Kızıltepe Bayan Arkadaş

Selam. Kızıltepe’den Dürüst Erkek Arıyorum.

İsmim Rukiye, 40 yaşındayım. Mardin Kızıltepe’de ailemle beraber yaşıyorum. Bir erkekle tanışarak arkadaşlık yapmak istiyorum ama biraz güven sorunu yaşıyorum. Bu yüzdende güvenilir dürüst birisiyle tanışmak istiyorum. Bir kızım var ve şu an kızım ve ailemle beraber yaşıyoruz. Eski eşimden ayrıldıktan sonra hiç erkek arkadaşım olmadı ama şu an psikolojik olarak zor zamanlar yaşadığım için bana sıkıntılarımı unutturacak hayatı biraz daha keyifli yapacak düzgün birini tanımak istiyorum. Evli olduğum dönemde Ankara’da yaşıyordum. Boşandıktan sonra Kızıltepe’ye ailemin yanına döndüm.

12 yıllık bir evlilikten sonra ayrılmak ve boşanmak biraz gözümü korkutuyordu ama şu an kendimi o kadar çok özgür hissediyorum ve çok huzurluyum. Açık söylemem gerekirse muhafazakar bir aileden geldiğim için erkek arkadaşım olsa dahi bu arkadaşlığı çok rahat bir şekilde yaşayabileceğimi sanmıyorum. Bazı şeylerin gizli kalması önemli olduğu için tanışacağım kişinin güvenilir olması benim için çok önemli. Böyle bir arkadaşlığı ailem öğrendiği zaman buna izin vermeyeceklerini biliyorum. Çünkü bizim aile geleneğimizde bir kadının erkek arkadaşının olması ve bunu alenî bir şekilde yaşayabilmesi çok mümkün değil. Bu yüzden arkadaşlığımı biraz gizli yaşamak zorunda kalıyorum. Eşimden kısa süre önce boşandığım için başkaları tarafındanda yanlış anlaşılmak istemem.

İnsanların, boşandıktan hemen sonra erkek arkadaş edindiğim zaman verecekleri tepkiyi ve yapacakları yorumları tahmin edebiliyorum. Çevremdeki kişilerin benim hakkımda bu tarz olumsuz söylemlerde bulunmasını istemem. Elbette bende istiyorum kimsenin düşüncelerine bağımlı kalmadan yaşayabilmeyi isterim ama malesef içinde bulunduğum ortam nunun için bana müsaade etmiyor. Küçük bir ortamda yaşamanın dezavantajlarından biriside galiba bu. Ama bir gün hiç kimseye bağımlı olmadan özgürce yaşayabileceğim bir ortamıda kendim için kurabileceğime inanıyorum. Şu anda buradan beklentim düzgün ve dürüst biriyle tanışarak arkadaşlık yapabilmek.

Kızıltepe Dul Bayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

Kızıltepe’de yaşıyorsanız ve kendinize güzel samimi bir arkadaşlık kurmak istiyorsanız islamisayfalar.com’un Kızıltepeliler için yayınlamış olduğum bu sayfamızdaki ilanları kesinlikle incelemenizi tavsiye ederiz. Birçok erkeğin hayalinde olduğu gibi dul bayanlarla tanışmak onlarla telefonda sohbet etmek sizlerinde hayalinde olabilir. Bu hayalinizi gerçekleştirmek için güvenilir samimi bir ortama ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Dul ve yalnız bir bayanla tanışarak arkadaşlık yapmak için ihtiyacınız olan her türlü imkanı sanal ortamda sizler için oluşturduk. Bu sayfamızda Kızıltepe’de bulunan yalnız erkek ve bayanlar arkadaşlık kurabilirler. Üstelik tüm bu imkanlara üyelik yapmadan ve hiçbir ücret ödemeden sahip olabilir, sitemizin imkanlarını kullanabilirsiniz.

Kızıltepe’den Evlilik Amaçlı Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Selma. Kızıltepe’de yaşıyorum ve 37 yaşındayım. Eğer buradan ciddi ve güvenilir biriyle tanışabilirsem evlenmeyi amaçlıyorum ve bu ilk evliliğim olacak. Daha önce evlilik ya da nişanlılık gibi bir durumun hiç olmadı. Çoğu zaman bana bu zamana kadar neden evlenmediğimi soruyorlar ama bu sorunun bende net bir cevabı hiçbir zaman olmadı. Çünkü bazı şeyler tamamen kısmet diyebiliriz. Benim içinde şimdiye kadar evlilik hiç kısmet olmadı. Ben kadere inanırım ama insanlarında kendi kaderini oluşturduğuna inanıyorum. Şimdiye kadar evlilik konusunda istekli olsaydım mutlaka bir evlilik yapmış olurdum. Evliliğin ve bir erkeği hayatıma alarak üzerime almak zorunda kalacağım sorumluluklardan birazda kaçtım diyebilirim.

Şu an birlikte yaşadığım ailemle hiçbir sorunum yok ama yinede belirli bir yaştan sonra insan kendi evi bile yadırgayabiliyor. Şu an bu yüzden biraz kendimi huzursuz ve stresli hissediyorum. Eminim ki benim yaşıma gelmiş hemen her kadının en büyük hayali anne olabilmektir. Bu zamana kadar evlenmediğim için hiç pişman değilim aksine mutluyum ama çocuk sahibi olma arzum beni biraz huzursuz ediyor. Çünkü bu yaşımdan sonra çocuk sahibi olamazsam evlenmediğim için çok pişmanlık yaşarım. Bu pişmanlığı ve üzüntüyü yaşamak istemiyorum. Bir tane bile olsa bir çocuğum olmasını çok istiyorum.

Burada bir kamu kurumunda çalışıyorum ama yılda sadece 9 ay çalışabiliyorum, 3 ay çalışmıyorum ve bu 3 ayda herhangi bir gelirim olmuyor. Maddi olarak sıkıntım yok hatta evlilik için maddi anlamda hazır olduğumuda söyleyebilirim. Maddiyata çok düşün birisi değilim ama her kadın her kadın gibi evlendikten sonra maddi sıkıntılar yaşamak istemem. Evliliğin ve hayatın tadını çıkarmak isterim eşimle birlikte güzel mutlu günler geçirmek varken maddi sıkıntılarla boğuşmak istemiyorum. Bu yüzdende bana maddi sıkıntı yaşatmayacak biriyle tanışmak istiyorum. Eğer Mardin veya Kızıltepe civarında yaşıyorsanız söylediğim şartlara uygunsanız eğer evlenmek konusunda ciddiyseniz tanışmak isterim.

Selam. 33 Yaşımdayım. Kızıltepe’den Elit Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, Kızıltepe merkezde tek başıma yalnız yaşıyorum. Yalnızlık özellikle bir kadın için erkeklere göre katlanılması çok daha zor bir durum. Üstelik burada beni koruyup kollayacak ailemden hiç kimsede olmayınca hayat şartları beni daha çok zorluyor. Bu sitede olma amacım bu yüzden beni koruyup kollayacak karizmatik elit bir erkekle tanışabilmektir. Böyle biriyle tanışmayalı çok uzun zaman oldu ve bu yüzdende uzun zamandır kalbimde hiç kimse olmadı. Aşık olmayı, sevmeyi, birine duygusal olarak bağlanmayı ve kendimi bir erkeğe ait hissetmeyi bu tarz duyguları yaşamayı seviyorum. Bence bunlar dünyanın en tarif edilmez en güzel duygularıdır.

Evlenmeyi istemediğim için burada bazı kişisel bilgilerimi paylaşmak istemiyorum. Eğer niyetim evlenmek olsaydı o zaman kendim hakkımda daha farklı bilgiler verebilirdim sizlere ama şu an sizlere sadece duygusal anlamda neler hissettiğimden bahsetmek istiyorum. Henüz 18 yaşındayken benden yaş olarak çok büyük biriyle evlenmiştim. Bu evlilikte kendi kararımdan daha çok ailemin kararı önemli oldu. Çünkü 18 yaşında bir kız olarak sağlıklı bir karar verebilmem zaten mümkün değildi.

Eski eşimle aramızda çok büyük bir yaş fark olduğu için birbirimizi çok anlamıyor ve duygularımıza hitap edemiyorduk. Bu yüzden duygularımızıda tatmin edemedik. Her ikimizde bu evlilikten duygusal anlamda tatmin olamadık ve mutlu değildik. Bunun dışında birbirimize her anlamda iyi geliyorduk belki ama duygusal olarak ikimizde malesef mutlu olamadık. Evliliğimizin bitmesinin en büyük nedenide zaten bu oldu. Anlaşmalı olarak ayrıldık ve eski eşim zengin olduğu için boşandıktan sonrada maddi olarak zor durumda olmamı istemedi ve bunun içinde ne gerekiyorsa yaptı. Bu yüzden ona her zaman teşekür borçluyum diyebilirim. Evliliğimizin ilk zamanlarında çocuk sahibi olmayı ben istemedim, daha sonra ben istediğimde ise eşim artık yaş olarak çok ilerlediği için çocuk sahibi olmak istemedi. Kendince belki haklıydı ama ben hala çocuk sahibi olabilmeyi çok istiyorum ama evliliğede çok da sıcak bakmıyorum. Şu an istediğim Kızıltepe’den elit dürüst biriyle tanışarak güzel bir arkadaşlık yapabilmek. Bu isteğime uygun kişiler yazabilirler.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*