Kilis Erkek Arayan Bayanlar

Kilis zengin erkek arayan olgun bayan ilanları, Kilis erkek arayan olgun ve dul bayanların whatsapp numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 25, 2022
1
893

Tam bir kültür mozaiği olan Kilis’te yaşıyor veya sevgilinizin Kilis’ten olmasını Arzu ediyorsanız sizler için yeni bir blog oluşturduk. Niyetiniz ve arayışınız ister evlilik olsun, isterse sadece arkadaşlık ve dostluk kurmak olsun kendi çizginizde birini islamisayfalar.com adresimizde mutlaka bulursunuz. Sitemizde ayrıca canınız sıkılmadan eğlenceli ve neşeli vakit geçirmeniz mümkün. Bağlantılı linkler üzerinden dilerseniz aşk falınıza bakarak aşk hayatınızda olması muhtemel gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Dilerseniz yine aynı şekilde online oyunlara katılarak günün stres ve yoğunluğundan biraz olsun uzaklaşmış olursunuz. Ayrıca arkadaşlık, sevgili, partner ve Evlilik ilanlarınız için yorum bölümünden adminlerimize yazabilirsiniz.

💘Merhaba Elif Ben Kilis Merkezdeyim.Güvenilir Seviyeli Dost Arıyorum. 💘

Herkese Selam, nasılsınız.  Adım Elif ve Kilis merkezde yaşıyorum. Güvenilir sevimli eğlenceli güzel yürekli, güzel yüzlü bir arkadaş, dost, sırdaş artık adına  ne derseniz bilmiyorum, birini arıyorum. Biliyorum ki doğru kişi her kimse o da beni arıyor. Ama tabi aslında beni aradığını bilr bilmeden arıyor. Ben ise kimin geleceğini bilmeden bekliyorum ellerim koynumda. Hiç umudumu kaybetmedim,biliyorum çünkü beni mutlu edecek ve asla aldatmayacak zarar veremeyecek,beni kendinden daha çok düşünen benim için her fedakarlığı yapacak birisi gelecek biliyorum.

Geçmişim biraz yorucu ve üzücü geçti. Ergenlik yaşlarım özellikle ve ilk gençlik yıllarım çok kötüydü. Önce babamın işlerinin bozulması ve beraberinde gelen maddi yetersizlik,bunun aile içindeki huzurumuzu bozması derken benim sağlık sorunları yasamam bütün hepsi üst üste gelince benim için katlanması ve yaşaması çok zor zamanlardı. O kötü günleri geçmişte bıraktığıma inanıyorum. Bugün çok şükür ne maddi sorunum var nede sağlık sorunum. Hepsi geçmişte kötü birer anı olarak kaldı ama bugün mutlumusun diye sorsanız, hayır mutlu değilim. Yani eğlenceli şeyler yapıyorum canım sıkılmıyor ama yinede bir eksik var bunu içimde hissediyorum.

Aşık olmak istiyorum. Bunu tüm içtenliğim ve dürüstlüğümle dile getiriyorum. Yüreğim titresin, kalp atışlarım hızlansın, onu görünce elim ayağıma dolaşsın istiyorum. Benim sevgilerim hep masum olmuştur. Hiç kirlenmesin diye beslediğim sevgilerim oldu ama kirlettiler sonra öldürdüler. Sadece insanlar ölmüyor, sadece canlılar ölmüyor. Bizi hayat veren duygularda ölüyor. Benimle masum ve sadakat içerisinde bir sevgiyi paylaşacak, beni kendinden bir parça sayacak kadar sevecek, koca yürekli biri varsa tanışmak isterim. Akşam sabah sevgili değiştiren kızlardan değilim. Bir kişi olacak ve o da benim olacak daima. Elimi tutunca bırakmayacak kendinden emin Kilisli beyler yazsınlar.

💘Merhaba Hanımlar,Adem Ben Kilis’ten. 29 Yaşımdayım ve Bekarım.Bana Uygun Bir Bayanla  Evlenmek İstiyorum. 💘

Merhaba Adem ben Kilis merkezdeyim. Yaşım 29,resim bana ait. Hareketli yaşamayı severim. Kendi işimi yapıyorum. Maddi sorunum yok. Bilişim üzerine kendi işimle meşgulüm. Sigara kullanıyorum ama alkol kullanmam. Birkaç kez arkadaş ortamında oldu ama çok sevdim diyemem. Yalnız yaşıyorum. Hayatıma giren kadınlar oldu geçmişte. Hatta beraber yaşadığım kişilerde oldu ama bu yaşam tarzından artık biraz uzaklaşmak ve daha geleceğe dönük ilişkiler kurmak istiyorum. Evlilik düşünen, modern düşünceye sahip, çalışmayı ve üretmeyi seven aile ilişkileri iyi olan bir bayanla tanışmak istiyorum.

Evlenince şu an yaptığım işi eşimle beraber el ele vererek beraber yürütmek istiyorum. Bu yüzden tanışacağım kişinin şu an çalışıyor olması gerekmez. Anlayışlı uyumlu ve kıskanç olmayan bir bayanla daha uyumlu olabiliriz. İleride işleri istediğim seviyeye getirebilirsem yurt dışında yaşamak istiyorum. Benim bu planlarıma ve hayallerime uygun bir bayan olması gerekir. Benimle beraber maddi manevi mücadele edecek birisini arıyorum yani. Benim önümü tıkayacak zorluk çıkaracak birisi asla olmaz.

Açık konuşmak gerekirse benim için dış görünüş, güzellik ve bakım önemli. Kalbi güzel olsun yeter diyenlerden değilim. Zaten sadece kalp güzelliği insanı mutlu etmez bence. Kalbi ruhu ve yüzü güzel olmasını istemek varken neden az olanla yetineyim ki. Esprili ve hoş sohbet bir erkeğim. Kim olursa olsun benimle olmaktan, benimle arkadaşlık etmekten ve benimle yaşamaktan asla pişman olmaz. Evde oturup bulaşık yıkayıp çocuk bakarak bir evlilik hayal eden bayanlarla olmaz. Bunu bilerek yazarsanız sevinirim. Arkadaş gibi olabileceğim bir eş hayal ediyorum. Ne yalan söyleyim bir tanede çocuğum olsun istiyorum. En  fazla iki olabilir. Şehir farketmez söylediklerime uygun bir bayanla tanışmak için buradayım.

💘Selam, Adım Müjgan. Kilis’ten Elit ve Zengin Partner Arıyorum. Sadece Olgun Beyler Lütfen.💘

Selamlar nasılsınız, Müjgan ben. Aslen Kilisli’yim ve burada yaşıyorum. 40 yaşımdayım ve daha önce bir evliliğim oldu. İşi evliliğe götürecek aşırı duygusal yaklaşımları ve o tarz ilişkileri sevmiyorum, beni mutlu etmiyor. Kolay mutlu olabilen biri değilim zaten. Zor bir kadınım. Benimle tanışmak isteyecek kişinin çok özellikli biri olması en azından vasatın çok çok üzerine çıkabilmiş bir erkek olması gerekir. Maddi açıdan güçlü, sağlık sorunları olmayan,problemsiz ve kadınına bakmasını yaşatmasını bilen bir erkek olması gerek. İlgiyi severim ve hoşlanırım.

Abartılı olmasından bunalırım ama. Modern bir kadınım. Elit beylerden hoşlanıyorum. Bir erkeğin benim ilgimi çekmesi kolay olmaz. Bir ilişkiye başladıktan sonrada kolay biri değilim. Sabrınızı fazlasıyla zorlayabilirim. Şüpheye asla gelemem. Bana olan sadakatinden en küçük şüphem olursa birşey görüp duymama gerek yoktur. O şüphe ile yaşayamam ve orada biter. Uzun süren aşklar bana huzur mutluluk vermiyor, çabuk sıkılıyorum. Sıkılmamam için erkeğimin çok yaratıcı birisi olması ve sürekli beni şaşırtması gerekir,ancak bu şekilde süreyi biraz daha uzatabilirim.

Aşktan ve duygusallıktan bahsedip ayılıp bayılan erkekleri kendime uygun görmüyorum. Zengin ve karizmatik, eğlence kültürüne sahip ağırbaşlı erkekleri tercih ediyorum. Sadece Kilis’te olanlar yazsın. Kilis harici tanışmak istemiyorum. Dövme ve aksesuar severim. Hem kendimde hemde erkekte olması hoşuma gider. Düzenli spor yapan sağlığına önem veren biriyim. Tatil yapmayı ve eğlence mekanlarını severim. Erkek beni ne kadar özel hissettirir ve benim için ne kadar fedakarca davranırsa bende ona aynı şekilde o derece özverili davranırım. Beni umursamayan benim hiç umrumda olmaz. Kilisli olgun ve zengin beyler tanışalım mı?

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here