Kocaeli Dul Bayanlar

Nilgün Ben.Kocaeli’den Elit Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Nilgün. 34 yaşımdayım, oldukça temiz bakımlı ve çekici biriyim. Boyum 175 ve 50 kiloyum. Akrep burcuyum. Dul bir bayanım ve çocuğum yok. Arzulu ve doyumsuz kadın gibi kadınım. Vücudumu beğeniyorum o yüzden formunmu korumak için düzenli olarak spor yaparım. Devamlı gittiğim bir fitness salonu var. Sporcu erkekleri ve özelikle askerleri daha çekici buluyorum. Bu içgüdüsel bir his. Askerlerin teni çekiyor beni. İllaki asker olacak diyemem tabi ama askerlere karşıda zaafımıda inkar edemem.

Kocaeli merkezde erkek kardeşimle birlikte yaşıyoruz. O burada üniversite okuyor. Bende ablası olarak onu yanlız bırakmadım. Onunla arkadaş gibiyiz. Herşeyimi hatta sırlarımı bile bilir. İlişkilerimi rahatlıkla yaşayabiliyorum onun yanında. Biz iki yıldır buradayız ve ailemiz Mersin’de yaşıyor. Arada bir yada yazları onların yanına gidiyoruz. Hem tatil yapıyor hemde biraz kafamızı dağıtıyoruz. Tuzla tarafında bir tersanede çalışıyorum. Rahat yaşayabileceğim kadar gelirim var. Tanıştığım kişiye maddi bir yük  getirmem ancak kaprisli ve nazlı biriyim. Benimde yapım bu,bunu değiştiremem. Herkesin ulaşacağı biri değilim. Sanal arkadaşlıklardan keyif alıyorum. Daha heyecan verici geliyor bana. Her gün sevgilimle görüşmek istemem. Bu hem sıkar hemde bir süre sonra ilişkiyi sıradan bir hale getirir. Ben sevgilimi gerekirse özlemek isterim. Özlenmek ve erkeğimin bana sarılacağı günü hayal etmesini isterim. Her gün aksama kadar konuş, her akşam görüş falan bunlar bana göre değil. Ama istediğim her an görüp dokunabileceğim kadar da yakın olması gerekir.

Birlikte spor yapmak,tatile gitmek zevk verir  bana. Gördüğü her kadına ilgi duyan maymun iştahlı beyler lütfen benden mümkünse uzak olsun. Tam bir beyefendi olmalı bana sahip olacak kişi. Sıradan ilişkiler sıradan kadınlar ve vasat erkeklerle yaşanır. Bir kadını yaşamak hiçte sandığınız kadar sıradan ve basit birşey değildir. Benim gibi birini ise ancak hak eden yaşayabilir. Erkeğimi mutlu etmek ve mutluluğu da zirvede yaşamak isterim. Kendine güvenen elit beyler mesaj bıraksın.

Atletik ve Dövmeli Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Yeşim ve Kocaeli’nin bir ilçesinde yaşıyorum. Daha doğrusu şu an için burada kalmak zorundayım. Yakın zamanda merkezde bir yere taşınmayı planlıyorum. Dövmeleri seviyorum. Vücudumda çok sayıda dövme var ve dövmeli erkekleri daha çekici buluyorum. Her dövmesi olan bana çekici gelmez tabi ama hoşuma gidiyor yine de. 28 yaşımdayım,boyum 175 ve 54 kiloyum. Mesleğim tasarımcılık ama şu an çalışmıyorum. Kendime ait bir ofis yaparak kendi işimi yapmak için uğraşıyorum. Kısa zamanda kendi iş yerim olacak. Küçük detaylar kaldı şu an eksiklerim. Burada amcamlarla birlikte yaşıyorum ve bu durumdan hiç hoşlanmıyorum. Ofis işlerini halledince kendime küçük bir ev tutup kendi ayaklarımın üzerinde durmalıyım ve özgürce yaşamalıyım. Benim yapım ve yaşam tarzım zaten amcamlarla ters geliyor. Küçük bir yer burası ve kendimi rahat hissetmiyorum. Sokağa çıkınca bile garip bakıyor herkes bana. Merkezde yaşayan dürüst ve kendi halinde biri ile tanışıp kendime yepyeni bir hayat kurmak istiyorum.

Ailem yurt dışında. Anne ve babam boşanınca birazda tartışmalı bir boşanma olunca oradaki birikimimi aldım ve Türkiye’ ye geldim. Şu an kendimi koskoca dünyada yapayalnız hissediyorum. Ne bir arkadaşım var derdimi anlatıp zaman geçirebileceğim ne de bir akrabam var. Zaten kültür farkından dolayı bende  uzak duruyorlar. Kafama göre güveneceğim birini  bulursam birlikte yaşamayı düşünüyorum. Birlikte hayal kurup, her zorluğun üzerine birlite gidip güzel ve kaliteli bir hayat kurmak istiyorum. Dürüst ve ciddi beyler yazsın lütfen. Maddiyat benim için önemli değil. Biraz yakışıklı olsun isterim tabi. Kocaeli merkezde yaşayan bana göre daha olgun beyler mesaj yazsın.

Selam, Kocaeli’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, ismim Nurlana. 26 yaşımdayım ve Azeriyim. Babam azeri türkü ve annem rus asıllı. Ama sanırım ben daha çok anneme benziyorum. Buraya üniversite okumaya geldim. Sonra da kaldım ve gitmek istemedim. Turkiye’yi çok sevdim. Babam ve annem her ikiside  Azerbaycan’da doktor. Maddi bir sorunum yok. Çalışmasam dahi ailem bama fazlası ile yetiyor.Ama tabi çalışmadan boş durmakta olmaz. Veteriner hekimim ve kendime ait veteriner kliniğim ve bakım evim var. Hayvanları çok severim. Zaten hayvan sevgisi olmayan biri sadece maddi kaygılarla bu işi yapamaz. Yapsa bile bir yere kadar sonra pes eder bırakır. Ayrıca spor yapmayı çok severim. Vücudumu her zaman formda tutmaya çalışıyorum. Kadın her zaman çekici ve alımlı durmalı. Bende biliyorum önüme geleni yiyerek kilo almayı ve rahatıma bakmayı ama hem karakteri hem fiziği ile mükemmel olmalıyım. Mükemmel olmayanı zaten herkes elde edebilir. Ben mükemmel olmalıyım ki, mükemmel olanda benim olsun. Vasat bir bayan olup göbekli biriyle olmayı hangi kadın arzu edebilir ki.

Çok fazla aşırı makyaj yapmayı sevmiyorum. Abartılı makyaj bana yakışmıyor da zaten. Beni olduğumdan farklı biri yapıyor makyaj. Doğal olmayı ve doğal güzelliğim ile farkedilmeyi isterim. Her zaman farklı olmuş ve bu farkımı da etrafımdakilere hissettirmişimdir. Bu arada bilmeniz gereken bir konuda evlilik yapmak gibi bir düşüncem yok. Bunu bilerek bana yazarsanız daha sonra sorun yaşamayız. Benden yaş olarak olgun birini istiyorum. Gençlerle aşk konusunda pek anlaşamıyorum. Kocaeli ve yakın çevreden de olabilir, olgun ve elit beyler mesaj bırakın lütfen.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*