Konya Erkek Arayan Bayanlar

Konya erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Konya erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
1442

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba, Konya’dan Olgun ve Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Berna ve 36 yaşıma yeni girdim. Yaklaşık 10 yıldır Konya merkezde yaşıyorum ve çalışan bir bayanım. Daha önce flörtüm olmuştur ama evliliği hiç düşünmedim ya da düşündürecek biri çıkmamıştır karşıma. Sevdiğim değer verdiğim hatta aşık olup tutulduğum erkekler olmuştur tabiki ama aşık olunca veya sevince evlenmek zorunda değiliz. Birinden hoşlanıp aşık olunca hemen nikah masasının işaret edilmesini saçma buluyorum. Aşığız diye evlenmek zorundamıyız. Çalisan maddi ve manevi özgür bir kadınım. Ailemle beraber yaşıyorum ve bundan büyük mutluluk duyuyorum. Aile bağlarım çok iyidir. Eğer sanaldan biriyle tanışır ve hayatıma almaya karar verirsem bu kesinlikle benim gibi aile ilişkilerine değer veren, ailevi sorunları olmayan birisi olacaktır. Belki size alakasız ve saçma gelebilir ama ailesiyle arası bozuk olan, onlara değer vermeyen ve bağları kopmuş bir erkeğe ben güvenmem. Kendi ailesine değer vermeyen bana ne kadar değer verebilir, kendi ailesini sevmeyen beni ne kadar sevebilir ve kendi ailesinden kopmuş biri bana nasıl sarılabilir.

Maddiyat bir yerde önemli değil ya da bir yere kadar önemli ama aile bağları sevgi ve saygıdaki samimiyet her zaman öncelikli olarak önemlidir benim için. Biraz da kendimden bahsetmem gerekirse biraz duygusal biraz  mantıklı dengeli götürmeye çalışyorum. Duyguları bir kenara bırakıp sadece mantığa bırakınca meydanı o zaman ruhsuz soğuk bir hayat çıkıyor ortaya. Mantığı bir kenara koyup sadece duygularla iş tutmaya kalkınca da sonuç hep hayal kırıklığı, hüsran, aldatılmışlık ve keder kalıyor insana. Bu hep böyle olmuştur ve neredeyse yazılmayan kanun gibidir. Duygularla hareket eden yenilir. Bu yüzden her ikisinden de biraz aldım kendime. Güzel olduğumu söylerler genelde ama ben kendime güzel bir kadınım diyemem,çünkü bu biraz saçma olur. Kendimi beğeniyorum ama karşımdakinin beni güzel bulması önemli olan. Varsa aranızda Konya’ da yaşayan olgun ve elit bir beyefendi mesaj bıraksın tanışalım. 

Konya erkek arayan bayanlar, Meram erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Akören erkek arayan suriyeli bayanlarla tanışma, Kulu erkek arayan zengin ve olgun bayanların whatsapp numaraları, Bozkır evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet, Yunak olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Selçuklu seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları, Karatay ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Çumra dul bayanların whatsapp numaraları.!

Adım Merve, Konya’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Merve 21 yaşımdayım ve Konya merkezeyim. Biraz çapkın bir kızım. Seviyorum çılgınlık yapmayı, eğlenceli yerlerde bulunmayı ve gece hayatını.  Olgun erkekler daha çok hitap ediyor benim ruhuma. Genç erkekler benim için iyi bir arkadaş olabilir ama daha fazlası olmuyor. Anlaşamıyorum, beni tatmin etmiyor genç erkekler. Olgun bir erkek ise duruşu bile farklı geliyor bana.Ailemle birlikte yaşıyorum ama fazla anlaşamıyoruz. Sadece küçük kardeşimle iyi anlaşabiliyorum. Bazen kendime sağlam bir iş bulup, okuluda bırakıp ayrı eve bile çıkmayı düşünmedim değil. Bu arada üniversitede Hemşirelik bölümünde okuyorum. Biraz boy kompleksi ver bende. Biraz daha uzun olsam çok daha çekici bir kadın olabilirdim. Onun dışında kendimi beğeniyorum. 

Evlilik falan düşünmek için daha çok erken. Bu yüzden duygusal ilişkilerden daha çok her iki tarafında mutlu olduğu, kadının da erkeğinde istediğini aldığı ilişkiler bana daba mantıklı geliyor. Kuru bir aşk kaygısı çekmek bana anlamsız geliyor. Yani tamam benimde hoşlandığım kişiler oluyor ama mecnun gibi çöllere düşülen, ne bileyim erkeğin sevgilisine şiirler falan yazdığı bir ilişkide istemem. Aslında olgun erkekler her yönü ile bana hitap ediyor. Yaşıtlarım beni tatmin etmiyor ama olgun erkeklerinde tek zayıf tarafı gençlere göre daha duygusal olmaları. Ya da bana mi öyle geldi bilmiyorum. Belkide benim yaşımdan da kaynaklanmış olabilir ama olgun erkeklerin daha duygusal oldukları ve daha hızlı aşık olduklarını düşünüyorum. Tamamen duygusuzca da olmaz zaten ama, yinede fazla duygusallık sevmiyorum. Konya ve çevresinden olgun elit ve yanlız erkekler mesaj yazarsa tanışabiliriz. 

Selam,Konya’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba nasılsınız, ismim Helga.28 yaşımdayım ve Rus asıllıyım. 21 yaşlarında ailemle buraya tatile geldik. O zaman Antalya’da bir iş adamının oğluyla tanıştım. Benden yaş olarak oldukça büyüktü. Onunla üç yıl süren ilişkim oldu. Bu üç yıl içerisinde Türkiye’ye yerleştik  ve özel bir üniversitede okudum. O zaman hem okul hemde normal giderlerimi beraber olduğum kişi karşılıyordu. Beni Türkiye’ye getiren o olmuştu zaten. Daha sonra okulun 3.yılında falan biz ayrıldık. Ben yinede burada kalmak istedim. Hem biraz alıştım hem sevmeye başlamıştım burayı, üstelik okulu yarıda bırakmak hiçte iyi bir fikir değildi. Onca emek maddi manevi çekilen sıkıntıları bir kenara bırakıp çekip gidemezdim. Burda kalmaya karar verdim ama tabi bu benim için kolay olmadı. Önce kendime okul taksidini ödeyecek kadar para kazanacağım bir iş buldum. Ailemden aldığımlada kendi masraflarımı karşıladım.

Son iki yılım bu şekilde biraz sıkıntılı geçsede şu an için gayet rahatım. Okulu bitirdim ve şu an uluslararası ticaret yapan bir firmada yabancı şirketlerle olan görüşmeleri yürütüyorum. Tabi bunda Rusça,Almanca ve İngiizceyi çok iyi konuşuyor olmama borçluyum. Beni buraya getiren iş adamı ile bir daha hiç görüşmedik. Ondan sonrada sevgilim olmadı. Kendimi daha çok işime ve okuluma adapte ettim. Eğer burada düzgün dürüst ve ciddi bir beyle tanışırsam Türkiye’de kalmak istiyorum çünkü burayı seviyorum ve ayrılmak istemiyorum. Beni gerçekten herşeyimle sevecek birini bulamazsam Rusya’ya aileme dönmek zorunda kalabilirim. Bunu yapmak istemiyorum. Umarım düzgün ve dürüst birisi çıkar karşıma. Mesajlarınızı bekliyorum. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here