Kırıkkale Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

İsmim Jale. Olgun Karizmatik Sevgili Arıyorum.

Selamlar, karizmatik erkeklerden hoşlandığım için, burada karizmatik olgun bir erkekle tanışmaya geldim. İsmim Jale ve ben 29 yaşındayım. Gayet hoş bakımlı esmer güzel ve kibar bir kadınım. Kendine özgüveni olmayan erkeklerden hoşlanmıyorum. Bu yüzden lütfen bana özgüveni yüksek beyler yazsın. Yalnız özgüvenle egoyu birbirine karıştırmayalım lütfen. Egosu yüksek beylerde benden uzak durursa sevinirim. Kıyafet konusunda siyah rengi çok severim ve bana çok yakıştığını düşündüğüm için çoğu zaman siyah ve spor giyinmeyi tercih ediyorum. Sürekli girdiğim birkaç tane sohbet ve arkadaşlık sitesi var.

Bazen akşamları canım sıkıldığı zaman girip sohbet edip çıkıyorum ama belli bir süre sonra sadece sohbet ederek ayrılmakta sıkıcı geliyor. Bir yerden sonra sohbetten ziyade gerçek bir arkadaşlık ve aşkı ister hale geliyoruz. İşte bende şu anda tamda öyle bir noktadayım. Sürekli girdiğim sitelerden konuştuklarım ve bana ilgi duyanlar olduğu ama içlerinden maalesef bir tanesi bile benim aradığım özgüven ve karizmaya sahip değildi. Ailemle birlikte yaşamama rağmen hemen her konuda son derece özgür bir kadınım. Tabi küçük erkek kardeşimin korumacı tavırlarını görmezden geliyorum çoğu zaman. Arkadaşlık kurarak devamından evlilik gibi bir niyetim ve beklentim asla olmaz.

Evlilik şu an aklımda olan bir şey değil, hatta ben genel olarak evliliklere karşı olan bir kadınım. Biraz feminist düşünceye sahip olduğum için evliliğede sıcak bakmadım hiçbir zaman. Kadınların bu dünyada hak ettiği değeri göremediğine inanıyorum. Beni bu inancımdan ve düşüncemden vazgeçirecek düşüncelerimi değiştirmeyi başaracak karizmatik bir erkek varsa onunlada tanışmayı isterim. Biraz sinirli ve asabi niriyim çabuk sinirlenirim ama öfkem çabuk geçer. Bana katlanmak sabretmek bir erkek için biraz zor olabilir, bu yüzden sabırlı ve anlayışlı karizmatik bir erkeğin hayatımda var olmasını istiyorum. Şimdiye kadarki olan aşklarımda sinirli ve asabi olmam biraz sorun çıkardı, erkekleri en çok zorlayan tarafım sinirli olmam. Kırıkkale merkez’den olgun karizmatik ve seviyeli beyler tanışmak isterse bana mesaj bırakabilirler.

Sinem Ben. Olgun Zengin Erkek Arıyorum.

Merhaba beyler, ismim Sinem ve 34 yaşındayım. Kırıkkale merkezden yazıyorum. Olgun ve zengin bir erkekle beraber olmak için aranıza katıldım. Çevremde biraz kendini beğenmiş ve ukala olarak tanınan birisiyim. Bu ukalalıkmı bilmiyorum ama açıkçası kendimi her anlamda beğenirim. Hem güzel hemde zeki bir kadın olduğumu biliyorum. Gerçi erkeklerin birçoğu zeki kadınlardan biraz uzak kalmayı tercih ediyorlar. Zeki kadınları sevmiyorlar. Aksine ben zeki olan erkeği severim hemde erkeğin benden daha zeki ve maddi olarakta daha zengin olmasını isterim. Erkeğin kadından güçlü ve sorun çözme konusunda kadına göre daha becerikli olmasını beklerim.

Tam tersi olduğu durumda öyle bir ilişkiyi ben sağlıklı bir ilişki olarak görmüyorum. Belki mükemmel bir erkek arıyorum ama azda olsa mükemmele yakın erkekler olduğunu biliyorum. Bu zamana kadar onlardan bir tanesini tanıma şansım olmadı ama umarım bu site sayesinde onlardan biriyle tanışabilirim. Aslında evde vakit geçirmeyi, boş boş oturmayı hiç sevmem ama hayatımda bir erkek olmayıncada dışarıya çıkıp gezmenin bir anlamı, tadı tuzu olmuyor. Bu yüzden şimdilik vaktimin çoğunu evde oturup film seyrederek müzik dinleyerek geçiriyorum.

Filmlerden sıkıldığım zaman sohbet sitelerine falan giriyorum ara sıra ama oralardada istediğim gibi birini bulamayınca sohbettende sıkılıyorum. Çabuk sıkılan biri olduğum için benim yanımdaki erkeğin çok yaratıcı espritüel ve eğlenceli olması gerekir. Aksi halde erkek arkadaşım bile olsa çok çabuk sıkılabilirim. Bu bende psikolojik bir durum, sıkıldığım ortamda durduğum zaman kendimi çok kötü hissediyorum. Çok nazik kırılgan ve sulu gözlü biriyimdir. En küçük bir üzüntüye dahi gelemem hemen ağlamaya başlarım. Beni asla üzmeyecek ağlatmayacak maddi olarak güçlü ve kibar bir erkekle tanışmak istiyorum. Benim gibi esmer güzeli bir hatunla arkadaş olmak isteyen Kırıkkale merkezde olan beyler varsa lütfen bana yazsın.

Öğrenciyim. Olgun Yakışıklı ve Güçlü Erkek Arıyorum.

Merhaba, ismim Burcu. 21 yaşındayım. Üniversite öğrencisiyim. Kırıkkale’ye geçen yıl geldim. Bu yıl üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Aslen İzmirli’yim ve ailem orada yaşıyor. İzmir’den buraya gelen birisi olarak buraya alışmam ortama ısınmam kolay olmadı tabi. Hiç tanımadığım bir ortamda tanıdığım bir kimsenin olmadığı bir yerde birde ailemden ilk defa uzaklaşınca psikolojik olarak biraz zor günler yaşadım. Bu sitede olma amacım güçlü bir erkekle arkadaşlık kurabilmek. Ben hem maddi olarak hemde diğer yönlerden güçlü erkeklerden hoşlanırım.

Her ne kadar daha çok genç bir kız olsamda olgun ve güçlü erkekler her zaman ilgimi çekmiştir. Ama tabi ki öğrenci olduğum için arkadaş çevrem ve yaşadığın sosyal ortamda çok fazla olgun erkek yok hatta belkide hiç yok. Varsada benim dikkatimi çekmiyordur. Ancak güçlü erkekler bana kendimi üniversiteli genç bir kız gibi değilde olgun gerçek bir kadın gibi hissettirebilirler, genç arkadaşlar bunu bana hissettiremedikleri için çok fazla ilgimi çekmiyorlar ve genç biriylede arkadaşlık kurmayı düşünmüyorum. Boyum 1.68 ve 51 kiloyum kumralım. Belki çok güzel bir kız olmayabilirim ama çok tatlı biri olduğumu iddia etmiş olsam sizi hayal kırıklığına uğratmam. Erkek arkadaşını mutlu etmesini bilen biriyimdir.

Erkek arkadaşımın benim yanımdayken sıkılması imkansız, çünkü dediğim gibi çok tatlı biriyimdir. Ama bu tatlılığımı sadece sevdiğim insanlara ve aşık olduğum erkeğe gösterebilirim. Tanımadığım insanlara karşı çok soğuk ve donuk bir yapım var. Dışarıdan bakıldığı zaman çok suratsız ve asabi görünürüm. Ama sevdiğim insanlara karşı tabiki öyle birisi değilim. Eğer aranızda ilanımı okuyan ve Kırşehir’de yaşayan hem maddi açıdan hemde fiziki olarak güçlü özgür bir erkek varsa yazmasını bekliyorum. Ama lütfen kendinize bana tanıtırken dikkat edin yalan yanlış şeylerle birbirimizi kandırmayalım lütfen. Dürüst olduğunuz sürece benden her zaman saygı görebilirsiniz. Dürüst olmayan erkeğin söylediği yalanlar zaten bir şekilde ortaya çıkacaktır. Yalan her zaman ortaya çıkmaya mahkumdur. Bunu bilerek kendinize tanıtırsanız mutlu olurum. Hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*