Konak Bayan Arkadaş

Selam. 44 Yaşımdayım. Konak’tan GüvenilirArkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Esma, 44 yaşındayım ve Konak’tan güvenilir olgun biriyle tanışmak istiyorum. Uzun zaman önce evlilik yapmış ve ayrılmış ama şu an dul ve yalnız kalmış bir kadınım. Hayatın çok kısa olduğunu ve zamanın çok hızlı ilerlediğini biliyorum. Bu yüzden zamanımı iyi değerlendirmek bu hayata dair yaşanmaya değer güzel ve eğlenceli her ne varsa yaşamak istiyorum. Ancak tabiki biz kadınların sanal ortamdaki en büyük sorunu güvenecek bir erkek bulamamak veya öyle biriyle tanışamamak. Mutlaka güvenilir erkeklerde vardır bunu biliyorum ve bu yüzden bu ilanı yazıyorum.

Kim ne derse desin hiçbir şeyi kafasına takmayan kendi başına buyruk hayatını yaşamaya çalışan olgun bir kadınım. Arkadaş çevrem pek yoktur benim hayatımda genellikle sadece bir kişi olur o kişide mutlaka erkek arkadaşımdır. Bunun dışında sosyal arkadaşlığa hayatımda yer vermiyorum öyle bir arkadaşlıktan hem keyif almıyorum hemde şimdiye kadar sosyal arkadaşlarımdan çok zarar gördüğüm için hayatıma sevgilim haricinde kimseyi almıyorum. Sevgilim olacak kişiyede mutlaka sonuna kadar güvenmeliyim. Tanıştığım bir erkeğe tam anlamıyla güvenmeden aşk ve sevgi yaşayamam. Belki bazı erkeklere göre çok güzel bir kadın olmayabilirim ama emin olun yaşıma rağmen çok hareketli ve çok eğlenceliyimdir. Benimle çok iyi vakit geçirebileceğinize inanabilirsiniz.

Buna tabi ki bende inanmak isterim tanışacağım kişiyle sorun yaşamak asla istemem. Hayatımda kesinlikle evliliğe yer yok, bana güven vermeyen erkeklerede yer yok. Benim için samimi ve güvenilir bir arkadaşlıktan daha değerli daha kıymetli hiçbir şey yoktur. Çünkü böyle arkadaşlıklar ve böyle dostluklar kolay kurulmuyor, zaten zor olduğu için hepimiz buradayız ve bu yalnızlıktan kurtulmaya çalışıyoruz. Buradan mesleğime yada buna benzer özel kişisel bilgilerime yer vermek istemiyorum. Sadece benim duygu dünyamı bilirseniz sizler için yeterlidir. Kendisine güvenilir bir bayan arkadaş arayan olgun ve Konak’ta yaşayan dürüst beyler yazarlarsa tanışmayı isterim.

Konak Dul Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Konak olgun ve dul bayanların WhatsApp numaraları. Konak genç ve dul bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Konak arkadaşlık ve sohbet siteleri. Konak evlilik ve arkadaşlık ilanları. Konak bedava arkadaşlık sitesi. Konak evlenmek için arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp sohbet. Konak 40 yaş üstü arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp sohbet. Konak arkadaş arayan zengin erkeklerle tanışma. Konak sohbet arkadaşı arayan 40 yaş üstü olgun bayanların WhatsApp numaraları. Konak evlenmek için seviyeli erkek arayan yalnız bayanlarla WhatsApp sohbet. Konak yalnız bayanların WhatsApp sohbet grupları.

İsmim Melda. Konak’tan Zengin Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Melda, 32 yaşımdayım İzmir Konak’ta yalnız yaşıyorum. Aslen Ispartalı’yım. Ailem bazen buraya beni görmeye geliyor ama genellikle yalnız yaşayan bir kadınım. Erkeklerden çok zor hoşlanan zor beğenen mükemmeli arayan bir kadınım. Sarışınım ve açık tenliyim kendime her anlamda çok dikkat ederim. Bu yüzden sürekli olarak spor yaparım aksesuar ve makyajı çok seviyorum. Buradan olgun dürüst bir erkekle tanışmayı istediğim için kendi ilanını oluşturmak istedim, bana mesaj yazmak tanışmak isteyen Konak’ta yaşayan olgun beyler varsa sohbet ederek daha iyi tanışabiliriz.

Arkadaş çevrem genelde çok somurtkan göründüğümü söylerler, bence çok haksızda değiller. Aslında o kadar sıkıcı biri değilimdir ama dış görünüş olarak somurtkan görünüyor olabilirim. Çok hareketli eğlenceli biri olduğumu iddia etmiyorum. Aslında erkek arkadaş edinirken yaş olayına çok takılmıyorum benden genç birisi dahi olsa eğer tavırları olgun ise öyle bir erkeklede arkadaşlık yapabilirim. Ama olgun tavırlı olmayan davranışlarına anlam veremediğim beni yoran ve yıpratan erkeklerlede arkadaşlık yapmayı tabiki hiç kimse istemez, bende istemiyorum. Olgun erkeklerin kadınların değerini ve kıymetini daha çok bildiğini düşündüğüm için böyle birini arıyorum.

Gerçi erkekler konusunda çok fazla tecrübeli bir kadın sayılmasamda yinede genç erkeklerle sanırım çok uyumlu olamayız. Çünkü genç erkekler olgun erkeklere göre daha hareketli oluyorlar ve ben çok hareketli bir hayatı sevmiyorum. Erkek arkadaşımla konsere gitmek yerine baş başa oturup kahve içmeyi tercih eden bayanlardan biriyim. Bu yüzden olgun erkeklerin beni daha iyi anlayacağını sanıyorum. Erkek arkadaşımın kıskanç olmasını ve beni sahiplenmesini ayrıca istiyorum, çünkü kıskanılmak hoşuma gidiyor ve kendimi daha iyi daha özel hissediyorum. Benimle aynı duyguları paylaşan olgun tavırlı dürüst beyler mesaj yazarlarsa tanışabiliriz.

38 Yaşımdayım. Konak’tan Genç Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Hakan, 38 yaşındayım ve İzmit Konak’ta yalnız yaşıyorum. Aslen Bursalı’yım ama çok uzun zamandır, meslek hayatıma başladığım günden beri Konak’tayım. Genç ve bakımlı bayanlardan hoşlandığım için bu şekilde bir bayanla tanışabilmek için buradayım. Konak’ta yalnız yaşayan bir erkeğim ve bu şekilde tek başıma yaşamayı aslında seviyorum, bu yüzden ev arkadaşı falan şimdiye kadar hiç edilmedim. Bir erkek olarak ev işleri ile uğraşmak bazen beni zorluyor ama yinede yalnızlığı seviyorum ama yalnızlık derken sadece ev ortamında yalnız olmayı isterim. Yoksa hayatımda aşık olduğum bir kadının genç ve güzel bir bayanın olmasını tabi ki bende isterim.

Burada gemi kaptanlığı yapıyorum bazen uzun seyahatlere çıkıyorum ve İzmir’e bir ay kadar hiç gelmediğim zamanlar oluyor. İzmir’den ve Konak’tan uzakta kalmak çok sorun değil ama döndüğüm zaman beni özleyen birisinin olmaması ve benimde özlediğim bir kadının olmaması bana zor geliyor. Daha önce sanal ortamda tanışıp arkadaş olduğum olgun bayanlar oldu ama olgun bayanlarla çok keyifli bir arkadaştık yapamadık. Sanırım genç bayanlarla daha iyi anlaşabilirim. Her ne kadar yaşım 38’de olsa kendimi çok daha genç hissediyorum.

Yakışıklı birisi sayılırım aslında ama bu konuda benim görüşüm çok önemli değil önemli olan tanışacağım kadının beni yakışıklı bulması olacaktır. İzmir ve Konak dışından biriyle tanışmayı istemem çünkü görüşme imkanımızın olacağını sanmam. Eğer burada Konak’ta yaşayan, benim gibi olgun yalnız erkeklerden hoşlanan ve arkadaşlık yapmak isteyen genç ve bakımlı bayan arkadaşlar varsa tanışmak isterim. Erkek arkadaşınızın maddi durumununda iyi olmasını ve sizin iyi vakit geçirebilmeniz için cömertçe davranmasını isterseniz ben tamda sizin aradığınız kişiyim diyebilirim. Çünkü maddiyata hiç önem veren birisi değilim ve kız arkadaşımı mutlu edecek kadar maddi imkanlara da sahibim. Konaktan genç ve güzel bayanların mesajlarını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*