Kırşehir Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Şehriban Ben. Kırşehir Merkezden Kamuda Çalışan Sevgili Arıyorum.

İsmim Şehriban,39 yaş kamu çalışanı memur kadınım ve evlilik hiç yapmadım. Yapmayıda düşünmüyorum,tabi fikrimi değiştirecek birisi karşıma çıkmazsa. Belki buradan belki başka bir şekilde nasıl olur bilemem ama evliliğe karşı bakışımı değiştircek birisi bu yaşıma kadar karşıma çıkmadıysa bundan sonrada biraz zor çıkar, ben olaya bu şekilde bakıyorum. Şu an arayışım sadece sevgili olmak, flört etmek ve aşk yaşamak. Aşk benim için çok özel bir duygudur her an, hayatımın her alanında yaşamak istediğim bu yüzden kalbi boş kalmayı sevmem ve yalnız yaşamak bana zor gelmiştir her zaman.Sarışın hafif buğday tenliyim. Siyah saç aslında bana daha çok yakışıyor ama sarı saça alıştığım için değiştirmek istemiyorum. Sakin bir ruhum var hiçbir işimi aceleye getirmem ama aşk hayatımı bu duruma istisna diyebilirim. Aşk nasıl olsa birgün gelir beni bulur diyerek oturup beklemek benim karakterime ve ruhuma aykırı bir durum. İllaki bir erkek beni bulacak ve bana kendisini kabullendirecek diyerek beklemek istemem. Tamam, erkekler kadını ikna etmek zorunda kalıyor çoğu zaman, kadınlar ise bunu biraz daha gurur meselesi yapıyor ama ben bunu gurur meselesi yapmam.Güzel bir aşk yaşayacaksam gerekirse ben o erkeği arar bulurum ve hoşuma giden birini bulursamda hislerimi açıkça ona söylerim. Bu söyleyince benim gurursuz bir kadın olduğum fikrine kapılmayın. Gurursuz kadınlar kolay olur ve ben hiçte kolay değilim. Gurur yapmamam sadece bu konuyla sınırlıdır çünkü inandığım birisini kader karşıma çıkarırsa onu kaçırmak istemem. Zaten öyle kolay inanan birisi olmadığım için gerekirse erkeğe ben teklif ederim onunla beraber olmak istediğimi ben dile getirebilirim. Bu durum hiçte gocunacak birşey değil benim için. Buraya ilan vererek bunu ispat etmiş oluyorum bir bakıma. Şimdi sizler üzerinize düşeni yapın ve bana kendinizi tanıtın.

Selam. Kırşehir Merkezden Telefonda Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba ismim Sena,32 yaş bekar kadınım ve sohbet edip dertleşebileğim, içten samimi bir arkadaş arıyorum. Aslında reel olarakta görüşmeyi isterim ama bu konuda biraz çekiniyorum, kafamda bazı tereddütler hatta belkide önyargılar var kurtulmam gereken. Bu tereddütü ortadan kaldıracak kadar güvenilir birisi olursa normal hayattada arkadaş olmak isterim ama şimdilik sadece telefonda konuşup anlaşabileceğim birini istiyorum. Zamanla devamı gelirse bende mutlu olurum. Yoksa sadece telefonda konuşmaya meraklı birisi değilim. Hergün sosyal medyada yada haberlerde kadınların başına gelenleri hepimiz duyuyoruz, o kadınlardan biriside ben olmak istemem bu yüzden tam anlamıyla güvenmeden reel görüşme olmaz.

Çalıştığım iş yerinde sohbet ettiğim arkadaşlar falan var ama herkese her şey söylenmiyor ya da herkesle her şey konuşulmuyor. Hayatımda bütün dertlerini sevinçlerimi konuşup paylaşacağım, beni anlayacak, olur olmaz yargılamaya kalkmayacak birini her zaman istedim. Ama bulamayınca burada aramak istedim. Benim ilk sanal ortam tecrübem burası bu yüzden karşıma ne çıkacak hiçbir tahminim yok. Bu bilinmezlik ve benim öyle bir dosta çok ihtiyaç duymam açıkçası bende birazda heyecan yaptı.

Sarışınım ela gözlüyüm, makyaj yapmayı falan çok sevmiyorum ancak özel davetlerde falan yaparım ama doğal halimle bile çok güzel olduğumu biliyorum. Makyaj yapınca çok dikkat çekiyorum, dikkat çekmeyi sevmediğim için de fazla yapmıyorum. Ama burada dikkat çekmem gerek, çünkü aradığım özlemini duyduğum kişiyi bulmak ve hayatımda farklı yeni bir sayfa açmak istiyorum. Bu öyle bir sayfa olsun ki, sadece ikimiz birşeyler yazabilelim ve sadece ikimizin haberi olsun. Gizliliğe önem veren sır tutmasını bilen adam gibi adamlar olmalı benim hayatımda. Bakalım burada kader be çıkaracak karşıma. Anlattığım kişinin siz olduğuna inanıyorsanız yazın bana,tanışalım.

İsmim Musa.56 Yaş Emekli Askerim. Genç Bayan Arkadaş Arıyorum.

Selam arkadaşlar, Musa ben Kırşehir’den. Daha önce askerdim ama bir süre önce emekli oldum. Daha önce bir evlilik yapmıştım ama uzun zaman önce bitti. Yalnız ve özgür biriyim. Hayatımdaki kadına fazlası ile zaman ayırabilirim ve maddi manevi destek olabilirim. Benim yaşım 56 ama genç bayanlar hissiyat olarak daha yakın geliyor bana ve daha çok ilgimi çekiyor. Bu şehir benim en son görev yerim olduğu için şimdilik buradayım. Emeklilikten sonra ayrılmadım buradan ama zamanla başka bir şehir düşünebilirim çünkü son zamanlara burada çok sıkılmaya başladım.

Görev yaptığım dönemde güzel arkadaş ortamım vardı ve ben severek yapıyordum mesleğimi. Emekli olduktan sonra sanki büyük bir boşluğa düştüm ve halada kendimi düşüyor gibi hissediyorum. Eski ortamım kalmadı kendimi yalnız hissetmeye başladım. Eğer beni mutlu edecek bir ilişkim olmazsa buradan başka bir şehire gitmeyi düşünüyorum ve büyük ihtimalle deniz kenarı bir şehir olacaktır. Çünkü denizi çok severim ama aşk duygusuna denize olan tutkumdan daha çok bağlıyım. Uzun yıllardır spor yaparım galiba birazda bunun etkisiyle yaşımı fazla göstermem. Görev gereği gittiğin yurt dışı ülkeler falan oldu ve gittiğim yerlerde yabancı dilimi geliştirebildim.

Okumayı severim ama eğlenmeyide severim. Hayat sadece okumaktan ibaret değil eğlenmekte gerekir. Her duyguyu hayatıma sığdırmaya çalışıyorum. Araştırmayı sevdiğim için hemen her konuda az yada çok bilgim ve fikrim vardır. Ama artık bu tarz şeylerden biraz sıyrılmak ve emekliliğin tadını çıkarmak ve bu yüzdende güvenilir özgür kafa dengi bir bayanla samimi bir ilişki kurmaya çalışıyorum. Umarım bu site ve bu ilan benim için bir dönüm noktası olur ve birlikte güzel günler yaşayabiliriz. Eğer aklımı başımdan alacak bir aşk bulabilirsemde gerekirse aşkım için başka şehire gidebilirim. Bu yüzden Kırşehir başta olmak üzere her yerden yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*