Kocaeli Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba Efsun ben..Kocaelinden Erkek Arkadaş Arıyorum..!

İsmim Efsun..Kocaelide yaşıyorum.  29 yaşımda, 175 boy ve 54 kiloyum. Yay burcuyum ve burcumun bütün özelliklerini taşıyorum. Yaşam enerjisine inanıyorum.  Bu yüzden hayata pozitif bakabilen gezmeyi ve eğlenmeyi seven erkek arkadaş arıyorum. Kıskanılmak, sahiplenilmek ve ilgi görmekher kadın gibi hoşuma gider ama kısıtlamayı aklının ucundan geçiren beyler mesaj dahi bırakmasın lütfen. 

Abartılı makyaj yapmayı sevmiyorum. Bir kadının bakımlı olması gerektiğine inanırım ama bakımlı olayım derken boyacı küpünedir batırmam kendimi. Açık sözlü biriyim ve aynı şeyi karşımdakinden de beklerim. Kocaeli ve İstanbul çevresinden olan 29 yaş ve üstü, bir kadının hayatına nasıl renk katacağını, ruhunu nasıl canlandıracağını bilen, özgüveni yüksek beylerden mesaj bekliyorum..!💖

Kocaeli sevgili arayan bayanlar, Kandıra zengin ve olgun bayanların whatsapp numaraları, Derince evlenmek isteyen genç bayanların telefon numaraları, Gebze olgun erkeklerle tanışma ve sohbet, İzmit sevgili arayan kapalı bayanlar, Dilovası ikinci baharını yaşamak isteyen dul bayanlar, Körfez sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Kartepe dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Başiskele sevgiliarayan bayanlar, Gölcük  zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Karamürsel seviyeli ilişki isteyen bay ve bayanlar ile tanışmak ve sohbet..!

Kocaeli Türbanlı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Sanırım kadın erkek ilişkileri konusunda erkeklerin gözden kaçırdığı bir nokta var. Gözden kaçırılan bu nokta erkeğin çoğu zaman kadın karşısında yorulmasına hatta ezilmesine neden olmakta, bu durum ilişkiye olumsuz yönde yansımakta hatta bir ilişkinin tarih olmasına neden olmaktadır. Unutmayın ki, bir erkeğin ruhu,kalbi ve bedeni bur kadını ne kadar istiyorsa, kadının sevmesine, ilgisine, hatta bakışına ve hatta kadının bedenine ne kadar ihtiyacı varsa; Kadın içinde aynı durum sözkonusudur. Kadının kalbi, ruhu ve bedenide erkeği o kadar ister ve arzu eder.

 Bu konuda kadının egitimi, mesleği, sosyal konumu ve ekonomik durumunun hiç bir önemi yoktur. Hatta dini inançlarının bile konuda etkili olduğu söylenemez. Bütün kadınlar aynı oranda bir erkeğin yokluğunu hayatlarında hissederler. Bu konuda eğer yanlızlıktan bunalmış ve bir kadının hayatınıza renk katmasını isteyen bir erkekseniz, sadece ilk önce bu gerçeğin farkına vararak, hoşlandığınız bayana konsantre olmalı, o kadının karakterini gözlemleyerek yapmanız gerekenleri, özgüven içerisinde yaparak kararlı adımlar atmalısınız. 

Kocaeli Zengin ve Dul Bayanların Whatsapp Numaraları 

Biraz öncede belirttiğimiz gibi, eğer bir kadının neye ihtiyacı olduğunu ve nelerden hoşlandığını ve o kadını nelerin etkilediğini gözlemleyerek çözebilirseniz, işiniz çokta zor sayılmaz. Zengin ve olgun bir kadınla birlikte olmak istiyor olabilirsiniz. Hatta böyle çekici bir kadınla karşılaştığınızda rahat hareket edemeyebilirsinizde o anın heyecanıyla..Ancak heyecanınızın yersiz olduğunu bilmenizde fayda var. Çünkü kadının güzel olması, zengin olması ya da çok çekici olması onu erkeklerden soğutmaz. Her kadın gibi o da bir erkeğin varlığına ihtiyaç duyar.

Kadının ruh dünyasını, hobilerini, vazgeçilmezlerini, kırmızı çizgisini ve hassas olduğu noktaları iyi gözlemlerseniz birazda işin içine özgüven ve muhabbet katarak, kararlı adımlarla vazgeçmeden ilerlerseniz hayatınızın aşkıve hayallerinizin kadını ile aranızdaki bütün engellileri kaldırabilirsiniz..!

Kocaeli Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları 

Evlilik basit bir imza, sıradan bir birliktelik, toplumun yada kültürel yapının dayattığı bir aile kurma şekli yada alışılagelmiş bir tutum değil, aşkın, sevginin, saygının ve tutkunun heykelini eşinin ruhuna dikmektir. Nasıl ki Adem ve Havva’dan bütün bir insanlık var olduysa, sizinde aşkınızın sonucu olarak sonsuza kadar devam edecek olan âdeta sizin aşkınızı sonsuzluğa taşıyacak olanda yine sizin aşkınızın meyveleri olacaktır. 

Doğru kişiyle yapılan bir evlilikte hayat adeta masallar kadar mutlu, bahar rüzgarı kadar ruhunuza huzur verir.Yaz yağmurlarında ıslanmış gibi bedeniniz ve ruhunuz arınır. Sizlerde islamisayfalar.com ailesinin bireyleri olarak evlenmek istiyor fakat sosyal çevrenizde ruh eşinizi bulmakta zorlanıyorsanız, sizler için oluşturmuş olduğumuz olduğumuz bu platform sayesinde mutlu bir geleceğin kapılarını aralayabilirsiniz..!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*