Kızılcahamam Bayan Arkadaş

Selam. Kızılcahamam’dan Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Ankara Kızılcahamam’da yaşıyorum. 32 yaşındayım ve yalnızım. Dürüst bir erkekle tanışarak arkadaş olmak istiyorum. Bir süredir hayatıma kimseyi almadığım için kendimi çok yalnız hissediyorum sanki beni seven ve değer veren bu dünyada hiç kimse yokmuş gibi kendimi terk edilmiş hissediyorum. Aslında güzel ve bakımlı bir kadınım ama yinede bazen yalnızlığa mahkum bırakıyor bizi hayat. Böyle zamanlarda çok mutsuz ve umutsuz hissediyorum kendimi. Burada bir otelde çalışıyorum işim biraz yorucu olduğu için çok severek yaptığımı söyleyemem. Genel olarak zaten çalışmayıda sevmem ama yinede hayat mücadelesi olduğu için çalışmak zorunda kalıyorum.

Daha önce ailemle beraber kalıyordum ama iş yerim çok uzak olduğu için burada çalıştığım yerde kalıyorum. Ailemin yanına ara sıra hafta tatilinde falan gidiyorum, bazen daha uzun zaman gitmediğimde oluyor. Burada güvenebileceğim dürüst biriyle tanışırsam hayatı hep birlikte dahada güzelleştirebileceğimize inanıyorum. Kıyafet ve makyaj konusunda biraz abarttığımı düşünüyorum. Çünkü kazancımın neredeyse tamamına yakınını kıyafetle makyaj malzemesi almak için harcıyorum. Özellikle kıyafet satın almak en büyük ve en keyif aldığım hobilerinden bir tanesi. Mesai saatim bitipte odama çekildiğim zaman çok daha fazla sıkıcı geliyor bana hayat. Böyle zamanlarda sohbet arkadaştık siteleri benim için adeta bir kurtarıcı gibi oluyor ama sürekli aynı muhabbetleri yapmakta zamanla daha sıkıcı gelmeye başladı.

Sanal ortamda vakit geçirmek yerine artık gerçek bir arkadaşlık kurmak ve birlikte vakit geçirmek istiyorum. Kızılcahamam dışından biriyle tanışmak istemiyorum çünkü farklı yerlerden biriyle tanışırsam yüz yüze görüşme imkanım olmaz. Ben gerçek bir arkadaşlık istediğim için buradan yani birini tanımak istiyorum. Güvenilir ve dürüst olması benim için önemli. Benden daha genç erkeklerde yazabilirler ama dediğim gibi benim için her şeyden önemlisin bana güven vermesi. Kızılcahamam’dan benim gibi yalnız olan ciddi arkadaşlık isteyen beyler yazabilirler.

Kızılcahamam Olgun ve Yalnız Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Kızılcahamam erkek arkadaş arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet. Kızılcahamam erkek arkadaş isteyen yalnız bayanların WhatsApp numaraları. Kızılcahamam arkadaş arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları Kızılcahamam evlenmek isteyen olgun bayanlarla WhatsApp sohbet. Kızılcahamam sohbet arkadaşı arayan 50 yaş üstü bayanların WhatsApp numaraları. Kızılcahamam ciddi arkadaş isteyen olgun ve yalnız bayanlarla WhatsApp sohbet. Kızılcahamam seviyeli erkek arkadaş arayan yalnız bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet.

26 Yaşımdayım. Kızılcahamam’dan Olgun Arkadaş İstiyorum.

Merhaba, ismin Nisa, 26 yaşındayım ve Kızılcahamam’da yaşıyorum. Olgun bir erkekle tanışabilmek ve arkadaş olmak için buradayım. Kızılcahamam’a geleli ćok uzun zaman olmadı kısa süre önce geldik ailemle birlikte. Daha önce İzmir’de yaşıyordum hayatım hep İzmir’den geçti. Üniversiteyide orada okudum. Babam iş değişikliği yapınca mecburen Kızılcahamam’a taşınmak zorunda kaldık. Tüm arkadaş çevrem tanıdığım herkes sevdiğim tüm insanlar İzmir’de kaldı. Burası küçük bir yer ve hiç arkadaşım yok. Günler burada çok sıkıcı geçiyor tanıştığım birkaç kişi oldu komşularımızdan ama onlarlada çok anlaşamadım. Birlikte vakit geçirecek kadar ileri seviyede bir samimiyet kuramadım onlarla.

Arkadaşlık sitelerinden Kızılcahamam’dan biriyle tanışmaya çalıştım ama ondada çok başarılı olduğumu söylenemem. Kısaca bu yakınlardan sürekli görüşüp birlikte vakit geçirebileceğim birini arıyorum. 1.68 boyunda 55 kilo kumral kendi halinde genç bir kadınım. Sıradan ve alışılmış şeyler yaparak yaşamaktan artık iyice sıkıldım biraz daha agresif olmak ve sıradışı şeyler yaşamak istiyorum. Bunun için güvenilir ve olgun birini tanımayı isterim. Benim gibi sevgiye ve başka susamış yalnız kalmış Kızılcahamam’da olan erkekler mutlaka vardır. Umarım onlardan biriside burada karşıma çıkar ve artık bu yalnızlıktan kurtulabilirim. Üniversiteyi daha yeni bitirdim ben şu anda kamuya yerleşebilmek için sınavlara hazırlanıyorum.

Eğer sınavım başarılı geçerse buradada çok fazla kalacağımı zannetmiyorum ama Kızılcahamam’da kısa sürede kalacak olsam bu zaman içerisinde yalnız kalmak sürekli evde vakit geçirmeyi istemiyorum. Burada yaşamaktan keyif almadığım için zaman adeta durdu diyebilirim. Günler sanki hiç geçmiyor. Artık sohbet sitelerindende keyif almıyorum çünkü sohbet sitelerinde yaşadığım arkadaşlıklar hep sanalda kalıyor. Oysa ben dokunabileceğim ve gözlerine bakabileceğim bir erkek arkadaşla tanışmak istiyorum. Kızılcahamam veya yakınlarından görüşebileceğim olgun dürüst beyler yazarlarsa tanışmayı isterim.

İsmim Tülay. Kızılcahamam’dan Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Tülay. 35 yaşındayım ve dulum. Ankara Kızılcahamam’da yalnız yaşıyorum. Burada kendime ait küçük bir işletmem var işlerimde oldukça hareketli ve iyi olduğu için maddi olarak rahatım diyebilirim. Kendi evimde yaşıyorum ve sevdiğim güzel bir arabam var. Maddi imkanlarla sahip olabileceğim her şeyi elde ettim ama aşktan ve sevgiden uzak kalınca hiçbir şeyin anlamı ve önemi olmuyor. Malesef şu an çok mutsuz ve yalnız bir kadınım, çevrenden elbette ki arkadaşlık teklifleri alıyorum benimle ilgilenen, benimle arkadaş olmak isteyen oldukça fazla kişi oluyor. Çünkü güzel olduğum kadar çekicide bir kadının diyebilirim.

Zaten burası küçük bir yer olduğu için çevremden çok dikkat çekiyorum ama şimdiye kadar evlenip ayrıldığım erkekte dahil olmak üzere hiçbir zaman hayalini kurduğum kişiyle tanışamadım ve istediğim arkadaşlığı kuramadım. Yaşamak istediğim duyguları hiç kimseyle yaşayamadım. Ama biliyorum ki kader bir yerde yüzüme gülecek, hayalimdeki gibi birini karşıma çıkaracak. Hayatımın geri kalan kısmında her zaman maddi anlamda rahat bir kadın oldum. Hiçbir zaman elde etmek istediğim bir şeyden yoksun kalmadım ama duygusal anlamda tam tersi oldu. Hiçbir zaman gerçek aşkı yaşayamadım ve mutluluğu bulamadım.

Bu benim ilk arkadaşlık ilanım ve ikinciside asla olmayacak, çünkü güzel ve çekici bir kadın olarak arkadaş arıyorum diyerek ilan vermek bile benim için biraz fazla açıkçası ama mutsuz ve umutsuz olunca demek ki insan her şeyi yapabiliyormuş. Tanışmak istediğim hayalini kurduğum kişiden beklentim ise sadece benimle birlikteyken hiçbir zaman dürüstlükten vazgeçmemesi yalan söylememesi ve tamamen bana sadık bir erkek olmasıdır. Bunların dışında maddi yada manevi başka hiçbir beklentim olmaz. Kızılcahamam’da yaşayan yaşı bana uygun kişiler kendilerini mesaj yoluyla bana tanıtsınlar ama lütfen kendinizi tanıtırken dürüst olun ve sadece kendinizi anlatın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*