Kırşehir Dul Bayanlar

Kırşehir’den Olgun ve Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Neslihan. 23 yaşımdayım ve Kırşehir Ahi Evran üniversitesinde İktisat bölümü okuyorum. Boyum 169 ve 47 kiloyum. Aslen Sivaslı’yım ve okumak için buradayım. Bu ikinci yılım Kırşehir’de. Burası benim için gerçekten çok sıkıcı. Daha alışamadım o yüzden mi bilmiyorum ama keyifli vakit geçirecek ne bir yer biliyorum, ne de öyle bir ortam bulabildim. Hiç birşey ve hiç kimse yok. Güya üniversite okumaya geldik. Özgürlüğün tadını çıkartırım diyordum ama sanırım hayallerim suya düşecek. Genç ve güzel sayılabilecek bir kızım. Farklı heyecanlar yaşayıp hayatın tadını çıkarmak istiyorum ama etrafımdakilerde sanki ölü toprağı serpilmiş ve sanki hepimiz  mezarlıkta gibiyiz. Çareyi burada arıyorum ama bakalım istediğim gibi birini bulabilecekmiyim bilmiyorum. Açıkçası bu yaşta evlilik falan düşünecek değilim. Zengin ve olgun birini istiyorum. Olgun olsun çünkü onlar kadınları mutlu etmeye gelince gençlerden çok daha iyiler. Zenginliğe gelince parkta oturup çekirdek yemek değil benim hayalim. Sevgilisine her şeyi ile teslim olmak isteyen bir kızım ben. Genç bir kızın  enerjisini olgun bir kadının dişiliğini verebildim sevdiğim adama. Birlikte hayatı yaşanması gerektiği gibi dolu dizgin yaşayabiliriz. Ben buna inanıyorum.

Dans etmeyi ve eğlenmeyi severim. Genç bir kıza göre fazlasıyla doyumsuz biriyim.Her türlü çılgınlığa açığım yeter ki güvendiğim ve sevdiğim yanımda olsun. Genelde spor giyinirim ve omuz dekoltenin bana yakıştığını düşünüyorum. Kıskanılmak hoşuma gidiyor. Seven ve kadınına sahip çıkan her erkek kıskanır ve kimsenin göz izi sevdiği kadında olsun istemez. Erkeğine karşı itaatkar ve uysal biriyim. Bana ihanet etmediği sürece tabi. İhaneti gördüğüm anda uysal bir kediden, şeytani bir sırtlana dönüşebilirim. Hiç bir erkek kindar tarafımı görmek istemez emin olun. Bu yüzden her limanda sevdiği olan beyler değil, sadece tek bir kadından başkasını gözü görmeyecek,olgun ve rahat biri ile tanışmak istiyorum. Sadece Kırşehir merkezde olanlar yazsın lütfen. 

Kırşehir dul bayanların telefon numaraları, Akçakent olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Mucur ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Çiçekdağı zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Kaman olgun  sevgili arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Boztepe Suriyeli dul bayanlarla tanışma, Akpınar seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar ile tanışma.!

Kırşehir’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Suzan. 29 yaşımdayım ve iki yıldır Kırşehir’de yaşıyorum. Daha önce Bingöl’de çalışıyordum ama tayinim buraya çıktı. Buraya ilk geldiğimde kendime küçük bir ev kiraladım ve ev sahiplerimde benden biraz daha olgun çok tatlı ve çocukları olmayan bir çiftti. Zamanla onlarla çok samimi olduk. Artık neredeyse üçümüz aynı evde yaşıyor gibiyiz. Önyargıları olmayan çok güzel insanlar ve onlarla eğlenceli vakit geçirebiliyorum. Ama bir yerden sonra  ortamımızı daha da renklendirmek adına bir partnere ihtiyacım olduğunu hissettim. Bu tarz bir arkadaşlığı kendi sosyal çevremde bulmam çok zor zaten burada çok fazla arkadaş çevrem yok.Sadece arada sırada görüştüğüm birkaç kız arkadaşım var o kadar. Olgun ve sert görünümlü erkeklerden hoşlanıyorum. Eğer kafama göre birini bulur ve zamanla ona güvenirsem Ahmet ve Elif’le de tanıştırmak istiyorum. Hepimiz birlikte çok güzel bir dostluk kurabiliriz.

Kendime bir partner bulmak istiyorum çünkü her ne kadar onlar bunu bana hissettirmeseler dahi bazen benimde yanımda biri olsa ve onlarla tanışırsam ortamımız çok daha güzel olur diye düşünüyorum. Yanlız benimle birlikte olacak ve bizimle dost olmal isteyen birinin kıskançlık gibi saçma duygulara kendini kaptırmaması gerekir. Kıskanç erkeklerden hoşlanmıyorum ayrıca kıskanmak dostluğumuza da zarar verir. Şu an itibari ile önümüzdeki bir yıl daha Kırşehir’deyim. Sonra tekrar nereye tayinim çıkar bilmiyorum. Şimdiden bu güzel insanlardan ayrı kalacağım için üzülüyorum. Dostluğa ve samimiyete önem veren, elit ve güvenilir biri ile tanışmak istiyorum. Sadece Kırşehir merkezde olanlarla olabilir. Gerekirse aynı evi paylaşabilirim. Hatta bunu çok isterim, yani aynı evde yaşamayı. Bana uygun beyler yazsın lütfen.

Merhaba, Evlenmek İçin Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Hülya. 43 yaşımdayım ve daha önce bir kez evlilik yaşadım.Bu evlilikten bir kız çocuğum var. Bakımlı ve güzel bir kadınım. Çalışıyorum ve ekonomik özgürlüğüm var. Bu konuda ister eşim olsun isterse sevgilim olsun hiç bir erkeğe maddi olarak bir yüküm olmaz. Kendime yetecek kadar kazanıyorum. Çok duygusal biri olduğumu söyleyemem ama romantizm seviyorum  ve erkeğinde romantik sürprizleri çok hoşuma gider. Küçük bir hediye bile beni mutlu etmeye yeter. Pahalı hediye zaten ne sevgilim ne de arkadaşlarımdan kabul  etmiyorum. Gerçi artık pahalı hediyeler verilecek dostluklar kurmakta neredeyse imkansız. Çıkar ve menfaatler üzerine kurulmuş artık,en büyük aşklar bile menfaate dayanır olmuş.

Bazen sosyal medyada yada arkadaşlık sitelerinde aşk arayanlara anlam veremezdim. Garip ve saçma bulurdum ama geldiğimiz noktada insanların burada aşk aramasına hak veriyorum artık. Çünkü sosyal çevremizdeki insanların sevgiye değil de kadın bedenine aç olduklarını gördükçe insan sevgiden ve aşktan da uzaklaşıyor. Hatta buradaki insanları  sevgiye ve aşka daha çok değer verdiğini düşünüyorum. Gerçekten sevilmeye ihtiyacı olan ama bunu sosyal çevresinde bir türlü  bulamayanların burada olduğunu sanıyorum. O yüzden burdaki arkadaşlar çok daha kıymet bilen, çok daha vefakar ve sevilmeyi hak eden kişiler bence. Uzun süreli bir ilişkim olsun ve yeterince birbirimizi tanıyınca bu birlikteliği evlilikle sonuçlandırmak istiyorum. Bu yüzden benim yaşlarımda olan biriyle tanışmak istiyorum. Çok yakışıklı veya çok zengin biri değil istediğim. Gönlü güzel olsun ve maddi manevi cömert olsun isterim. Benim gibi düşünen ve sevmeye sevilmeye değer veren beyler yazsın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*