Kocaeli Erkek Arayan Bayanlar

 

Kocaeli’den Evlenmek İçin Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Sabiha. 35 yaşımdayım ve Kocaeli merkezde yaşıyorum. Dul bir bayanım. Suriyeli göçmenlerdenim. Buraya gelirken annem ve küçük kız kardeşimle birlikte geldik. O zamanlar küçüktü tabi ama sonra evlendi gitti. Annemide burada kaybedince adeta boşluğa düştüm, kendimi terkedilmiş, virane olmuş bir şehir gibi ıssız ve soğuk hissediyorum. Hayatta yapayalnız kaldım. Mutluluk kaynağım, beni hayata bağlayan en sevdiklerim artık yanımda değiller. Yanlız kalmak bir kadın için gerçekten çok zor. Bazen gece bir tıkır sizi uyandırır ve sabaha kadar uyuyamazsınız korkudan. Ama yanınızda bir erkek olsa güven ve huzur içinde uyursunuz. Yanınızda bir erkek olsa etraftaki insanların bakışları daha düzgün olur kadına karşı. Ama yanlız bir kadın risklere açık bir kadın. Bu yüzden yanlız kalmak istemiyorum. Beni saracak, güven verecek, elimden tutup gözlerime bakarak aşkını fısıldayacak olgun bir erkekle tanışmak istiyorum.

Bir fabrikada çalışıyorum. Maddi sorunum yok. Zaten Suriye’den gelirken bir miktar birikimlerinden getirdim. Maddi olarak sorunum yok ama manevi anlamda gerçekten hiç bu kadar yanlız kalmadım ve kendimi hiç bu kadar kötü hissetmedim. Galiba ben ilk kez yanlız kalıyorum hayatta ve yanlızlığın ne demek olduğunu şimdi öğreniyorum. Hayatıma bir erkek girecekse benim kaderim, alın yazım sonsuza kadar o olmalı. Günlük aşkların peşinde koşacak biri değilim. Ancak benim için en büyük sorun birine güvenmek. Çok zor güvenen biriyim. Güven sorununu aşınca herşey bambaşka olur elbette ama o zamana kadar biraz sabırlı olmanız gerekecek. Çünkü güven hemen öyle iki günde oluşan birşey değil. Benim için diğer konuların çok fazla önemi yok. Kendi halinde mütevazı yaşayan, aile ilişkilerine önem veren, dürüst birini istiyorum. Bu istediklerim çok fazla birşey olmasa gerek. Eğer benim gibi ciddi düşünen, evlenmek için bir adım atmak isteyen dürüst beyler varsa aranızda, mesaj atsin bana lütfen.

Kocaeli erkek arayan bayanlar,  Darıca erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Körfez evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Derince erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Dilovası erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, İzmit olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Kandıra ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma, Gölcük seviyeli erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Kartepe dul ve yanlız bayanların whatsapp numaraları.!

Merhaba,Kocaeli’den Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Melisa. 25 yaşımdayım. Boyum 175 ve 56 kiloyum. Çok fazla arkadaş çevrem yok. Daha doğrusu ben olmasını istemiyorum, sevmiyorum çünkü arkadaş ortamlarını. Daha çok sevgilimle arkadaş olmayı tercih ederim. Yani hem arkadaş hem sırdaş hemde bana erkeklik yapacak biriyle olmak isterim. Dövme yaptırmayı seviyorum. Dövmesi olan erkekler daha çok hoşuma gidiyor. Motora binmeyi ve motorla gezmeyi severim. Özgür yaşamak ve dilediğim gibi kimseye hesap vermeden yaşamak istiyorum. Fazla duyusal biri değilim. Fazla konuşkan hoş sohbet biride değilim. Daha çok sessiz ve sakin biriyimdir. Abim ve annemle birlikte yaşıyorum. Abimle sorunum yok arkadaş gibiyizdir onunla ama annemle fazla anlaşamıyorum. Bana iyilik yaptığına inanıyor beni sevdiği için bunu yapmak zorunda hissediyor kendince biliyorum ama bu şekilde baskı yaparak beni mutsuz ettiğini görmüyor.

Kendi sosyal çevremde zaten çok fazla kişi olmadığı için ilişkilerim genelde sosyal medya ya da sanal ortamda başladı. Daha sonra güven oluşunca reel olarak tanıştık. Ben bunda bir sakınca görmüyorum. Motor tutkusu olan ,düzgün ve kafa dengi birini istiyorum. Sanırım bulduğumda bir daha onu asla bırakmam çünkü benim karşıma böyle tipler çok fazla çıkmıyor. Belkide sayıları gerçekten azdır. Yüz ifadem biraz asık olduğu için genelde asabi olduğumu falan düşünürler ama aslında hiçte öyle biri değilimdir. Gayet sakin uyumlu biriyim. Kolay sinirlenmeyen kızmayan biriyim. Birine kırılırsam sessiz sakin giderim. Gittiğimi dahi çok sonra anlar ancak. Yaş olarakta benden daha büyük erkeklerden hoşlanıyorum. Kocaeli ve çevresinden olgun erkek arıyorum. Sosyal medya yada iletişim bırakın lütfen.

 

Merhaba,Kocaeli’den Zengin ve Olgun Erkek Arıyorum. 

Selam ismim Ebru ve 23 yaşımdayım. Geçtiğimiz yıldan bu yana Kocaeli’de yaşıyorum. Marka ve lüks seven, bedeni genç ama olgun ve doyumsuz bir kadın ruhuna sahibim. Kendimi şımarık bir kız gibi değil, olgun bir hanımefendi gibi hissetmek ve erkeğinde bana o gözle bakmasını isterim. Öyle bakması, öyle görmesi ve kendi tavırlarını da olgun  bir bayana göre ayarlamasını isterim. Ayrıca dediğim gibi lüks mekanları seviyorum ve bunları karşılayabilecek bir erkek istiyorum hayatımda. Özgür bir kızım, aramızda güven sorunu ve diğer küçük detayları da konuşup anlaşabilirsek hoşlandığım erkek ne derse yaparım. Beni hayatının neresinde görmek isterse ben orada olurum. Bana değer verdiğini anlarsam ve inanırsam o erkekle her yola çıkarım, onun için herşeyi yaparım. Bedenimi ve ruhumu ona adarım. Yeterki değer gördüğüme ve onun için özel olduğuma ve beni asla incitmeyeceğine inancım tam olsun.

Şık ve zarif görünmeyi seviyorum. Kendimi daha çok kadın gibi hissediyorum bu şekilde. Sanırım bu konuda ben biraz anneme çekmişim. O da benim gibi çok şık giyinirdi. Evin içinde bile nerdeyse düğüne falan gidiyor sanırsınız. Elit ve olgun bir erkekle kendime bir hayat kurmak istiyorum. Hayat kurmak derken evlenmekten bahsetmiyorum tabiki. Ama uzun süreli bir ilişkim olsun isterim. Olacak bir kişiye ait olmalıyım. Hergün aşık olan tiplerden değilim. O yüzden bir defa olsun tam olsun, herşey istediğim gibi hayallerimdeki gibi kusursuz ve mükemmel olsun tıpkı benim bedenim gibi kusursuz. Genç arkadaşların yazmalarını istemiyorum çünkü, biliyorum ki benim arzularımı ancak olgun bir erkek hissettirebilir bana. Bu yüzden olgun erkek istiyorum. Kocaeli ve çevresinden olgun beyler mesajınızı bekliyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*