Kocaeli Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selamlar. Hasret Ben. Kocaeli’ den 30 Yaş Üstü Olgun Sevgili Arıyorum.

Merhaba,yaşım 28 esmer orta boylarda yalnız bir kadınım. Biraz sizlere kendimden geçmişimden ve bugün için içinde bulunduğum durumlardan ve yaşadığım duyulardan bahsetmek istiyorum. Bunları bilmeniz her tanışmamız hemde arkadaşlığımızın ilerlemesi açısından önemli şeyler olabilir. Kocaeli merkezdeyim her şeyden önce. Ailemle yaşıyorum ama huzurlu bir aile ortamım olmadığı için huzuru ve mutluluğu sadece bana özel olacak birinde arıyorum. Aile ortamımda hem maddi hemde manevi olarak ne huzurum var ne de hayatın bi şekilde ilerlemesine sabrım kalmadı. Çalışyorum ama ekonomik olarak özgür olmadığım için istedğim şeyleri yapamıyorum.

Bu durumda en doğrusu belki evlenip kendi ailemi kurmam ama ailemde bu kadar huzursuzluk varken eşim olacak kişiyi ailemin karşısına çıkarmakta ayrı bir sorun. Evliliğe maddi olarak bir hazırlığımda yok ve bu ortamda olmasıda çok mümkün görünmüyor. Zaten bu zamana kadarda hiç kimse evlenmem isteyecek kadar sevmedi beni. Çok fazla erkek arkadaşım olmadı, yaşadığım ailevi ve maddi sorunlardan dolayı erkeklerden ve arkadaş ortamlarından çoğu zaman hep uzak durmaya çalıştım. Sevgilim olan erkeklerde benim mutluluğumdan daha çok kendi mutluliklarının derdine düştüler.

Benimle sadece kendilerini mutlu edecek şekilde ilişki yaşamak istediler bu yüzdende çok uzun ömürlü arkadaşlık yapamadım. 30 yaş üstü ekonomik özgürlüğü olan, benimle iyi anlaşabilecek ve her zaman yanımda olarak bana destek olacak, dürüst iyi kalpli insanlara değer veren ve onları seven,bir kadına asla zarar vermeyecek birini arıyorum. İş haricinde yaptığım bir şey yok sosyal birisi değilim ama sevdiğim erkekle olmak isterim. Bundan sonra her şeyi göze aldım, içinde bulunduğum durumu kabullenen ve güvenilir biri olduğu sürece evlenmeyide düşünebilirim ama bugün için tek arzum olgun güvenilir sevgili bulmak.

İsmim Yeliz. 35 Yaş Üstü Karizmatik Olgun Erkek Arıyorum.

Öncelikle merhaba arkadaşlar, Yeliz ben Kocaeli’den. Uluslararası bir firmanın Türkiye ofisinde çalışıyorum. Yaşım 32 ve genç bir kız iken dahi her zaman farklı marjinal birisi oldum. Benim yapım karakterim böyle ve burada yalnız yaşıyorum. Benim gibi kendine özgü tarzı olan yakışıklı karizmatik bir erkek arıyorum ama böyle birini bulmak gerçekten zormuş bunu anladım. Zaten zor olduğu içinde ilan vermek istedim. Özgür bir kadınım ve karışan beni kısıtlayan kimsem yok bu yüzden buraya yazmakta hatta resmimi koymakta bir sıkıntı yok benim açımdan. İş seyahatlerine çok fazla çıkıyorum ve işimi çok seviyorum.

Süslü bir kadınım ve süslemeyi severim. Çorap ve dekolte tutkum var kendim için ama erkekte kıyafetten ziyade karizmatik olması olgun babacan tavırlı olmasına bakarım. O tarz erkek benim hayatımın vazgeçilmezi olabilir. Elit bir iş kadınıyım ve sürekli lüks elit ortamlarda bulunuyorum ama hiç böyle aklımı başımdan alan, tutkuyu ve aşkı hissettiğim birisi karşıma çıkmadı. Bunları hissetmeden girdiğim ilişkilerde kendimi bulamadım ve mutluluk duygusunu hissedemedim. Belkide zor mutlu olan biriyim bilmiyorum ama kadın olarak kendime güvenimin bu kadar zirvede olduğu bir dönemi aşksız ve heyecansız yaşamak istemiyorum.

Kendimi hiç bu kadar kadınsı duyguları abartılı hissettiğim bir dönem olmamıştı. Ailem Alamanya’da yaşıyor onlarla sadece yaz tatilinde görüşme imkanım oluyor. Flört dışında fazla samimi arkadaşlık kurmayı sevmem bu yüzden eğer hayatımda bir sevgilim yoksa genelde yalnızım. Ben Türkiye’ye sonradan yerleştim. Almanya’da bu firmada çalışıyordum, firma Türkiye’ye yatırım yapınca ben gönüllü olarak burada çalışmak istedim çünkü seviyorum ülkemi ve birazda açıkçası daha özgür olmak için geldim buraya. Çalışmayı severim ama mesai dışında kaliteli ve eğlenceli yaşamak isterim bu şekilde hayata daha iyi motive olabiliyorum. Ciddi kaliteli beyler yazsın sadece.

Kenan Ben. Kocaeli’den Seviyeli Olgun Bayan Arıyorum.

Selam hanımlar nasılsınız. İsmim Kenan, Kocaeli’de yaşıyorum 27 yaşında bir bir erkeğim ve olgun bayanlardan hoşlanırım. 50 yaş üzeri arkadaşlık kurabileceğim bakımına dikkat eden yaşam enerjisini yitirmeyen sorunsuz biriyle tanışmak istiyorum ve bu ilanı bu yüzden veriyorum. Normal hayatımda 50 yaş üzerinde tanışıp sohbet edeceğim bir ortamım olmadığı için böyle bir yolu seçtim kendime. Romantik olduğum kadar ince fikirli ve sevgilisini mutlu edebilmek için her türlü fedakarlığı yapabilecek biriyim. Benimle yaşanan aşklarda o ilk günkü heyacanı emin olun bereber olduğumuz sürece her gün yaşarsınız çünkü ben aşkı canlı ve hareketli tutabilmek adına elimden gelenin fazlasını yaparım.

Burada laf olsun diye yada olgun hanımlara çekici gelmez onların dikkatini çekmek için yapmadığım ve yapamayacağım hiçbir şey söylemedim. Söylediğim her ne varsa hepsinin son kelimesine kadar arkasındayım. Belki beni çok çekici yakışıklı bulamayabilirsiniz. Öyle zengin falanda değilim. Biliyorum ki kadınlar güçlü erkek severler. Belki bunların hiçbiri bende yok ama bir kadını mutlu etmek için bunların hiçbirinin önemi yok. Bunlar bir kadının sizi tercih etme nedeni olabilir ama bunlar mutlu etmez hiç kimseyi.

Ama ben kadın ruhunu biliyorum ve olgun bir kadın erkekten ne bekler, ne olursa mutlu olur çok iyi bilen biriyim ve bu yüzdende kendimden eminim ve iddialıyım. Daha lise zamanlarımda öğretmenime karşı platonik bir aşkım vardı. O günden bu yana hep olgun bayanlar ilgimi çekti. Ters bir tepki görürmüyüm endişesi ile çoğu zaman olgun kadınlara olan ilgimi saklamak ve kendi içimde yaşamak zorunda kalıyorum ama sürekli olgun bir kadınla tanışma arzusu ile yaşamak ve bunun bir türlü gerçek olmaması çok yoruyor beni. Artık hayal kurmaya gerek kalmadan olgun bir kadınla hayallerimi yaşamak istiyorum. Lütfen 50 yaş üzeri ciddi bayanlar yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*