Kırıkkale Dul Bayanlar

Selam Beyler.Funda  Ben.Mesajınızı Bekliyorum.

Merhaba adım Funda. Olgun ve bakımlı dul bir kadınım.Kırıkkale’de özel bir hastanenin yönetim kademesinde çalışıyorum. Eski kocam hastanenin ortaklarından. Nedeni dostça bir boşanma olduğu için sonrasında burada işe devam etmem sorun olmadı. Çocuğumuz olmadı hiç. Eşimle birçok konuda  anlaşamayınca birbirimizin hayatına daha fazla yük olmak istemedik ve ayrıldık. Herkes kendi yoluna ve hayatına bakıyor. Şu an da iş ilişkisi dışında herhangi bir hukukumuz yok. Ondan ne tazminat istedim ne de nafaka. Ben zaten kendime yetiyorum. Ailem zaten varlıklı bir aile ve ailemin tek çocuğuyum. Hiç çalışmasam dahi onlardan kalan bana yeter ama çalışmayınca olmuyor. Daha çok psikolojik olarak kendimi iyi hissediyorum çalışarak. Yoksa maddi kaygılardan dolayı değil çalışma nedenim.

45 yaşımdayım ve bir kadın olarak en verimli olduğum dönemi yaşadığımı hissediyorum. Birazda farklı heyecanlar yaşamayı seven biriyim. Hastane ortamında benden hoşlanan ve beni arzulayan birileri var ve ben bunu onların bakışlarından, davranışlarından hissedebiliyorum. Ama hastane ortamından biriyle birlikte olmam çok etik olmaz. Her ne kadar eski eşimle aramda bir bağ kalmamış olda da böyle bir ilişkiye girmem yakışıksız bir davranış olurdu. Hastane dışında da zaten sosyal bir çevrem yok. Benim çevrem zaten aynı zamanda eski eşimin de çevresi o yüzden reel hayatımdan biriyle olma şansım neredeyse imkansız. Bakalım umarım burada istediğimi ve hayal ettiğim kişiyi bulabilirim. Yaş olarak benden çok fazla büyük olmasını istemiyorum. Hatta benden birkaç yaş küçük olması da sorun olmaz.

Düzenli bir hayatım var ve benim gibi kendi işinde gücünde, güvenilir sigara ve alkol konusunda mübtela derecesinde bağımlı olmayan birini isterim. Arada bir bende içiyorum çünkü nadiren. Yaklaşık üç yıldır yanlızım ve benim gibi arzulu bir kadının  üç yıl yanlız kalması kolay değil. Tutkulu bir aşk yaşamak için en güzel yaşımdayım. Yanlız olmanın verdiği sıkıntı ve hayatıma birini alacak olmanın verdiği heyecan arasında kaldım. Bakalım kader karşıma kimi çıkaracak. Kırıkkale ce civarında yaşayan olgun biriyle tanışmak istiyorum. Seviyeli ve ciddi beyler yazsın. 

Kırıkkale dul bayanlar, Bahşili evlenmek için sevgili arayan olgun bayanlar, Balışeyh ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Çelebi zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Delice sevgili arayan türbanlı ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Karakeçili olgun sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Keskin seviyeli ilişki isteyen olgun bayanların whatsapp numaraları, Sulakyurt sevgili arayan suriyeli dul ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Yahşihan dul bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Kırıkkale Dul Bayanların Whatsapp Numaraları.

Bu başlığımız altında bizlere Kırıkkale’ den yazan ve anısının paylaşılmasını isteyen Suat beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba Kırıkkale merkezde yanlız yaşıyorum ve 34 yaşımdayım. Burada kamu görevi yapıyorum. Evliliği neden bilmiyorum ama hiç bir zaman düşünmedim. Benim üstesinden geleceğim bir sorumluluk değil galiba. Anımı paylaşmadan önce kısa da olsa sizlere kendimden bahsetmek istedim. Genel olarak duygusal ve çok yufka yürekli biriyim. Etrafındaki insanların sorunlarını sanki kendi sorunum gibi benimserim.Nerede bir ihtiyaç sahihi görsem koşarım yardımına. Maddi manevi elimden geleni yaparım.  Bu huyumu pek sevdiğimi söylemeyemem ama ben böyleyim. Bu özelliğimi şunun için söylüyorum. 

Normalde her gün işe kendi özel aracımla gider gelirim. O günlerde birkaç gün arabasız kaldım ve belediye otobüsün aslında hiçte sıkıcı olmadığını o zaman anladım. Benim oturduğum semt ağırlıklı olarak üniversite öğrencilerinin oturduğu bir semt. Birgün sabah erkenden otobüse bindim,otobüs çok kalabalıktı ve en arka tarafta ayakta gidiyordum. Hemen yanımda benden birkaç yaş küçük bir bayan vardı. Otobüste yanımda duran kız özellikle giyim tarzının sıradışı oluşu ve güzelliği ile dikkat çekiyordu. Otobüsten ineceğim yere bir durak kalmıştı ki kız aniden yere yığıldı. Bu arada otobüste önceki duraklarda baya boşalmıştı. Kızı hemen yerden kaldırdım ve en arkadaki merdiven basamağına oturttum. Yolculardan biri su verdi ve yüzünü falan sildim. Bu arada otobüs durağa gelmişti ve kızı otobüsten indirdim. İndiğimiz yerde bir bank vardı ve oraya oturmasını sağladım. Biraz su falan içerince kendine geldi. Neyin var diye sordum kronik bir rahatsızlığın falan var mı diye sorduğumda aldığım cevapla iyice afalladım. Günlerdir birşey yemediğini açlıktan olduğunu söyledi. Aklım almıyordu. Bir insan nasıl olurda günlerce aç durabilirdi. Ailesi kardeşleri yokmuydu, arkadaşı akrabası yokmuydu. Hepsi yoksa bile hiç mi tanıdığı yoktu yardımcı olacak. Adı Merve olan kızı aldım ve kahvaltı yapabileceğimiz bir yere götürdüm. Ne kadar utandığı mahçup olduğu yüzünden belli oluyordu. Galiba onun günlerce aç kalmasının nedenlerinden biri de gururuna düşkün olması olabilirdi.

Birlikte kahvaltı yaptık ve tanıştık. İş aramak için sabah erkenden evden çıkmıştı. O saatte iş aradığına göre kaybedecek hiç vakti yoktu. İş yerimi aradım ve gelemeyeceğimi söyledim. Merve o gün bana hayatından biraz bahsetti ve söylediklerine inanmak gerçekten çok zordu.Yanlız bir kızın dayanabileceği şeyler değildi. Kahvaltı  yaparken bir yandan da tanıdığım kişileri aklımdan geçiriyordum. Ona iş bulabilmek için. Aklıma zamanında onun için çok fedakarlık yaptığım bir abim geldi.Onu aradım ve geleceğimi söyledim. Otomotiv servisinin sahibiydi. Servise birlikte gittik. Selami abiye meseleyi anlattım ve ona iş vermesini söyledim. Beni kıramazdı. Sonra odaya Merve’yi çağırdım ve Selami abi ile tanışırdım. Ertesi gün orada ise başladı ve Selami abiye benim emanetim olduğunu, zarar gelmemesi için uyardım onu.

O gün evine gittiğimde bir şokta orda yaşadım. Ben ev diyorum ama ev değil tabi. Afedersiniz kümes demek daha doğru olur. Küçük bir daire bulduk. Tanıdığım esnaflardan borca eşya elbise falan aldık. Onu hergün ise ben bırakıyordum. Birlikte eşyaların borcunu ödedik. Bir süre sonra birbirimize aşık olduk. Onu çok seviyor ve çok  değer veriyordum. Ama kader bizi ayırdı. Her zaman sevmek yetmiyormuş bunu da Merve ile olan ilişkimde öğrenmiş oldum.Onu çok özlüyorum . 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*