Konya Dul Bayanlar

 

Evlenmek İçin Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Hilal ve Konya merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. 29 yaşımdayım. Boyum 170 ve 49 kilo minyon bir bayanım. Gezmeyi ve eğlenceli vakit geçirmeyi severim. Artık seviyeli ve ciddi bir ilişki kurup evlenmek ve yuva kurmak istiyorum. Belli bir yaştan sonra kadın olarak içinizdeki anne olma hissi ağır basıyor. Bu çok güçlü ve çok güzel bir duygu. Herkesin hayal ettiği bir profil veya arzu ettiği biri vardır ama benim istediğim  eşine ve evine sadık olsun ve kötü alışkanlığı olmasın istiyorum. En fazla sigara olabilir ama alkol alan birinide asla istemem ve öyle biri ile aynı evi paylaşamam. Çok dindar biru değilim ama bu konularda çok rahat biride değilim. Sahip olduğum ve dokunulmasına izin vermeyeceğim kutsallarım vardır. Ama dediğim gibi çok uç  noktalarda yaşayan biri değilim.

Konya’da bir sigorta acenteliğinde çalışıyorum. Şu an için kendime yetecek kadar var kazancım. Zaten çok lüks yaşamayı hayal eden, gözü ve gönlü doymayan biri değilim. Az olsun ama temiz ve huzurlu olsun diyorum. Burada olmamın nedeni gerçekten düzgün biri ile tanışıp aile kurabilmek fakat bu hemen akşamdan sabaha olup bitecek birşey değil tabiki. Bir süre konuşmak ve karşılıklı birbirimizi tanımamız gerekir ancak tam olarak frekansımızın uyduğuna inanır ve karşılıklı olarak güven verebilirsek o zaman ciddi bir yola  girer ve evlilik planları yapabiliriz. Kaldı ki ailemin fikri benim için çok önemli. Onların razı olmadığı birşey yapmak istemem.

Bu zamana kadar onları mahçup edecek hiç birşey yapmadım. Bundan sonra da yapıp onları üzmek ve kırmak istemem. Dediğim gibi çok büyük hayallerim yok, lüks yaşamak gibi hırslarımda yok ama kaliteli ve sorunsuz yaşamak isterim. En azından kendi kendimize yetebilmeliyiz. Ben hukuk fakültesi mezunuyum ama şu an çalışmıyorum. Sınavlara hazırlanıyorum. Sürekli ders çalışmak biraz bunalttı beni. Birazda bu yüzden hayatıma biraz renk katabilmek için buradayım. Çevremdeki arkadaşlarım ve yaşıtlarım hepsi evlenince galiba bu biraz bende stres yaptı. Bu yüzden Konya’ da yaşayan,olgun ve düzgün bir işi olan, dürüst ve aile kavramına özen gösteren biriyle tanışmak istiyorum. 

Konya sevgili arayan dul bayanlar, Meram olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Akşehir zengin ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Ereğli evlenmek için sevgili arayan bayanların whatsapp numaraları, Selçuklu ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Kadınhanı olgun sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Taşkent olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp sohbet, Yunak Suriyeli dul bayanların whatsapp numaraları, Cihanbeyli seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Merhaba, Konya’dan Kültürlü ve Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Sevim ve 45 yaşında dul ve dul kalmaktan ilginç ama mutlu bir kadınım. Yaşadıklarımdan sonra bu evliliği bitirmeye mecbur kaldım. Çünkü eski eşimin çok fazla kötü alışkanlığı vardı. Maddi olarak herşeye sahiptik ama malesef maddi anlamda bizi tüketti. Sırf kendi zevkleri uğruna. Tabi her geçen gün sevgi ve saygıda kendini tüketmeye başladı. Böyle bir durumda ayrılmaktan başka çarem kalmamıştı. Vefasız biri değilim. Ailemi kurtarmak için çok mücadele ettim ama her şeyi sadece benim mücadelem kurtarmaya yetmedi. Hayat dolu ve neşeli biriyken sürekli sorunlarla uğraşan ve hayatın acımasızlığı ile boğuşan biri haline gelmiştim. Bir yerden sonra benimde mücadele etme gücüm kalmadı ve şu an iki çocuğum ve ben gayet mutlu ve rahat bir yaşam sürüyoruz. Sevgi ve saygıya önem veriyorum ve karşımdaki kişiden de bu konuda duyarlılık bekliyorum. Çocuklarım büyüyüp kendi hayatlarını kurana kadar yeni bir evlilik kuramam. Bu riski almak ve yeniden sorunlarla uğraşmak istemiyorum. Zaten yeterince yorgunum.

Şu an tek isteğim hayatında doğru düzgün bir erkek olsun. Seviyeli ve duygusal bir birlikteliğim olsun yeterli. Çünkü her ne kadar çocuklarımla maddi sıkıntı çekmeden huzurlu bir hayatım olsa da gün geliyor ve içinizde bir boşluk hissediyorsunuz. Bir tatmin olamama hissi yaşıyorsunuz. Ne bileyim işte şefkatli ve sevgi ile biri bana baksın, elimi hiç bırakmayacak gibi tutsun,  birlikte basit şeyler yapalım. Birlikte gülelim istiyorum. İstediğim sadece gönül eğlendirmek değil,ruhumu dinlendirmek istiyorum. Benim gibi düşünenler ne demek istediğimi iyi anlıyordur. Sadece bedenini düşünenlere ise söylediklerim anlamsız gelebilir. Benim gibi düşünen duygusal ve dürüst bir beyefendi ile tanışmak isterim. 

Merhaba,Konya’dan Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Sema ve 28 yaşımdayım. Konya merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. Kalabalık bir ailem var sayılmaz. Anne babam dışında küçük bir kardeşim var. Küçük ve mutlu bir aileyiz. Babam kamu görevlisi olduğu için işi gereği buradayız. Aslen Ispartalı’yız. Buraya birkaç ay önce geldik. Buraya çok fazla alışamadım şu ana kadar.Zaten tanıdığım  pek kimse yok,üstüne birde pandemi  yasakları gelince iyice eve kapanmak zorunda kaldım. Artık iyiden iyiye bunaldım hatta psikolojim dahi bozulmuş olabilir.

Vaktimin çoğunu evde geçirdiğim için sosyal medyada zaman öldürüyorum. Tesadüfen bu siteyi gördüm ve belki biraz hayatıma heyecan katabilirim diye düşündüm. İllaki sevgilim olacak diye bir arayışım yok. Normal arkadaşta olabiliriz. Hatta illaki bir erkekte olması şart değil. Temiz ve düzgün insanlarla tanışıp güzel dostluklar kurmak istiyorum. Kitaplarla ve müzikle aram iyidir. Tarihi mekanları gezmeyi çok severim ama yanlız gezmek hiç keyif vermiyor. İllaki yanımda birileri olmalı ki gezip eğlenmenin de bir anlamı olabilsin.

Sanal bir ortamda tanışmanın bazı sakıncaları vardır elbette. Bunların yarkındayım. Biraz temkinli olmakta fayda var ama zaten biraz sohbet edince herkes rengini belli ediyor. İnsanların ne olduğunu çözmek  konusunda fena sayılmam. O yüzden beni yanlış işlere sürükleyecek biriyle arkadaşlık kuracağıma ihtimal vermiyorum. Konya ve ilçelerinden benim gibi yanlız kalmış, arkadaşlığa ve dostluğa önem veren temiz ve sade yaşayan arkadaşlar istiyorum. Mesajınızı bekliyorum, şimdilik hepiniz hoşçakalın. 

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/konya-dul-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*