içerisinde ilgi gösterenler yaklaşmaya çalışanlar oluyor ama şimdiye kadar benim ilgimi çekecek birisi karşıma çıkmadığı için yalnız ve mutsuz öğrencilik hayatı sürmek zorunda kalıyorum. Oysa üniversiteyi kazandığımda aşka dair çok güzel hayaller kurmuştum ama üzerinden neredeyse 2 yıl geçti o hayallerim gerçek olmadı. Sessiz durgun içine kapanık utangaç bir kızım. Memleketimde köyde yaşıyordum ailemle. Erkeklerle iç içe birisi değildim, sosyal ortamlarada girme imkanım yoktu. 20 yaşıma kadar bu şekilde yaşayınca sonrasında dünyaya ve insanlara açılmak rahat davranmak o kadar kolay olmuyor.

İlanımı oluştururken kendi fotoğrafımı koydum ama umarım bu yüzden pişman olmam. Ben her zaman insanların güven duyacağı bir karakter ortaya koymaya çalışırım. Bu yüzden karakteri oturmuş düzgün insanlarla beraber olmak isterim. Sigara kullanmıyorum alkol zaten bu zamana kadar tadına bile baktığım bir şey değil. Alkol kullanan bir erkek istemem ama sanırım sigaraya tahammül edebilirim. Benim kötü alışkanlığım yok erkek arkadaşımında olmasını istemem tabi ki. Erkek arkadaşım yakışıklı olsun zengin olsun gibi büyük hayallerim büyük isteklerim yok. Dürüst olsun mert olsun benim için yeterli. Bunlar benim için yeterli tabiki ama yinede erkeğin bir şekilde beni etkilemesi kendine bağlaması ve aşık etmesi gerek. Bu konuda kendine güvenen varsa mesajını bekliyorum.

45 Yaş Olgun Kadınım. Genç Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Nagihan. 45 yaşındayım ve dulum. Esmer, balık etli, yalnız yaşayan bir kadınım. Makyaj yapmayı severim oldukça bakımlı biriyimdir, siyah uzun saçlarım var. Yaşım 45 olduğu için benden daha yaşlı bir erkek istemiyorum. 40 yaş ve altı erkekler bana yazarsa tanışabiliriz. Yaşıma rağmen dış görünüş olarak çok fazla yıpranmadım daha önce çocuk yapmadığım için vücudum yorulmadı. Bu yüzden kendimi çok iyi hissediyorum. Kilis’te yaşayan varlıklı bir aileden geliyorum. Bu yüzden maddi olarak ihtiyacım yok. Çok şükür sahip olmak istediğim her şeye sahibim. Ama tabi bazı şeyler var ki ne kadar maddi gücünüz olursa olsun elde edemiyorsunuz.

Bunlardan bir tanesi de aşk ve sevgi, bunlar parayla alınan, parayla satın alınabilecek şeyler değil. Genç bir kız iken bir kez evlenmek istedim ama evliliğin eşiğinden döndüm. O ayrılık beni psikolojik olarak çok etkilemişti. Bu yüzden uzun bir süre erkeklerden uzak durdum ve erkekleride kendimden uzak tuttum. Sonrasında ise evlenmek için yaşımın fazla ilerlediğine inandım. Bu yüzdende bir daha evlilik düşünmedim. Galiba bu konuda en doğru kararı verdim diyebilirim, çünkü çevremdeki arkadaşlarımdan evli olanlara baktığım zaman evlilik gözümü korkutuyor. Birçoğunda aşk ve huzur yerine kavga ve huzursuzluk görüyorum.

Açıkçası bir erkeğin belki birkaç tane çocuğun, bir evin sorumluluğunu almak istemem bu bana biraz ağır gelir. Çünkü ben rahat yaşamaya alışmış bir kadınım, rahatımın bozulmasını istemiyorum. Tatil yapmayı çok severim maddi imkanlarım el verdiği için özellikle yurt dışında görmediğim yerleri gezmeyi tanımadığım bilmediğim medeniyetleri ziyaret etmeyi severim. Tarihi yerleri doğal yerleri daha çok seviyorum. Denizi ve sahilide severim tabi ama doğal yerler bana daha çok huzur veriyor. Buradan genç uzun boylu iri yarı esmer ve yakışıklı bir erkekle tanışmayı umut ediyorum. Umarım umutlarım gerçek olur ve hayal kurmaktan artık kurtulabilirim. Maddi konuların benim açımdan hiçbir önemi yok, yeter ki benim istediğim özelliklere sahip bir erkek çıksın karşıma. Eğer bana yakışacağınızı aradığım kriterlerin kendinizde olduğuna inanıyorsanız bana yazmanızı isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*