Kız Telefon Numaraları

Artık kız arkadaş bulmanız için hergün cafelerde falan takılma dönemi sanırım 20.yüzyılda kaldı. Artık bayanlarla tanışmak ve arkadaş olup aşk yaşamak çok daha hızlı ve kolay.Ancak teknolojinin bu kadar ilerlemiş olması bizlere bazı avantajlar sunmuş olsada dezavantajlarıda vardır. Sadece arama motoru google yazacağınız birkaç kelime ile sayısız bayana ulaşabilirsiniz ancak, bu onların sizi hayatlarına alacağı anlamına gelmiyor. Tabi bu sizin için bir avantaj ve kolaylık olabilir ama bir kadın sizi hayatına alacaksa ve sizinle aşk yaşamak isterse herşeyden önce size güvenmek ister. İşte sanal ortamda tanışmış olmanın dezavantajıda bu olsa gerek. Bu sizin aşmanız gereken en önemli sorundur. Çünkü sanal ortamda tanıştıklarına karşı kadınlar daha güvensiz olur ve daha korumacı davranırlar.

Selam, Beni Mutlu Edecek Kimse Var mı?

Merhaba, Dilek ben İstanbul Sarıyer’den. Yaşımı yazmasam sorun olmaz sanırım. Resimdeki gördüğünüz gibiyim işte. Deli dolu yaşıyorum, keyfime bakıyorum. Dünya yansa bitse,yerle bir olsa umrumda olmaz. Sonuçta birgün gitmeyecekmiyiz. Neden dert edim kendime bu dünyayı. Kafama nasıl eserse öyle yaşarım. Başkalarının ne dediğide hiç umrumda olmaz. Ama itiraf edim, yaşlı görünmeyi, stabil yaşamayı hiç sevmem. Öyle yaşayan kişiylede anlaşamam. Bana çılgın bir arkadaş dost gerek. Tabi yerine göre sakin kalmayıda bilen birisi olsun. Haliyle eski enerjimi ruhumda her zaman hissetmiş olsamda vücudum bazen yorgun düşüyor. Yalnız yaşıyorum ve hiç evlenmedim desem inanmazsınız ama gerçekten hiç olmadı. Hiç atmadım o kırmızı deftere imzayı. Hiç pişman falanda değilim. Bence evlenenlerin neredeyse tamamı pişman.

Umarım dövmelerimi seversiniz. Ben çok seviyorum dövmeleri. Daha birkaç tane daha yaptıracam ama karar veremedim daha nasıl birşey olacağına. Ama kendime bir sözüm var beni en çok etkileyen erkeğin istediği bir dövmeyide yaptırmak istiyorum. Ondan bana bir hatıra kalsın diye. Resimdeki gibi işte minyon, sevecen hayatla dalga geçen biriyim. Tabi şimdilik ben onunla geçiyorum ama birgün oda benimle ilk ve son dalgasını geçecek bunuda biliyorum. Nedense bu ara ölüm çok fazla geliyor aklıma. O gelmeden bu hayattan istediğim herşeyi almak istiyorum. Gerçi zaten alamadığım çok birşey kalmadı ama yinede herşeyi yaşamak ve son kertede mutlu olmak istiyorum. Benim gibi özgür yaşamayı ve aklına eseni yapmayı seven varsa tanışabiliriz. Emin olun beni tanıdığınıza pişman olmazsınız. Sabırsız bir kadınım, tanışalım bir an önce. Bekliyorum canlar..

Selam, Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arıyorum 

Merhaba nasılsınız. İsmim Helin ve 34 yaşımdayım. Sizlere Lüksemburg’tan yazıyorum. Yakında Türkiye’ye geleceğim için kendime kafa dengi bir arkadaş bulmak istedim. Temmuz sonunda önce Samsun sonra Antalya’da olmayı planlıyorum. Düzgün birini bulabilirsem beraber tatil yapabiliriz. Çok mutsuzum ve mutsuz bir ailede yaşıyorum. Babam Türk değil. Annem babamla boşanınca bir yabancıyla evlendi. Sanırım annemde şu an babamdan ayrıldığına çok pişman. O bu duruma ne kadar daha sabredebilir bilmiyorum ama benim sabrım tükendi. Türkiye dönüşü yalnız yaşamaya ve o evden ayrılmaya karar verdim. Zaten adam annemden çok benimle ilgileniyor, benim yanımda durduğu kadar annemle vakit geçirmiyor. Birde böyle bir rahatsızlığım var. Yani nereden bakarsanız bakın sorun ve sıkıntının içinde bocalayıp duruyorum.

Bana sadece eğlenecek değil aynı zamanda bir dert ortağı sırdaş gerek. Hayatımdaki yanlış insanlar beni yeterince yordu. Yeniden bir hata yapıp yanlış insanlarla birlikte olmak istemiyorum. Her insanın kolay indirdiği bir zayıf noktası vardır. Benim zayıf yerimde yalnız kalmaktan korkuyor olmam galiba. Kendi fotoğrafımı koymakta  bir sakınca görmedim ama umarım pişman olacak bir durum yaşanmaz. Kiminle arkadaş olacağınızı görün istedim sadece. Fake resim kullanan özgüveni eksik kızlardan değilim. Hesap verecek kimsemde yok zaten. Arkadaş olmak için çok fazla vaktimiz kalmadı. Temmuz sonu çok yakın. Bir an önce yazın tanışalım. Yaş falan önemli değil,dürüst olun yeterli.

Güvenilir Samimi Arkadaş Arıyorum 

Merhaba ismim Gamze ve 30 yaşımdayım. Oğlak burcu duygusal sakin biriyim. Sevginin ve aşkın gücüne inanırım. Seviyorsam sevdiğim için her zorluğun üstesinden gelirim. Yalnız başıma gelmiyorsam dahi el ele vererek mutlu olmayı başarabiliriz. Tabi bunun için benim gibi zorluklarla savaşmayı göze alabilen birisinin olması gerek. Elimi tutunca ne olursa olsun bırakmayacak birini isterim. Burada tanışmak kolay ama burada birine kalbimi ve bedenimi  teslim etmem çok zor. Çünkü burada birisi bana ne derse desin inanmak zorundayım. Doğruluğunu bilme ya da görme şansım yok. Ben hafif balıketli biriyim. Ama bunun bana yakıştığını düşünüyorum. Zayıf olmak bana yakışmazdı.

Ankara’da bir ilçe belediyesinde çalışıyorum. Bu zamana kadar birkaç kez erkek arkadaşım oldu ama o zamanlar daha genç olduğum için biraz korkuyordum bir erkekle sınırları aşmaktan. Ama artık daha yetişkin biriyim ve kendimi daha kadınsı hissediyorum. Hayatıma giren erkelerle bu korku yüzünden hep mesafeli durdum. Sanırım birazda bu yüzden hepsi beni terketti. Ne yalan söyleyim hep terk edilen ben oldum. Bunun nedenini şimdi anlıyorum ve birazda olsa beni terk edenlere hak veriyorum. Sonuçta insan aşık olduğu kişinin tenine dokunmak ister. Bunun için kendimi artık hazır hissediyorum. Hatta bu duyguları yaşamak için sabırsızlanıyorum diyebilirim. Güvendiğim ve inandığım biriyle yaşamak isterim tabiki ve bu kişinin nazik kibar ve anlayışlı olmasını isterim. Kaba birinin bana ilkleri yaşatmasını istemem. Öyle biriyle yapamam zaten. Ankaralı beyler varsa tanışalım.

Selam Beyler,Kısa Süreli Arkadaş Arıyorum 

Merhaba Nagehan ben nasılsınız. Belçika’da yaşıyorum  ve evliyim. Yakında daha doğrusu bir hafta sonra Türkiye’ye ailemin yanına geliyorum. Geçen yıl gelemediğim için bu yıl daha büyük bir heyecanla geliyorum. Eşimle birlikte değilde yalnız gelmeyi planlıyorum. Zaten onunla anlaşamıyoruz. Benim için işe yaramaz bir adam. Neden hala bu evliliği  uzattığımıda bilmiyorum. Ne doğru düzgün muhabbet etmesini biliyor, ne eğlenmeyi ne de kadınını mutlu etmekten anlamıyor. Bu yüzden bu yıl yalnız gelip kafama göre takılmayı planlıyorum. Geldiğimde ilk bir hafta ve son birkaç gün ailemin yanında kalırım. Sonra 15 gün Kemer’de bir otelde rezervasyon yaptırdım. İki kişilik yaptım ne olur ne olmaz diye ama burda  bir tatil arkadaşı bulurum heralde. Açıkçası ben bunu fırsat bulduğum eşimin gelmediği her yıl yapıyorum ve gayette keyfim yerinde. Zaten o da benim yalnız gelmemden çok memnun. Ben gelince neler yapıyor kimbilir. Yani anlayacağınız alan memnun satan memnun,biz böyle geçinip gidiyoruz.

Uzun boylu yakışıklı erkek arıyorum. Karizmatik ve elit bir görüntü çizmeli bende. İlk görüş anına inanırım ve karşıma çıkan bir erkekle ilişki kurup kurmayacağıma ilk birkaç dakikada karar veririm. Benimle beraber olmak kolay değildir bunu da ilk baştan bilin isterim. Kaprisli ve dobra biriyim. Lafımı çekmem ve aklımdan ne geçiyorsa söylerim. Alınan alınsın,  kırılan kırılsın çok umrumda olmaz. Adam gibi dürüst biri olursa kıymet veririm. İpin hem altında hem üstünde oynayama çalışan acemi çapkınlarla işim olmaz. Varsa aranızda adam gibi dürüst güvenilir birisi telefon numarasını bıraksın tanışalım. Şimdilik kendinize iyi bakın.

Anahtar Kelimeler:

kızların numaraları,genç kız numaraları,Kiz numarasi,

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*