Kırıkkale Erkek Arayan Bayanlar

Selam,Kırıkkale’den Olgun ve Elit Erkek Arıyorum.

Merhaba Defne ben Kırıkkale’den. 30 yaşımdayım. Boyum 182 ve 66 kiloyum. Kova burcu kadınıyım. Arkadaşlarım  daha çok Çinli’lere falan benzetirler beni biraz çekik gözlerim olduğu için. Çalisan bir kadınım ve çalışmayı seviyorum. Her kadının üretken olması gerektiğini düşünüyorum. Kadınların bu dünyada hukuken olmada bile toplum içerisinde ayrıcalıklı bir yerinin olduğunu ve bu ayrıcalığı her kadının hak ettiğini düşünüyorum. Kendimi tam olarak feminist olarak tanımlamıyorum ancak kadının kutsal bir yönünün olduğuna inanıyorum. Çünkü her kadın dünya için üreten insan neslinin devamını sağlayan bir varlıktır. Daha önce flörtüm oldu ama hiç evlilik yaşamadım. Bir süre daha düşünmüyorum da böyle birşey. Belki 35 yaşımdan sonra olabilir. Gerçi bu konu çok böyle hesaba kitaba gelen bir konuda değil. Bir anda karşınıza tüm fikirlerinizi değiştiren birisi çıkabilir ve ayağınızı yerden keser, aklınızı başınızdan alır ve evlenmek için can atarsınız.

Uzun boylu,beyaz tenli, bakımlı ve titiz bir kadınım. Bir erkekte en çok temizliğine bir kadına karşı olan tavırlarına dikkat ederim. Kadına karşı kibar olmayan bir erkeğe tahammül edemem.Kibirli ukala tiplerden de hoşlanmıyorum. Erkek,kibar, nazik, naif ve beyefendi bir kişiliğe sahip olmalıdır. He kadının hayalindeki erkek birbirinden farklı olabilir ama eğer uzun süreli ciddi ve seviyeli bir ilişkiden yanaysanız kaba ve saygısız bir erkekle bunu başaramazsınız. Kırıkkale’de memur olarak kamu kurumunda çalışıyorum. Basit yaşamaya çalışıyorum. Bu şekilde hayatın stresi ve sorunlarından kendimi korumaya çalışıyorum. Stres ve sorun istemiyorum hayatımda. Sorun yaratacak erkelerle hatta bu bayan bile olsa,normal arkadaş olarak dahi hayatıma almıyorum. Kırıkkale’de yaşayan, sorunsuz istediğim zaman görüşebileceğim, karakteri oturmuş olgun bir erkek arıyorum. Uyumlu olabilecek beyler mesaj atabilir..

Kırıkkale erkek arayan bayanlar, Bahşili evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Balışeyh ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan yanlız bayanların whatsapp numaraları, Çelebi erkek arayan zengin bayanların telefon numaraları, Delice erkek arayan dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Karakeçili olgun erkek arayan genç  kızlar, Keskin erkek arayan dul ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Sulakyurt erkek arayan türbanlı bayanlarla sohbet, Yahşihan seviyeli ilişki için erkek arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları.!

Kırıkkale’den Elit ve Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Sibel, 35 yaşımdayım ve Kırıkkale merkezde babamla birlikte yaşıyorum. Annemi zaten uzun yıllar önce kaybetmiştik. Dul ve çocuksuz bir kadınım. Yaptığım evlilik pek mutluluk getirmedi bizlere ama yinede yaşanacak ve varsa kaderimizde bir şekilde onu yaşıyoruz hepimiz. Belki bir gün yeniden ciddi bir sayfa açabilirim kendime ama uzun bir süre bu yıkımı önce telafi etmem gerekecek galiba.Ancak ondan belki düşünebilirim yeni bir evliliği. Annemi kaybedince babamla anlaşamadık. Zaten anlaşamazdık ama annem varken yine bir şekilde idare edebiliyordum. O gidince çareyi evlenmekte aradım ama galiba  yanlış yerde aramışım. Sonuçta dönüp dolaşıp aynı noktaya gelmiş oldum. Bu hatam bana pahalıya mal olsada geleceğe dair umudumu yitirmedim. Kolay pes edecek, havlu atacak, yenilgiye boyum eğecek biri değilim. Ama sonuçta bir kadınım ve isteklerim,arzularım, hayallerim var benimde tutku ve aşkla yaşamak istediğim.

Bana destek olacak maddi olarak bana güç verecek, güven veren bir erkek arıyorum. Artık erkekler konusunda daha tecrübeliyim ve kim beni mutlu edebilir, kim edemez artık çok daha iyi çözebiliyorum karşımdaki kişiyi. Uzun boylu normal kiloda bakımlı bir kadınım. Burcum oğlak. Yardımsever ve duygusal biriyim ama önemli kararlarda duyyglarımı bir kenara bırakmayı öğrendim artık. Daba çok mantıksal ilişkiler kuruyorum artık. Yaş olarak benden olgun, karakteri düzgün herşeyden önce güveneceğim birisi olmalı. Çünkü hergun duyduğumuz şiddet olaylarının bir parçası olmak istemiyorum. Doğru düzgün biri ile uzun süre ağrılık düşünmeden, biribirimize destek olarak mutlu bir yasam geçirebiliriz. Bir kadını sevmeyi bildiği gibi  ilişkinin vadesi dolduğunu anladığında adam gibi bitirmesini ve gitmesinide bilmeli erkek. Kırıkkale merkezde olursa daha iyi olur ama yakın ilçeler ve illerden de yazabilirsiniz. Olgun ve seviyeli bir erkek arıyorum.

Selam,Kırıkkale’den Genç ve Sportif Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nursel.Kırıkkale merkezde yaşıyorum. Sadece yaz aylarında birkaç ay buraya geliyorum. Bazen merkezde bazende köyde kalıyorum. Bana da iyi geliyor değişiklik.Kışın İzmir’e gidiyorum. Yanlız yaşayan çocuksuz bir bayanım. Bir çocuğum var ama evlatlık olarak aldığım manevi evladım. Onuda üniversite okuması için Kıbrıs’a gönderdim. Daha doğrusu kendi orada okumak istedi. Maddi açıdan oldukça rahatım. Kaybettiğim eşimden kalanlar bize fazlasıyla yetiyor. Eşimi çok severdim, o da beni çok severdi. Daha birgün beni incittiğini hatırlamıyorum ama, kaderde bu şekilde ihtiras ve tutkunlarımla başbaşa kalmakta varmış. İçimdeki evlat sevgisini,anne olma arzusunu üvey bir evlât edinerek karşılayabildim. Ama karşılığını bulmam gereken başka arzu ve isteklerimde var.

Ben 57 yaşımdayım. Koç burcuyum. Sabırlı bir kadın değilim. Birşey yaşamak istersen hemen anında yaşamam gerekir. Beklemek zamana yaymak bana anlamsız ve gereksiz geliyor. Hayat madem o kadar kısa neden zamana bırakayım. Neden şimdi değil. Sonraya bırakınca ne değişecek. Küçük detaylara takılmam. Birine kolay kızmam ama kırdığım zamanda herşeyi bir anda yok ederim. Biriktirdiğim bütün güzel duygularımı bir anda çöpe atmaktan hiç çekinmem. O yüzden benim yanımdaki erkeğin sabrımın sınırlarını bilmesi be duracağı yeri iyi kestirmesi gerekir. Genç ve sportif bir erkek istiyorum. Çokta çocuksu olmasın tabi ama 30-40 yaş arası bir erkekle tanışmaktan mutluluk duyarım. Tecrübeli ve arzulu bir erkek olmalı tıpkı benim gibi aç olmalı mutluluğa. Kırıkkale’de yaşayan genç ve atletik bir erkek arıyorum. Güvenilir beyler yazsın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*