Kırklareli Erkek Arayan Bayanlar

Merhaba,Kırklareli’den Olgun Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Figen ve 43 yaşımdayım. Kirklareli’de eğitimci olarak kamu kurumunda çalışıyorum. Tahmin edeceğiniz üzere dul bir kadınım. Dul sıfatını ilm zamanlar taşımakta çok zorlansamda sonraları alıştım ve hatta sevdim desem abartmış olmam. Dul demek benim için artık özgürlükle eş anlamlı gibi görüyorum. Eski eşimle beni aldattığı için çok kızsmıştım. Onu affetmedim ve ayrıldım. Zor bir karardı ama hiç pişman değilim. Genç yaşta çok erkek evlendiğim için nazar değmesin ama boyumdan büyük kızım var ve üniversite oluyor Ankara’da.Yazın yanıma geliyor 1 ay kalıyor ve gidiyor. Sonunda yine yanlızlık ve soğuk duvarlar ile baş başa kalıyoruz.

Aslında yanlızlığı severim. Yanlızken kimsenin görmediği bilmediği ve duymadığı yerlerde, insanın bazen kendinden bile sakladığı sırları vardır ya,işte o sırları tek başına yaşamak kadar mutluluk veren birşey olamaz. Birde o sırları benimle paylaşacak kadar deli dolu, sınırsız hayalleri olan güvenilir birini bulursam hayat o zaman gerçekten beni seviyor diyebilirim. Şu ana kadar hayat beni sevmedi. Yüzüme hiç gülmedi. Ne elde ettiysem hep zorlayarak mücadele ederek koparıp aldım. Birkez olsun hayat bana gelmedi, hep ben kovaladım onu. Birkez yakaladım sandım ama oda beni aldattı ve bitti. Tek tesellim ise dünya güzeli bir kız evlada sahip olmak oldu o evlilikten.

Kırklareli ve İstanbul çevresinden güven veren olgun bir erkek istiyorum. Boşandıktan sonra burada kalmamın bir önemi kalmadı.Galiba İstanbul’a yerleşmek istiyorum ama bazende biraz daha aşağılara Egeye gidip bir kasabada yaşamak ve yaşlanmak istiyorum. Şimdilik buradayım ama zaman bakalım ne getirecek. Umarım burada bunları paylaşmam sorun olmaz. Sanal ortamlardan fazla anlamıyorum ama güven veren biryer gibi geldi bana. Temiz dürüst ve benim yaşlarımdaki beylerin mesajını bekliyorum. Kırklareli olması şart değil, yakın çevreden de yazabilirsiniz. 

Kırklareli erkek arayan bayanlar, Babaeski erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Demirköy erkek arayan suriyeli dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Kofçaz ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlar, Lüleburgaz olgun erkek arayan genç kızların whatsapp numaraları, Pehlivanköy olgun ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Pınarhisar evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Vize seviyeli ilişki için erkek arayan yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Kırklareli Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Ertuğrul. Sizlere Kırklareli’den yazıyorum ve 27 yaşımdayım. Birkaç yıl önce yaşadığım ve benim için birçok açıdan ilkleri yaşadığım bir anımı sizlerle paylaşmak istedim. Bir arkadaşımın tavsiyesi hatta tavsiye demekte yanlış olur ama, internet ortamında tanışıp buluştuğu kişilerden falan  bahsederdi genelde. Benimde kendimi boşlukta ve yanlız hissettiğim bir akşam internette buraya benzer bir siteye girdim. Birkaç kişiye mesaj attım ama geldi dönüş yapan olmuyordu. Bu şekilde birkaç site dolaştıktan sonra bir iki kişiyle konuştuk ama onlarda sadece sanal sohbet amaçlı konuşmalardı. Bir süre sonra Çiğdem isminde bir bayanla konuşup mesajlaşmaya başladık. Benim yaşım o zaman 25 falandı galiba. Sohbetimden keyif almış olacakki tekrar görüşmek isterim falan dedi. Bir süre bir mesajlaşma programı üzerinden konuştuk ama birbirimize çok çabuk alışmıştık. 

Kısa süre sonra telefonda konuşmaya başladık. Artık birbirimize güvenimiz tamdı. Ama bir sorun vardı ve biz farklı şehirlerde yaşıyorduk. Adamızda 6 saat gibi ciddi bir uzaklık vardı. Öyle her kafama estiğinde onun yanına gidemezdim. Birkaç hafta sonra bir artık iyiden iyiye birbirimize alışmış ve birbirini arzu eden iki sevgili olmuştuk. Esmer güzeli olgun ve kadındı Çiğdem ve benden yaklaşık 10 yaş kadar büyüktü. İlk kez benden daha büyük ve o kadar güzel bir kadınla aşk yaşıyordum ve bunun heyecanını fazlasıyla yaşıyordum. Ama sonuçta bu sanal bir aşktı ve her geçen gün onu daha çok görmek ve dokunmak istiyordum. Bunu en az benim kadar Çiğdem’de istiyordu. Onu görmeden, ona dokunmadan geçen her gün acı vermeye başlıyordu artık. Daha fazla bu böyle gidemezdi ve buluşmaya karar verdik. Sadece buna karar vermiş olmak bile benim için apayrı bir şeydi çünkü, o kadar güzel ve olgun biru ilk defa beni istiyordu. 

Buluşmaya karar verdik ama ne zaman ona gitmek için plan yapsam hep bir aksilik oluyordu. Bir iki kez başıma böyle aksilikler gelince plan yapmayı bıraktım ve kafamın estiği bir an da ,aniden gitmeye karar verdim ve öyle de yaptım. Bir akşam iş çıkışı kimseye gittiğim yeri haber vermeden yola çıktım. Birazda hızlı giderek gece saat 12 gibi Çiğdem’in yanında olabilirdim. Benim için çok ayrı bir tecrübe ve heyecan vericiydi. Daha öncede beraber olduğum kız arkadaşlarım falan oldu ama bu farklıydı. Yani ben ilk kez bir kadınla beraberdim. Bu normal bir aşk yaşamanın çok daha ötesinde birşeydi benin açımdan. Çiğdeme yaklaştıkça yol sanki daha çok uzuyordu. Gidene kadar kafamda türlü planlar ve hayaller içinde sonunda onun olduğu yere geldim.  Büyük an, buluşma anı gelip çatmıştı. Bir yandan telefonla konuşuyorduk onunla bana gelmem gereken yeri tarif ediyordu.

Birbirimizi göremiyorduk hala ama çok yakın olduğumuzu biliyorduk. Yani ben Çiğdem’in resimlerini falan gördüm daha önce ama o an karşımda gördüğüm manzara karşısında dondum kaldım. Süper mini bir etek ve omuz dekolteli bir elbisenin içerisinde esmer güzeli o hatun adeta dünyanın sekizinci harikası gibi karşımda duruyordu ve ben sanki bir rüyanın ortasındaydım hiç uyanmak istemediğim. Yanında bir arkadaşı da vardı ve o fazla kalmadı bizimle. Birkaç dakika sonra bizden ayrıldı ve gitti. Birbirimize sıkıca sarıldık, kollarımın arasında adeta kayboldu. Önce birlikte yemeğe gittik. Ardından güzel bir otel bulduk ve dinlenmek için otele gittik. Gündüz işin stres ve yorgunluğu, ardından 6 saat araç kullanınca kendimi çok yorgun hissediyordum. O hafta sonu birlikte çok güzel vakit geçirdik. Tam anlamıyla muhteşem bir kadındı Çiğdem. Onu yaşamak bana gurur veriyordu. Yaklaşık iki yıl beraber olduk ve o iki yıl benim için çok özeldi. Şimdi nerede bilmiyorum ama umarım mutludur..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*