Kırıkkale Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırıkkale’den evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Kırıkkale dini evlilik ilanları, Bahşili evlenmek için olgun erkek isteyeh türbanlı ve olgun bayanların sosyal medya hesapları, Balışeyh zengin koca arayan dul ve güzel kızlarla tanışma, Çelebi 60 yaş evlilik ilanları, Delice evlenmek için sevgili arayan çekici bayanlar, Karakeçili kamudan evlenmek isteyenler, Keskin zengin ve dul bayanların evlilik ilanları, Yahşihan evlenmek için Suriyeli bayan arayanlar..

İç Anadolu bölgemizin en eski yerleşim yerlerinden olan Kırıkkale’de yaşıyorsanız veya burdan biriyle evlenmek gibi bir hayaliniz bir düşünceniz varsa sanalkeyfi.com olarak evlenmek isteyenlere özel olarak açmış olduğumuz bu sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu sayfamızda tamda sizin istediğiniz gibi Kırıkkale’den evlenmek isteyen bay ve bayanlarla tanışma imkanı bulacaksınız. İçerisinde hakaret bulunmayan ve güvenlik ilkelerini ihlal ermeyen tüm mesajlarınız herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan istediğiniz kişiye iletilecektir.

💘Merhaba Adım Naciye. Evlilik Amaçlı Seviyeli Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Herkese merhaba arkadaşlar ismim naciye 29 yaşındayım,dulum. Umarım buradan birileri beni duyar ve ilanı mı okuyup bana ulaşmaya çalışırlar. Aslen Kayseriliyim fakat Kırıkkale’de yaşıyorum. 22 yaşındayken evlendim. Kocam denen hayvan evlendiğim günden beri bana şiddet uyguladı. Sürekli beni dövüyordu. Eve bir misafir geldiği zaman kuzu oluyordu fakat misafir gittikten sonra kemerle heryerimi morartırcasına beni döverdi. Daha fazla dayanamadım ve ailemin yanına gidip boşanmak istediğimi söyledim. Ama ailem eski kafalı olduğu için dayan, biz de dayandık, düzelir dediler. Eve her dönüşümde yine şiddet uyguluyordu bana eski eşim. Artık daha fazla dayanamadım ve boşanma davası açtım. Bu sefer eşim beni tehdit ediyordu, ailem eve almadı beni. Ben de çok yakın bulduğum bir arkadaşıma sığındım ve onun evinde kaldım.

Boşanma sürecim aylar geçtikten sonra oldu, nihayetinde boşanmıştım. Nafaka bile istemedim o kadar kurtulmak istiyordum eski işimden. Yanında kaldığım arkadaşım bir erkekti ve bana başta çok iyi davranıyordu. Ama zamanla bana yaklaşımı değişti. Ben belki benden hoşlanıyor diye düşünürken, o beni satmak istiyormuş. Bunuda bir telefon konuşmasında duydum. Bunu duyar duymaz hemen evi terk ettim. Birkaç gün sokakta kaldım daha sonra kafede bulaşıkçı olarak işe başladım ve zamanla aynı kafede garson olarak devam ettim. Evet böyle bir hayat serüvenim var, bu yüzden her zaman kendime çok güvenirim. Özgüvenim yüksektir. Çünkü bir çok şeyi kendi tırnaklarımı kazıyarak yaptım. Ama şu an yoruldum ve bu yorucu hayatta yanıma birini alarak devam etmek istiyorum. Evliliği hemen düşünür muyum bilmiyorum fakat biraz tanıdıktan sonra ciddi düşünebilirim. Bazen diyorum ki Allah’tan o adamdan çocuk yapmamışım. Yoksa zaten zor giden hayatımda bir de çocuğumu sefil edemezdim. Şu an ayakları sağlam basan bir kadınım ve karşımda duran adam istiyorum. Böyle erkekleri bekliyorum.

💘Selam Ayşenur Ben.Sanalda Tanışıp Devamında Evlilik Düşünüyorum.💘

Merhaba ben Ayşenur 29 yaşındayım,sanal ortamda erkek arkadaş arayan kadınlar arasında ben de varım. Daha önce yanlış bir evlilik yapanlardanım. Ama hayatı her zaman pozitif ve olumlu baktım. Hayatıma yanlış bir adam girdi diye tüm hayatımı zehir etmeye gerek yok. 3-4 yıldır yalnız yaşıyorum. Aslında ben yalnızlığı çok seviyorum, size kimse karışmıyor, kimse ne yaptığınızı merak etmiyor, canımız ne isterse onu yapıyorsunuz. Bu sayede kendinizi daha özgüvenli ve özgür hissediyorsunuz. Ama son zamanlarda biraz düşünmeye başladım ve acaba hayatıma birini almalı mıyım diye kendime çok sordum. Sonra vazgeçtim, sonra karar verdim.

Gerçekten hayatıma birini almak istediğime karar verdim. Böyle olunca da dışarıdan bu kişiyi aramak yerine bu şekilde sanal ortamda aramayı tercih ettim. Hiç pişman değilim ve umutlarım var. Bazen korktum, bazen geri durdum ama bu hayatın yalnız yaşanmayacağını anladım ve şu an burada bunu yazıyorum. Ben bugüne kadar hiç kimseden destek görmedim ne maddi ne manevi. Bu yüzden hayatıma alacağım kişiden de maddi destek beklemiyorum benim için önemli olan manevi de. Gerekirse beraber çalışır,beraber kazanır,beraber yer içeriz. Ben çalışmayı ve kendi alın terimle kazanmayı çok seven bir kadınım. O yüzden bu tür şeyler yapmak bana koymaz. Benim gibi düşünen bayları bekliyorum. Umarım burası bana hayatımda yapabileceğim en iyi yenilikler ve keşifler sunar.

Merhaba Adım Tuana.25 Yaşımdayım. Aşk Evliliği İstiyorum.💘

Merhaba ben tuana,deli gibi sevgi aşığı bir kadınım. 25 yaşındayım bence hayatımın en güzel yaşındayım. Hayatım boyunca her zaman deliler gibi eğlendim, gezdim, seyahat ettim, yedim, içtim, aşık oldum, sevdim. Bunların hiçbirini yaparken pişman olmadım. Bu yüzden bundan sonra da böyle devam etmek istiyorum. Aşk bence çok güzel bir şey, bunu herkesin yaşamasını ve doruklarda hissetmesini isterdim. Aldatıldığım zamanlar da oldu ama hiçbir zaman bel bağlayıp, üzülmedim. Hayatı her zaman pozitif bakan bir insan değilim ama hayat siz negatif olunca sizi beklemiyor maalesef.

Bu yüzden hayatı dolu dolu yaşamak gerektiğini düşünüyorum. Ben tam anlamıyla bir aşk kadınıyım. Bu yüzden aşk erkeği arıyorum. Mantık evliliği ya da mantık aşkı yapanlara hiçbir zaman anlam veremiyorum. Bir insan sevmedigi bir insanla nasıl birlikte olabilir. Oysa işin içinde sevgi varsa her şey daha güzel ve anlamlı olur. Bu yüzden ben her şeyi aşkla ve sevgiyle yapıyorum. Güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum, en azından çevremdeki herkes bana böyle söylüyor. Özgüvenli birazcıkta egolu bir insanım, bunu inkar edemem.

Ama insanın kendisini bilmesi güzel bir şey diye düşünüyorum. Tam da kendim gibi bir erkek arıyorum. Kendine güvenmeyen, kendi kıymetini bilmeyen, kendi değerini ölçüp tartamayan erkeklerden hatta insanlardan nefret ediyorum. Bu yüzden nefret ettiğim bir şeyi kendimde asla uygulamıyorum. Uzun boylu erkekleri daha çok seviyorum, onlar benim gözüme daha çok çekici geliyor. Özellikle spor yapan erkekleri çok beğeniyorum, bu kendine yatırım yaptığını gösterir. Bir insanın kendine, kendi vücuduna yaptığı en büyük yatırım spordur. Bu yüzden iyi görünen erkekleri daha çok arıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*