Kilis Evlenmek İsteyen Bayanlar

💘Adım Ahsen. Evlenmek İçin Ciddi ve Samimi Birini Arıyorum.💘

Merhabalar ben ahsen 47 yaşındayım bir bayanım eşim beş yıl önce vefat etti iki oğlum var ikisi de evlendi gitti tek başıma yaşıyorum aslen İzmirliyim ama Kilis’te yaşıyorum. Eşim akciğer kanserinden hayatını kaybetti ben sigara kullanmıyorum düzenli olarak spor yapıyorum ve sağlığıma görünüşüme çok dikkat ediyorum sağlıklı beyler istiyorum çünkü eşim kanser boyunca çok çektim o yüzden beyefendilerin kendine dikkat etmelerini istiyorum. Yalnız yaşamaktan sıkıldım artık. Eminim eşim hayatta olsaydı oda benim yalnız yaşamamı istemezdi. Yalnızlık bana göre değil. Yaşımdan ötürü olgun beyler istiyorum kendine güvenen sağlıklı bir o kadarda spor yapan beyler sizleri arıyorum.

💘 Merhaba Dilan Ben.Yaşım 26. Düzgün ve Ciddi Biriyle Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ben dilan 26 yaşındayım aslen kayseriliyim ama Kilis’te yaşıyorum. Evlilik konusunda sanal ortamın sağladığı bu kolaylıktan faydalanıyorum ve insanları bu şekilde tanıyorum bence bu en güzeli hem vakitten tasarruf hem de daha iyi tanışma fırsatı sağlıyor.Şu an çalışmıyorum ev kızıyım çalışmayı da düşünmüyorum evleneceğim insanın beni çalıştırmak gibi bir düşüncesi olsun istemiyorum.Daha çok evimde oturup çocuklarıma büyütmekten yanayım. Dört ablam var onların eşlerine saygıda kusur etmediklerini gördüm ve böyle büyüdüm en küçükleri benim bu yüzden eşimi baştacı yaparım. Benim evlilikten tek beklentim mutlu olmak bir yuva kurmak ve çocuklarımın olması bu yüzden gerçekten ciddi düşünen beyleri bekliyorum.

💘Selam,Kilis’ten Evlenmek İsteyen Beyler Kendini Tanıtsın. Sadece Olgun Beyler Lütfen.💘

Merhaba ben büşra iki yıllık sağlık hizmetleri mezunuyum şu anda özel bir hastanede sekreter olarak çalışıyorum yaklaşık üç ay önce işe başladım işimi de bulduğuma göre artık evlenmeyi düşünüyorum,fakat sağlık sektöründen biriyle evlenmek istiyorum.Çünkü mesleklerimizin yakın olmasını istiyorum. Biraz eğlenceli bir tipim gezmeyi seyahat etmeyi partilemeyi çok severim ilerdeki eşimin bunları kısıtlamak yerine onunla birlikte yapacağımı bilmesi gerek daha önce hiçbir şekilde evlilik geçirmedim o yüzden evlilik konusunda biraz tedirginliğim var.Ama bunu tanıdıkça aşacağımı düşünüyorum. Sağlık sektöründe çalışan beyleri bekliyorum.

💘Merhaba,Okan Ben.İçten Samimi Bir Kadınla Tanışmak ve Yuva Kurmak İstiyorum.💘

Merhabalar ben Okan.29 yaşındayım doğma büyüme Kilisliyim. Aşk benim için önemli bir kavram. Bundan yaklaşık iki yıl önce gırtlak kanserine yakalandım bir doğru bir tedaviden doğdun hayatımın aşkı sandığım insan ben kanserle mücadele ederken beni terk etti.Bu yüzden bu aşk olan inancımı kaybettim şu an sağlığım yerinde maddi olarak bir imkanı var fakat en ihtiyacım olduğu zaman beni bırakana sevgilim şu an tekrar kapıma geldi ama ilişkide en önemlisi sadakat buna çok önem veriyorum.Bu yüzden bir kadında önce sadakati arıyorum. Tedavin bittikten sonra bir daha aşka inanmayacağını düşünüyordum fakat öyle olmadı neden bir kişi yüzünden hayatımı kapalı duvarlar arasında geçireyim böyle yapmamalıyım dedim kendi kendime.Ve aşk olan inancımı tekrar kazandım belki biraz güven problemim olabilir ama onu da karşımdaki kişinin kişiliğini daha iyi öğrendikten sonra gideceğini düşünüyorum.Şu an çok şükür çok sağlıklıyım bundan sonra elini tutup ailemin karşısına çıkaracağım bir kişi arıyorum onu baştacı yapıp sonra dolduracağım.

💘Selam. Dürüst ve Olgun Biriyle Evlenmek İçin Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ben Aliye 24 yaşındayım 18 yaşında sevdiğim insana kaçtım.Bir oğlum var ama eşim bizi terk etti başka kadına gitti çok zorlu süreçten geçerek oğlumla birlikte daha sonra biriyle tanıştım hem bana hem ona bakabileceğini söyledi. Ona güvendim gerçi güvenmekten başka hiçbir çarem de yoktu resmi nikah istedim yapmadım nedenini bilemedim ama sorgulamadım da çünkü çok çaresizim gidecek evde yiyecek yemeğim yoktu.Ben dayanırdım ama oğlum daha çok küçüktü.4-5 ay Geçtikten sonra kapıma bir kadın dayandı meğersem bana resmi nikah yapmayan adamın zaten resmi nikahlı bir eşi varmış.Bunu öğrendiğimde dünyam başıma yıkıldı oğlumu da alıp eşyalarımı toplayıp hemen oradan ayrıldım.Daha gencecik yaşımda başıma gelmeyen olay kalmadı ama dayandım oğlum için şu an çok şükür bir işim var ben bütün zorlukları gördükten sonra ileride evleneceğim kişiden sadece oğluma babalık bana kocalık yapmasını istiyorum.

💘Selam. Adım Stew. Türk Bir Bayanla Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum.💘

Türkiye yaklaşık on yıl önce geldim burada özel bir İngilizce dil kursunda İngilizce tercümanlığı yapıyorum. Türkçemi ilerlettim ve şu an bir sevgili arıyorum burada kimseyi tanımıyorum ne kadar 10 yıl kalsam da.Evlilik düşünüyorum. Daha çok eğlenmek beraber gezmek beraber bir yerleri keşfetmek için birini arıyorum. On yıl önce İtalya’dan geldim ve sevgili olacağım kişiyle de İtalya’ya gidip gezmek isterim onu oradaki ailemle kardeşlerimle tanıştırmak isterim. Karşı taraftan tek isteğim dil bilmesi. İngilizceyi en az orada dil ile bilmesi. İngilizceyi ne kadar iyi bilirse benim için o kadar iyi çünkü ben onunla dünya turu yapmak istiyorum bu yüzden çok önemli. Bu tür siteleri arkadaşlık ve evlilik insanı bulmak için kullandıklarını öğrendim ve hemen ben de böyle bir siteye girdim. Türk olmasını istiyorum çünkü ben Türkiye çok seviyorum ve burada yaşamak istiyorum bu yüzden genellikle esmer kadınlara bayılıyorum ve Türk kızları gerçekten çok güzeller.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*