Kırşehir Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba, Kırşehir’den Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Berrin. 28 yaşımdayım. Boyum 172 ve 54 kiloyum. Hastanede tıbbi sekreter olarak çalışıyorum. Hastane ortamı çok farklı. Özellikle kadın erkek ilişikisi anlamında benim hoşlanmadığım bir ortam. Bazen o kadar hızlı sevgili değiştiriyorlar ki takip etmekte dahi zorlanıyorum. Ben hayatımda sadece bir kişi olsun ve o da ömür boyu beni sevsin istiyorum. Bazen acaba böyle düşünmekle yanlış mı yapıyorum diye düşünmüyor değilim. Çünkü çevremdeki herkes bunun tam aksini düşünüyor veya yapıyor. Böyle bir ortamda evlenmekten falan bahsetsem galiba benimle dalga geçerler. Bu biraz abartılı oldu tabi ama demek istediğim uzun süreli ilişki yaşamak istemiyorlar. Ben ise tam tersi ciddi seviyeli ve uzun süreli aşk yaşamak istiyorum. Hatta beni çok etkileyen biri olursa evlenmeyi düşünebilirim. Sonuçta birgün bir şekilde evleneceğiz. Neden o mutluluğu erteleyip geciktireyim ki. Neden bir an önce kendi evimin kadını olup, kendi ailemle ilgilenmeyim.

Umarım benim gibi düşünen birileri vardır buralarda. Eğer burası da bizim hastane gibiyse boşuna çabalıyor olabilirim. Galiba birgün evlilikler tamamen tarih olacak. Her geçen gün evlenmeden birlikte yaşayanların sayısı artıyor. Bir bakıma cazip geliyor, bu şekilde yaşamayı tercih edenlere belki saygı duymak ve tercihlerini yadırgamamak gerek belki ama ben asla böyle birşey yapmam. Sadece evleneceğim erkekle aynı evde yaşamayı tercih ederim. Benim gibilere belki geri kafalı diyor olabilirler ama aşk yaşamak için bazı değerleride hiçe saymamak gerek. Değerlerimize sahip çıkarakta aşk yaşamak hayatta  keyif almak ve hayallerimizi yaşamak mümkündür. O yüzden ben öyle bir yaşam tarzını tercih etmiyorum.Etsem zaten şu an burada olmazdım. Çünkü hastanede yeterince ilgilen erkekler var ama ben istemiyorum. Kırşehir ve çevresinden olgun dürüst, uzun süreli ilişki yaşamak isteyen, sevgiye ve aşka değer veren bir erkek arıyorum. 

Kırşehir erkek arayan bayanlar, Mucur erkek arayan zengin  ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Akçakent ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma, Akpınar evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla sohbet, Boztepe erkek arayan türbanlı bayanların telefon numaraları, Çiçekdağı olgun erkek arayan genç kızların whatsapp numaraları, Kaman erkek arayan suriyeli dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.Kırşehir dul bayanların telefon numaraları.!

Kırşehir Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Bu başlığımız altında bizlere Kırşehir’den ulaşan Hakan beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba ismim Hakan ve 45 yaşımda, dul ve yanlız yaşayan kamuda görev yapan bir erkeğim. Daba önce genç yaşta bir evlilik yaptım. Fazla uzun sürmedi. Boşandıktan sonrada bir daha evlenmeyi düşünmedim. Kadınlarla çok iyi anlaştığım söylenemez. Hatta pek iyi anlaşamam o yüzden de hayatımın büyük kısmını yanlız geçirdim. Eş dost arkadaş çevrem illaki var tabi ama aşk hayatı anlamında belkide çoktan öldüm. Bazen sohbet kanallarına girerim biraz sohbet  eder çıkarım. Bu kanallarda tanışıp aşk yaşadığım bir iki kişi de oldu ama bunlar tabi geçici aşklardı. Boşandıktan sonra iş yerinden ya da sosyal çevremden kimseyle ilişkim olmadı. Olanlarda zaten sanalda başladı ve yaşanması gerekenler yaşandı ve bitti. Geriye dönüp bakmanın da fazla manası olmuyor. Böyle yanlız bur başıma kendi halinde günler aylar geçip giderken hayatımın en güzel sürprizini geçtiğimiz yıl yaşadım.

Ben bir belediyenin muhasebe bölümünde çalışıyorum. Birgün belediyenin ödenmeyen borçları ile alâkalı bir avukat bayan aradı.Arayan avukat icra memurları ile birlikte geleceğini falan söyledi. Bende karşımdaki bayana, “siz isterseniz yanlız gelin. Bir ödeme planı oluşturmaya çalışalım. Eğer bir orta yol bulup uzlaşamazsak o zaman icra işlemini başlatırsınız” dedim ve avukat hanımda kabul etti. Birkaç gün sonra avukat hanım tekrar aradı ve cuma günü geleceğini söyledi. Cuma günü öğleye doğru kapı çalınıp içeriye giren muhteşem güzellikteki bayanın kim olduğunu merak ederken beni sordu ve kendi tanıttı. Telefonda konuştuğum avukat hanım çoğu mankene taş çıkartacak güzellikte biriydi. Kadınlarla normalde anlaşamam ama istersem kadınlar için çok çekici sempatik biri olabilirim keyifli sohbetimle. Avukat hanımla tanıştıktan sonra nezaketen birşeyler ikram etmem gerekti.

Avukat hanımın ismi en az kendi kadar güzel bir ismi vardı Ahu Dilara’ydı ismi. Ahu hanım güzel ve çekici olduğu kadar pazarlık etmesinde çok iyi bilen biriydi onu da görüşme esnasında anlamış oldum. Ahu hanımla anlaşmak öyle kolay değildi. Adeta canımı okuyordu. Bazen O birşeyler anlatırken kendimi onun gözlerine dalmış halde buluyordum. O gün akşama kadar Ahu hanımla beraber bir anlaşmaya vardık ve o da icra takibinden vazgeçti. O gün akşam onu gönderdim ama benim aklım hala ondaydı. Gece oldu uyuyamadım. Sabah oldu ise geldiğimde gözlerim onun oturduğu yere takıldı kaldı. Adeta kendimde değildim. Ne yapsam onu aklımdan çıkaramıyordum. Çıkarmaya çalıştıkça da daha çok gözlerim her yerde onu arıyor oluyordu. Numarası bende vardı ama bu şekilde aramak beni onun gözünde sıradan basit biri yapabilirdi. O yüzden arayamazdım da. Aradan bir ay bu şekilde geçti. Hergün elime telefonu alıp sonra tekrar vazgeçiyordum aramaktan.

Aklıma bir şeytanlık geldi ve o ay ödememiz gereken tutarı ödemedim  kasıtlı olarak. Hemen ertesi sabah Ahu hanım beni arayacaktı çünkü biliyordum. Ben aramıyorsam, onu aratmak en doğrusu olurdu. Tahmin ettiğim gibi ertesi sabah aradı. Neden ödeme yapmadınız diye sordu. Bende bir bahane uydurdum ve o gün ödeneceğini söyledikten sonra ondan bazı hukuki konularda destek almak istediğimi söyledim o da kabul etti. Her seferinde bir bahane ile Ahu hanımla samimiyetimi biraz daha artırdım. Birgün ailelerden konu açılınca eşiniz çok şanslı biri olmalı dedi. Buna çok şaşırmıştım.Eşim yok bekarım dedim. Ben bunu söylediğimde Ahu’nun hafiften dudağını ısırması beni iyice zıvanadan çıkarmıştı. Birgün onu yemeğe davet ettim. Adeta niyetimi biliyormuş gibi çok şık giyinip gelmişti. Bence niyetimi biliyordu da. O gün aylardır bana yaşattığı aşk acısını açıkça anlattım. O yemekten sonra adını hiç bir zaman aşk koymasakta onunla güzel bir ilişkimiz oldu. Sonra yurt dışına eğitime gitti ve bir daha da onu görmedim. Umarım birgün hayat yeniden onu karşıma çıkarır.. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*