Kırklareli Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

İsmim Derya. Kırklareli’den Evlilik Amaçlı Olgun Erkekle Arkadaş Olmak İstiyorum.

Adım Derya,34 yaşımdayım bekarım ve seviyeli ciddiyetli bir ilişki ile evlilik planlıyorum ve bu yüzden aranızdayım. Sanaldan evlilik olur mu diyenler olacaktır mutlaka aranızda ama ben biraz farklı düşünüyorum. İnsan her yerde insan, bozuk insanlar günlük yaşamdada zaten sürekli etrafımızdalar. Nerede tanıştığım bu bakımdan benim için hiç önemli değil. Umurumdada olmaz yeterki seviyenizi kalitenizi bir şekilde bana hissettirin. Sanal ortama karşı hiçte in yargım olmaz.

Rahatına düşkün biriyim maddi manevi huzursuzluk istemem hayatımda ve bu yüzden beni rahatsız eden huzurumu kaçıran kim olursa olsun onu kendimden uzak tutarım. Huzur ve mutluluk benim için önemli sonuçta hayatta yaktığımız her ne varsa hepsini huzurlu ve mutlu olabilmek için yapıyoruz. Hiçbir zaman biriyle tartışmaya girmeyi sevmem eğer bir sorun varsa o kişiyle ilişkimi keserim ve benim için konu kapanır. Bu yüzden benimle olan ilişkinizde davranışlarınıza dikkat etmelisiniz çünkü kadına davranmayı bilmeyen erkeklerden nefret ederim. Bu yüzden hiçbir zaman flört ettiğim kişiler olsa bile kabasaba erkeklerle olmadım öyle tipler bana yaklaşamaz bile.

Sonuçta evlilik gibi ciddi ve önemli bir yola girmek için buradayım ve o erkek her şeyi ile hayalimdeki kişi olmalı. Kusursuz birini aradığımı düşünmeyin elbette ki öyle birinin olmadığını biliyorum. Ama hiç değilse yanıma yakışsın, biraz kibar elit bir bey olsun,maddi sorunları ve ciddi ailevi sorunları olmasın, son olarak gözü dışarda olmasın evlenmem için yeterli. Ben Kırklareli merkezde dış teknisyenliği yapıyorum. Sağlık sektöründe çalışan biriyle daha iyi anlaşabilirim. Ama meslek ayrımı yapmıyorum yeterki düzenli düzgün bir işiniz ve oturmuş düzenli bir hayatınız olsun yeterli benim için. Sadece niyeti evlilik olan bekar beyler yazsın, harici uzak dursun.

Selam. Adım Bade. Zengin Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

27 yaşımdayım, Kırklareli’deyim. Aslen Edirneliyim ama buraya üniversite okumak için gelmiştim. Okul bittikten sonra ailemle aram çok iyi olmadığı için burada kaldım ama burada iş bulma imkanım olmadı. Özel sektörde mesleğim dışında birkaç iş değiştirerek çalıştım ama şu an çalışmıyorum. Sesim güzel olduğu için bazı kafelerde canlı müzik yaptım ama kazancım beni idare etmediği için o işlerdende çıktım. İyi bir iş bakıyorum ama okul biteli üç yıl oldu ve ben bu süre içinde sürekli hayat mücadelesi vermekten sıkıldım ve yoruldum. Genç sarışın güzel bir kızım ve güzel bir yaşamı hak ettiğimi düşünüyorum.

Beni buraya bağlayan bir şey yok. Farklı bir şehirden aradığım gibi zengin ve bana sahip çıkacak en önemliside beni gerçekten sevecek ve elimi hiç bırakmayacak birini bulursam başka bir şehirdede yaşayabilirim bu benim için sorun olmaz. Ailemin beni anlamadığı ve benim tercihlerime saygı duymadıkları için aramız açıldı. Birazda ben asi ruhlu bir kadınım ve pek söz dinleyen, başkalarının tercihlerine göre yaşayan bir yapım yok. Öğrenci olduğum zamanlarda maddi olarakta bana hiç destek olmamaları her geçen gün adamızda biraz daha soğukluk oluşmasına neden oldu. Bu satten sonrada artık maddi manevi hiçbir desteklerini beklemiyorum.

Genç bir kız olarak hayatın zorluklarını tek başıma aşmaya çalışmak benim için hiç kolay olmuyor. Bu yüzden arkadaş olmak istediğim kişiden her anlamda destek bekliyorum ve benim buna ihtiyacım var. Sadece bir erkeğin beni sahiplenmesine değil aşka sevgiyede çok ihtiyacım var çünkü şimdiye kadar oturaklı bir aşk hiç yaşamadım. Yaşadığım ilişkiler biraz daha geçici ve çocukça aşklardı. Artık kendimi daha kadınsı hissettirecek olgun kendimden emin ve sevgi dolu bir erkek hayatımda olsun istiyorum. Umarım buradan eli boş dönmem çünkü böyle birini tanımayı çok istiyorum. Zengin ve olgun erkekler kendisini tanıtsın.

İsmim Şükran. Ciddi Güvenilir Bir Erkek Arkadaşım Olsun İstiyorum.

Merhaba, Kırklareli ilçesinde devlet hastanesinde hemşireyim ama hangi ilçe olduğunu herkesin bilmesine gerek yok. Yanlış kişiler tarafından rahatsız edilmemek için bu bilgiyi paylaşmak istemiyorum. Şu an yaşadığım yere birkaç ay önce Bitlis’ten geldim. Burası çok güzel bir yer gerçekten çok sevdim ve hayatımı hep burada geçirmek isterim ama arkadaşım yok, hayatımda bir aşk sevgi heyacan yok, o yüzden hayatın bir anlamıda yok. Bir an önce kendime kafa dengi bir arkadaş bularak bu güzel yerin keyfini çıkarmak istiyorum. Biraz kendimden bahsetmek isterim sizlere.

Biçok kadının aksine sporu özellikle futbolu çok severim. Fanatik fenerbahçeliyim ve fanatik olduğum için başka takım tutuyorsanız benim yanımda dikkatli olun:)) Ayrıca ben burada yanlız yaşamak zorunda kalıyorum ve yalnız olmayı hiç sevmem ayrıca korkarımda. Geceleri uyumam zor oluyor o yüzden. Hatta bazen hastaneden samimi olduğum bazı arkadaşları bende kalması için ricada bulunmak zorunda kalıyorum. Güvenilir bir erkek arkadaş istiyorum çünkü çevremde aradığım özelliklerde kimse yok olsaydı zaten ilan vermek aklımdan bile geçmezdi. Aslında bu benim ilk sanal tecrübem değil daha öncede reel bir ilişki yaşadığım birisi olmuştu sanalda tanıştığım.

Ela gözlü olduğum için erkekler genelde gözlerimden dolayı çok iltifat ederler. Çok tatlı sevecen sıcakkanlı biriyim. Kolay iletişim kurarım herkesle ama birine kolay kolay güvenmem. Samimî sohbet edip vakit geçirebilirim ama birazda yalnız yaşadığım için temkinli olmak zorundayım. Boyum 174 ve 60 kiloyum. Kumral güzeliyim. Resim çok yeni değil ama zaten değişen bir şey olmadı. Bana yazacak arkadaşların yaşını ve işini özellikle yazmasını istiyorum. Boy kilo olayına çok fazla takılmıyorum. Ayrıca sosyal medya adresi yazarsanız profilinize bakıp geri dönüş yapmak istiyorum. Seviyeli dürüst beyler yazsınlar.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*