Konya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Konya evlenmek için kamuda çalışan memur arayan bayanlar, Akşehir evlenmek istiyorum ama uygun eş bulamıyorum diyenler, Beyşehir evlenmek için dindar ve türbanlı modern giyimli bayan arayan erkekler, Bozkır dini evlilik ilanı veren kapalı bayanların fotoğrafları, Kulu evlenmek isteyen Suriyeli bayanların whatsapp numaraları ve profil resimleri, Ereğli evlenmek için olgun ve güvenilir koca arayan zengin ve dul bayanlar, Çeltik 40 yaş üstü erkekler ve bayanların evlilik ilanları..

Bu sayfamızda sizlere Konya’dan evlenmek isteyen ancak sosyal çevresinde eğlenecek birini bulamadığı için arayış içerisinde olan erkekler ve bayanlar için hizmet vermeye çalışacağız. Sanal ortamın imkanları çerçevesinde amacımız sizlerin evlilik birliği kurabilmeniz maksadı ile bir araya gelerek tanımanızı sağlamak istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda son günlerin güncel evlilik ilanlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Konya merkez ve ilçelerinden bizlere ulaşan erkek yada bayan ayırt etmeksizin tüm ilanları sizler için yayınlamaya devam ediyoruz.

💘25 Yaşımdayım ve Konya’da Yaşıyorum. Evlenmek İçin Sağlık Çalışanı Erkek Arıyorum.💘

Merhaba ismim Merve. Konya’da bir hastanede çalışıyorum. Aslen buralıyım ama ailem ilçede olduğu için ben merkezde ablam ve eniştem ile beraber yaşıyorum. Özgürlüğüne düşkün genç bir kız olarak çok hoşnut değilim tabiki onlarla yaşamaktan. Herşeyi geçtim evde rahat giyinip oturamıyorum bile. En azından akşam işten gelince üzerime rahat birşeyler giyip dinlenmeyi bile özler hale geldim. Bunun gibi daha birçok nedenden dolayı artık burada yaşamak istemiyorum. Ayrı eve çıkmamıda ailem istemez ve buna müsade etmezler. Anadolu kültürü ile yetiştiğimiz için muhafazakar bir aileden geliyorum.

Türbanlı ve modern giyinen bakımına özen gösteren esmer bir kızım. Boyum 173 ve 60 kiloyum. Kova burcuyum. İş haricinde fırsat buldukça şiir falan yazmaya çalışıyorum. Eskiden beri edebiyata düşkünlüğüm var. Hatta edebiyat okumayı çok isterdim ama iş olanağı biraz gözümü korkuttuğu için edebiyat okumadım. Çok kitap okurum ve bunun yanında şiir denemelerim var. Bazılarını sosyal seslendirip sosyal medyada yayınlıyorum. İleride kısmet olursa bir şiir kitabı çıkarmak istiyorum. Bu benim en büyük hayalim.

Kültürlü ve kamuda çalışan biriyle tanışarak evlilik yolunda ilerlemek isterim. Özellikle sağlık personeli olan benden daha olgun biriyle tanışmayı arzu ediyorum. Kendini geliştirmeye çalışan biriyim. Gezip eğlenmek bende isterim ama bunun yanında manevi değerlerede önem veriyorum. Allkol ve sigara kullanan birini istemem. Mesleğime yeni atandığım için maddi olarak evliliğe tam anlamıyla hazırım diyemem ama uygun biriyle tanışırsam maddi konuları bir şekilde zamanla aşacağımıza inanıyorum. Kısmet olurda o günleri görürsek zaten öyle çok görkemli bir düğün düşünmüyorum. Her zaman sadeliği severim. Konya’dan kamuda çalışan veya sağlık çalışanı ciddi birileri varsa tanışalım.

💘Selamlar,Şebnem Ben.45 Yaşımdayım ve Dulum. Maddi Durumu İyi Olan Biriyle Evlenmek İstiyorum.💘

Şebnem ben Konya merkez Selçuk ilçesinden yazıyorum. Sarışın alımlı ve çekici,oldukça düzgün fiziğe sahip güzel bir kadınım. Daha önce iki kez evlilik yaptım. Yaptığım evliliklerden sizlere bahsetme nedenim, daha önce iki kez evlenmiş bir kadın diyerek önyargılı yaklaşmamnız ve gözünüz korksun istemediğim için anlatıyorum. Bazı konularda biraz zor bir kadın olduğumu kabul edebilirim. Her insanın vardır çevresindeki kişileri zorladığı bazı konular. İlk evliliğimi lise bittikten hemen sonra yaptım. Zengin bir akrabamız beni istedi ve evlendik.

O zamanlar doğru düzgün daha evliliğin ne anlama geldiğini bile kavramış değildim. Evlendikten bir süre sonra bana kaba davranmaya beni kendinin hizmetçisi yerine koymaya başlamıştı. Bir kadın tabiki erkeğine önce güleryüzü sonra evde yemeğini çayını ve kahvesini yapacak ama bizdeki durum biraz daha farklıydı. Olay şiddete dönmeye başladığında bende yaş olarak biraz olgunlaşmıstım ve artık ne yapmam gerektiğine karar verecek duruma gelmiştim. Herşeyi kabul edebilirdim belki ama bana şiddet uygulaması benim için evliliğin bittiği nokta oldu.

İkinci evliliğimi aşık olarak ve severek yaptım ama onuda bir hastalığa yenik düşerek kaybettim. Evliliğimiz son derece uyumlu ve mutlu ilerliyordu. Hatta çevremdeki herkes bize imrenerek bakıyordu. Sanırım aşkımız nazara geldi diyebilirim. Onu kaybettiğim için gerçekten çok üzülmüşüm ve uzun süre bu üzüntüyü üzerimden atamadım. Yeniden evlenmek istiyorum. Resimde gördüğünüz gibi çekici bir kadınım ve eğlenmeyi severim. Eşimle arkadaş gibi olmayı şakalaşmayı severim. Deli dolu biriyim. Benim gibi heyecanını hiç yitirmeyen olgun birisi varsa tanışalım.

💘Konya’da Bayan Kuaförüyüm.30 Yaşımdayım. Genç ve Çekici Bir Bayanla Evlenmek İstiyorum.💘

Selam,Burak ben Konya’dan. Bayan kuaförüyüm ve kendi işyerim. Evim ve arabam var. Mesleğim gereği sosyal biriyim. Sigara kullanıyorum. Esmer biriyim ve yakışıklı sayılırım. Bir kişinin kendisi için yakışıklıyım demesi biraz abes bir durum ama çirkin birisi olduğumu düşünmüyorum. Gezmeyi ve eğlence mekanlarında sevdiğim kadınla vakit geçirmeyi seviyorum. Sosyal bir kadın istiyorum evlenmek için. Evine kapanan birisi değilim ve o tarz kadınlarıda kendime yakın bulmuyorum. Hayata yeniden gelme şansımız olmadığı ve bu yüzden istediğim herşeyi kimseye aldırış etmeden yaşamayı tercih ediyorum.

Burada ailemle yaşıyorum. Yaşlı bir annem var ve birde küçük kız kardeşim var. Kız kardeşim bana işyerimde yardımcı oluyor. Salaş bakımsız ve kendine dikkat etmeyen kilolu ve agresif,kaprisli bayanlarla anlaşamam. Benim eşim tam bir hanımefendi olmalı ve son derece bakımlı olmalı. Zaten kuaför olduğum için eşimin saçlarını yapmak bana büyük zevk verir. Evliliğe dair en çok hayalini kurduğum şeylerden biride eşimin saçlarını yapmak. Belki saçma gelebilir sizlere ama bu beni çok mutlu edeceği için böyle bir hayalim var.

Nereli olduğunuz önemli değil, Konya’da yaşamak isterseniz ve hayalimdeki gibi güzel çekici bir bayansanız ve yaş olarak benden küçükseniz tanışabiliriz. Eşimin çalışmasını istemiyorum evlendikten sonra. Ama çalışmak istersede kendi iş yerimizde bana yardımcı olabilir. Özel sektörde başka işlerde çalışmasına razı değilim. Annem ve kardeşim çok arkadaş canlısıdır. Eşimle çok iyi anlaşıp gelin kaynana değil arkadaş olacaklarına eminim. Kendimi yeterince tanıttım ve nasıl bir evlilik hayal ettiğimi sizlerle paylaştım. Benimle aynı duyguları hisseden bir bayanla tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/konya-evlenmek-isteyen-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*