Konya Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Adım Duygu.31 Yaşım. Olgun Sert Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam, Konya merkez ilçede yaşıyorum ve bekarım hiç evlenmedim, bekar fakat olgun erkekle arkadaşlık etmek istiyorum. Sert mizaçlı ağır oturaklı, maço tavırlı erkek severim. Üniversite okurken aşık olduğum birisi vardı. Okul bittikten sonrada normal arkadaş olarak görüşmeye devam ettik. Belki birgün beni sever ve evleniriz hayaliyle yaşadım yıllarda ve hep bekledim ama bekledikçe soğudum ondan ama evlilik içinde yaşım biraz geçmiş oldu. Sanırım ben büyük bir aptallık yaptım onu beklemekle. Kendi kendime kızıyorum pişmanlık duyuyorum ama olan oldu bir defa.

Ama bir yandanda ben sevgime ve aşkıma sonuna kadar sahip çıktım, ben birini seviyor olmanın gereği neyse onu yaptım diyerek kandile teselli veriyorum. Ama artık bu konuyu burada son kez dile getirerek bir daha açmamak üzere kapatmak istiyorum. Artık benim sevgimi hak eden ve karşılık verecek birinin gözlerine bakmak ve elini tutmak istiyorum. Erkeğin bakışları ve gülümsemesi beni çok etkiler. Burç uyumuna inanmam ama koç burcuyum. Özelliklerini falanda araştırmadım ama tez canlı aceleci biriyim. Birazda bu yüzden ilan verdim buraya galiba. Madem artık yeni bir aşk istiyorum bunu bana getirecek olan kişiyi beklemektense ilan vererek ben ona gitmek istedim.

İri yapılı kaba erkekler daha çok ilgimi ceker ve kendime daha yakın hissederim o tarz erkekleri. Kadın sözünden çıkmayan erkekler itici geliyor bana ve fazla mülayim kişilerle mutlu olacağıma inanmıyorum. Güzel bir kadın olduğumu iddia edemem, böyle bir şey söylemem pek gerçekçi olmaz ama benide güzel ve çekici bulanlar illaki olacaktır. Tabi samimi olarak güzel bulan biriyle olmak isterim, gördüğü her kadına hayranlık duyan hiçbir kriteri olmayan, kadın olsunda ne olursa olsun diyerek olaya bakan ne olduğu belirsiz beyler ben size göre değilim. Madem ilan veriyorum samimi olan benimle anlaşacağına emin olan beyler yazsın.

Sibel İsmim. Konya’dan Olgun 30 Yaş Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Konya’da üniversite öğrencici genç bir bayanım ve burada olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Aslen Manisalı’yım ve burada ilk senem. Kendi yaşıma uygun genç erkeklerlede flört ettim ama istediğim aradığım tutkuyu onlarda bulamadım. Beni daha çok kadın gibi hissettirmeli benim sevgilim. Bana çocuk muamelesi yapan erkelerden nefret ederim. Bana olgun bir kadın gibi davranılsın isterim. Genç erkekler kendileri olgun bir erkek gibi davranamadıkları ve kadınada bunu hissettiremedikleri için genç erkelerden artık uzak duruyorum ve olgun erkek istiyorum.

Erkeğin bana göre daha olgun daha kültürlü daha ağırbaşlı olanı hoşuma gider. 20 yaşımdayım ve daha çok gencim, ancak genç erten kız muamelesi görmeyi hiç sevmem. Kadını daha olgun hissettirecek olan erkektir. Ben sahip olduğum ve bana sahip olan erkeğe her ne şartta olursa olsun sadık olurum ve aldatma olmadığı sürece ayrılmak istemem yeterki o ilgiyi bana gösterebilsin. İlgisiz erkekle uzun süreli bir aşk yaşayamam. Zaten bunu olgun erkekler çok iyi bilirler ama genç erkekler kadının isteklerini pekte umursamıyor kafalarına göre davranıyorlar. Erkek her zaman kadının isteklerine cevap verebilecek birisi olmalı, ister maddi olsun ister başka anlamda olsun ben erkekte aradığım her şeyi bulmak isterim.

Aksi halde o ilişki beni tatmin etmez. Hem olgun erkeklerin kısmen daha oturmuş bir hayatı olduğu için daha sorunsuz oluyorlar ve maddi özgürlüğü oluyor. Bir öğrenci arkadaşla flört ederken birçok şeyi kadın olarak ben bekletmek zorunda kalıyorum. Oysa olgun erkekler her sorunu kadına gerek duymadan hemen hallederler. Bu bakımdanda ilişkiyi daha rahat yürütebilirim. Tabi genç bir kız olarak olgun erkeklerin beklentilerini karşılamak bazen bana zor gelebilir ama kendime güveniyorum. Konyalı olgun beyler yazsın tanışalım.

Adım Sami.Konyadan Arkadaşlık İçin Olgun Bayan Arıyorum.

Selam, Sami ben Konya Selçuk’tan. Üniversite yüksek lisans öğrencisiyim. 6 yıldır Konya’ da yaşıyorum ve aslen Bursalı’yım. Eğitim benim için önemli olduğu için yıllarca derslerime yoğunlaşarak yaşadım ama sürekli derslerle ilgilenmek beni hem yordu hemde kendimi çok yalnız hissetmeye başladım ve hayatımda biraz heyecan olması için buraya geldim. Bu site umarım aşk hayatımda dönüm noktası olur ve uzun süre beraber olacağım güzel bir hanımefendi ile tanışabilirim. Ben 27 yaşımdayım ama kız arkadaşım benden daha olgun olsun gibi bir his var içimde.

Olgun 35 yaş ve üzeri bayanlara karşı, içimde karşı koyamadığım bir his var ve öyle bir bayanla tanışmayı çok istiyorum. Üniversitede öğretim görevlisi bir bayan arkadaşım olmuştu birkaç yıl önce. Derslerde çok başarılı olduğum için bana özel bir ilgi gösteriyordu. 45 yaşlarında dul bir kadındı ve kendisine yeni bir araba alınca öğretmem konusunda yardımcı olmamı istedi çünkü çok iyi araba kullanamıyordu. Direksiyon eğitimi falan derken samimiyetimiz okul dışında devam etti. Bazen evine davet ediyordu falan derken birbirimizden çok etkilenmiştik.

İlk başlarda ona duygularımı ifade etmekte çok zorlandım çünkü nasıl bir tepki vereceğinden emin olamazdım. Onunda bana karşı hisleri olduğunu anladığımda bizim için çok özel bir anı fırsat bildim ve içindekileri ona anlattım. O günden sonra olgun bayanlara karşı zaafiyetim oluştu. Onunla yaşadığım ve unutmadığım güzel günlerin şimdi daha güzellerini yaşamak ve yaşatmak için buradan sizlere sesleniyorum. Konya merkezde olan ve olgun eğitimli yalnız bayanlar bana yazsınlar. Emin olun beni tanıdığınızda çok seveceksiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*