Kırklareli Dul Bayanlar

Kırklareli’den Genç Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba Suzan ben. Kırklareli merkezde yaşıyorum ve 43 yaşımdayım. Yaşamayı seven, çılgın ve özgür bir kadınım. Yaş  olarak olgun bir bayanım ama içimde hala liseli bir kız çılgınlık yapmak için durmuyor. Ailemden kalan ve ülke çapında olan bir işletmede olan hisselederimden dolayı maddi açıdan oldukça rahatım. İstediğim her şeyi yapacak maddi ve fizikî gücüm var. Olgun bir erkekten ziyade genç ve dinamik bir erkek istiyorum. Çünkü benim yaşam tarzıma ve arzularıma genç biri daha iyi uyum sağlar ve isteklerimi karşılayabilir diye düşünüyorum.

Daha önce yapmış olduğum bir evlilik oldu fakat uzun sürmediği gibi çocuğumda olmadı. Yani bir çocuk sahibi olmayı ve annelik hissini yaşamayı her kadın ister ama iyi ki o zaman çocuğum olmamış diyorum. Anne olmadan önce yaşamak istediğim her şeyi yaşamam istiyorum ve içinde uhde olarak kalacak, yaşamadığım hiç birşey kalmasın istiyorum. Müzik dinlemek ve sahilde güneşlenmek en büyük keyif aldığım şeylerden biridir. Düzenli olarak spor yaparak hem formumu korumak hemde cildimin genç kalmasını sağlıyorum. Benimle olacak erkeğin yakışıklı, uzun boylu ve atletik biri olması gerekir. Elit, kültürlü ve eğitimli olması da tabiki önemli. Maddiyat benim için önemli değil. Yeter ki hayalimdeki gibi biriyle  tanışma fırsatım olsun. Beni mutlu edebilecek genç ve aktif birine karşı maddi manevi sahip olduğum hiç birşeyi esirgemem.

Bana ayak uydurup çılgınca eğlenmesini bilen biri olsun. Şimdiden heyecanlandım desen abartmış olmam. Buradan tanışmak ve ilişki kurmak gerçekten heyecan verici. Çünkü nasıl birinin karşınıza çıkacağını bilmemek ve merak edip heyecan veriyor bana. Heyecan veren her ne olursa olsun seviyorum. Heyecan vermeyen hiç birşeyi yapmak istemem. Umarım hayalimdeki kişiyi burada kısa sürede bulurum. Yasakların ve kısıtlamaların kalkması ile bir an önce tatile gitmek ve çılgınca eğlenmek istiyorum. Kırklareli ve yakın şehirlerdeki genç ve sportif beyler mesajınızı bekliyorum. 

Kırklareli dul bayanların telefon numaraları, Babaeski  zengin ve dul bayanlarla tanışma, Lüleburgaz evlenmek için sevgili arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Pınarhisar olgun sevgili isteyen genç bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Pehlivanköy Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Kofçaz seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar, Vize olgun ve kapalı bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Kırklareli Dul Bayan Numaraları 

Bu başlığımız altında bizlere Lüleburgaz’dan yazan ve anısının paylaşılmasını isteyen Çınar T.’nin bize iletmiş olduğu anısını sizlerle paylaşacağız..

Merhaba, ismim Çınar T, Kırklareli Lüleburgaz’da yaşıyorum ve 36 yaşımdayım. Yıllar önce başıma gelen ve halende unutamadığım bir anımı sizlerle paylaşmak istedim. O yıl Kırkpınar şenliklerini izlemeye gitmiştik birkaç arkadaş. Etrafta bir yere çadır kurduk ve birkaç gün kalmak için plan yaptık. Ertesi gün yanımda kuzenimde varken iki kızla tanıştık. Onlar İstanbul’ dan aileleri ile birlikte  gelmişlerdi  Kırkpınar’ a. Biz o günü onlarla birlikte  geçirdik. Çok güzel ve hoş bir gün geçirdik. Telefonlarımızı falanda aldık ki yeniden gorusmek için. Bu arada akşam üstü onlarda  ayrıldıktan birkaç saat sonra aradı ve iki arkadaş ertesi gün bizi İstanbul’daki sadece tatil amaclı kullandıkları evlerine davet ettiler. Biz kuzenimle birlikte heyecanla ertesi günün planını yapıyorduk ama İstanbul bizim çok iyi bildiğimiz bir yer değildi. O yüzden yolda onlar bizi sürekli arıyor ve  nasıl ve hangi yoldan gideceğimizi tarif ediyorlardı. 

Biz onların bulunduğu yere çok yakın bir noktaya geldiğimizde aradım Gülşen’ i ama telefonu  kapalıydı. Hir süre bekleyip aradım yine kapalı ve aradan geçen saatlerde hep kapalıydı telefonu. Kendimizi o kadar kötü hissediyorduk ki ikimizinde ağzını bıçak açmıyordu. Çünkü kızlar bir yana dalga gecikmiştik ve gururumuzla oynanmıştı. O gece biz kendi evimize döndük ve bir daha ne onları adadık ne de onlar bizi aradı. Aradan yıllar geçtikten sonra bir gün tanımadığım bir numara beni aradı. Telefonu açtığımda arayan Gülşen’di. Kırklareli’ne geldiğini söyledi ve görüşmek istiyordu. İsteğini kabul ettim ama bir yandan da nasıl intikam alırım onun hesabını yapıyordum. Ona olan kin ve nefretim hala ilk günkü kadar tazeydi. Çünkü bir erkek sadece onuru ve gururu için yaşar. Ona dokunanı da affetmez. Bunu Gülşen’e öğretmem ve intikam almam gerekiyordu. 

O gün onunla bir yerde buluştuk birkaç saat oturduk. Hatta kuzenimi de çağırdım bir ara o da geldi ve biraz oturduktan sonra o da gitti. O gün Gülşen  benden çok özür ve af diledi. Bir sürü bahane uydurdu bende inanmış gibi yaptım ve konuyu kapattık. O gece Gülşen  misafirim oldu saatlerce oturup konuştuk eve geçtiğimizde biraz alkol falan da aldık. Gülşen ile o gün güzel ve özel bir gece geçirdik. Sabah kahvaltıdan sonra onu İstanbul’a yolcu ettim. O gün biz onunla sevgili olduk. Artık sürekli görüşüyorduk. Bir taraftan aklımda sürekli intikam alma fikri vardı. Ama nasıl intikam alacağımı  bilmiyordum. Daha doğrusu bir olan yapmadım. Bazen intikam fikrinden vazgeçiyordum ama sonra ne zaman aklıma o ilk gün gelse içimi yine bir kim ve nefret kaplıyordu. 

Aradan aylar geçti hatta yıllar geçti ve biz hala onunla görüşüyoruz ve sık sık  buluşuyoruz. İçimdeki kin ve nefreti bir türlü tamamen öldürüp yok edemiyorum. Gülşen ise hala benim o ilk gün attıkları  kazığı unuttuğumu ve iyi anlaşan iki sevgili olduğumuzu sanıyor ve hatta evlilik planları dahi dillendirmeye başlamıştı. Meseleyi kuzenime açtım. Ne yapacağımı ne yapmanın doğru olacağını kestiremiyordum ve onun fikrini aldım. Bana onu sevip sevmediğimi sordu. Hayır onu sevmiyordum. Sadece onunla güzel vakit geçiriyorduk. O zaman onu ya konuşup güzellikle kötü  birşey yapmadan hayatımdan göndermemi, ya da güzel bir intikamla göndermemi tavsiye  etti. Çünkü bu oyunu daha fazla sürdürmenin anlamı yoktu.

Biz Gülşen ile bu yazıyı yazdığım günde bile görüşüyoruz. Ama hala kafam çok karışık. Bazen onun gururunu incitmeden yolları ayırmak istiyorum, bazen ise ondan ağır bir intikam alıp onun üzülmesini istiyorum. Ne yapacağıma hangisinin doğru olduğuna bunca zama  geçti hala karar veremedim. Belki sizler bu konuda bana yol gösterir ve en doğrusunu söylersiniz. Hem içimdeki nefreti öldürecek hem de onu üzmeyecek bir yol yada bir çözüm varmı bilmiyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*