Küçükçekmece Bayan Arkadaş

27 Yaşımdayım. Küçükçekmece’den Güvenilir Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Ayşe ben. İstanbul Küçükçekmece’de yaşıyorum. 27 yaşındayım ve sohbet ederek arkadaşlık kurabileceğim birini arıyorum. Uzun zamandır sanal ortamda arkadaşlık ve sohbet sitelerindeyim. Hatta Bu sitelerin bazılarında radyoda DJ olarak yer alıyorum. Bunları yapmak bana keyif veriyor bu sitelerde sosyal arkadaşlık kurduğum çok kişi oldu. Bir çoğuna reel hayatımdaki insanlardan daha fazla güvendim. Güvenimi sarsanlar olsada bir çoğuyla samimi dostluğum hala devam ediyor. Bir kız çocuğum var ve onu bu dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum. Sanal ortamda her gün karşımıza onlarca kişi çıkıyor birçoğuda daha resmimi bile görmeden arkadaşlık teklif ediyor.

Böyle bir arkadaşlık kurmak çok saçma bir durum tabiki ama o insanlarıda bir yerde anlayabiliyorum. Çünkü sohbet ettiğim birçok insandan biliyorum ki insanlar çok yalnız ve çok umutsuz. Bu yalnızlığı gidermek için yeri geldiği zaman yüzünü dahi görmediği biriyle arkadaşlık kurmak isteyebiliyor. Bazen bende hiç görmediğim birinden etkilenebiliyorum. Bazen sadece mesajlaşarak bile etki altında kalabiliyoruz. Ben herhangi bir iş yapmıyorum. Sadece evimde oturup borsaları takip ederek para kazanmaya çalışıyorum ve hayatımı bu şekilde kazanıyorum. Evimde bu şekilde çalıştığım için stediğim zaman istediğim yere gitme imkanım olabiliyor. Bir yere gitmek istediğim zaman ailem yakın olduğu için kızımı onlara bırakabiliyorum. Genel olarak rahat yaşayan biriyim ve rahatımada düşkünümdür. Bazı kişilerin sanaldan tanışmalara karşı olduğunu ve sanalda başlayan bir aşkın mümkün olmayacağını düşündüklerinin farkındayım. Ancak ben tam aksini düşünüyorum.

Çünkü ben hayatımın en büyük aşkını yine arkadaşlık sitelerinden tanışarak edindim. Tanıştığım biriyle çok uzun süre arkadaş oldum ve gerçekten birbirimizi hem seviyor hem güveniyorduk ama kader işte gün geliyor ayrılmak zorunda kalabiliyoruz. Bir süredir hayatımda kimse yok ve kalbim boş. Aşk hayat sıkıcı olunca hiçbir şeyden keyif almıyorum. Aşkın bana yaşama heyecanı, yaşama umudu veriyor. Şimdi yeniden düzgün biriyle tanışarak aynı heyecanı yaşamak ve tatmak istiyorum. Hoşlandığım erkekle sürekli görüşmek isteyeceğim için sadece Küçükçekmece’de yaşayan birini tanımak isterim. Sürekli görme imkanımın olmayacağı birini istemiyorum çünkü birini özlemek çok zor geliyor bana. Birini özlemeyi sevmiyorum hoşlandığım erkeği sürekli görmek isterim. Bu yüzdende Küçükçekmece’de yaşayanlar yazarsa sevinirim.

Küçükçekmece Arkadaş Arayan Dul Bayan Telefon Numaraları

Küçükçekmece erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayan numaraları. Küçükçekmece evlenmek için erkek arkadaş arayan genç bayanların cep telefonu numaraları. Küçükçekmece sohbet arkadaş arayan 50 yaş üzeri bay ve bayanların telefon numaraları. Küçükçekmece seviyeli arkadaş arayan olgun bayan numaraları. Küçükçekmece ciddi erkek arayan yalnız bayanların telefon numaraları ve Whatsapp sohbet grupları. Küçükçekmece üniversiteli genç kızların Whatsapp numaraları ve telefonda sohbet.

İsmim Gülizar. Küçükçekmece’den Dürüst Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, İstanbul Küçükçekmece’den Gülizar ben. 38 yaşındayım ve dul bir kadınım. Yalnız olduğum arkadaş aradığım için bu sitedeyim. Umarım hayalimdeki gibi dürüst ciddi olgun biriyle tanışma şansım olur. Bazen hayat öyle kritik bir noktada karşımıza öyle birini çıkarıyor ki tüm hayatımız değişebiliyor. Bunu daha önce benim yaşadığım bir durum. Bazen iyi yöndede değişebiliyor hayatımız kötü yöndede değişebiliyor. Bu tamamen bizim tercihlerimizle ilgili bir durum. Bu sitede olma amacım ise doğru kişiyi bulmaya çalışmaktır. Birçoğumuz geçmişimizde yanlış insanlarla ilişki kurmuşuzdur ya da doğru insanla ilişki kurmuş olsak bile zaman zaman ayrı düştüğümüz konular zamanla birikerek bunun yanında bazı küçük hatalarda yapmışsak bir şekilde ayrılıp açılmaz oluyor.

Bu yüzden geçmişte arkadaşlık kurduğum herkesi yanlış insandı diye niteleyemem. Belkide ben onlara göre doğru insan değildim ama burada yapılması gereken anlaşamazsak bile iki temiz ve dürüst insan gibi yollarımızı ayırmayı becerebilmek. Önemli olan bu. Bazı insanlar ne doğru düzgün sevmeyi becerebiliyor ne de ayrılmayı becerebiliyorlar. Nenim hayatımada her ikisini bilemeyen birisi girmişti. O kişi benim eşim oldu daha ilk gençlik yıllarımdaydım. Çok heyecanlıydım ve hayat dolu bir kızdım. Ona olan sevgim ve aşkım hiçbir zaman bitmez ve her sorunu halleder zannediyordum ama evlenip aynı evde yaşadıktan sonra işler çokta hesap ettiğimiz gibi yürümüyor. Kumral ve hafif kilolu biriyim, saç rengim zamana göre değişebiliyor. Evde vakit geçirmeyi seviyorum yalnızlığıda çok severim ama bazen küçük hareketlilikler istiyorum tabiki.

Sizlere karşı samimi ve dürüst olmam gerekirse uzun zamandır kimseye aşık olmadığım ve yalnız olduğum için bu ilanı yazdım. Arkadaşlık ilanı vermek özelliklede bir kadın için kolay değil. Ama artık bu yalnızlığında bir yerde son bulması gerekiyordu. Eminim burada beraber olduğu kadının zarar görmesindense kendisinin zarar görmesini tercih edecek dürüst bir erkek vardır ve umarım sesimi duyuyordur. Ben hayatım boyunca hiçbir zaman kimseye bilerek zarar vermedim, bilmeden farkına varmadan üzdüğüm kişiler olmuştur belki ama onlardanda özür dilemeyi bilmişimdir. Ama beni bilerek isteyerek üzenler malesef çok fazla oldu. Yeniden üzülmeyi ve kandırılmayı göze alamıyorum. Bu yüzden bana hiçbir şekilde zarar vermeyecek üzmeyecek birini tanımak istiyorum.

Selam.28 Yaşımdayım. Küçükçekmece’den 30 Yaş Üstü Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Ayfer, şu anda tatildeyim ama çok kısa süre sonra İstanbul Küçükçekmece’de olacağım. Oraya tayinim çıktı ama şu anda kısa süreli işe başlamadan önce tatil yapıyorum. Küçükçekmece’ye taşınmadan önce 30 yaş üstü biriyle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. Oraya geldiğim zaman yalnızlık yaşamak ve sıkılmak istemiyorum. Daha önce Samsun’da çalışıyordum oradaki görevim bitince Antalya’ya ailemin yanına geldim. Sadece bir hafta daha buradayım. Ondan sonra Küçükçekmece’ye taşınıyorum, oraya geldiğim zaman bana hem arkadaşlık edebilecek hemde burada yeni bir düzen kurana kadar bana yardımcı olabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

Daha önce büyük bir şehirde yaşamadığım için açıkçası biraz gözüm korkuyor. Samimi güvenilir birine orada ihtiyacım olacak. Bu ilanı vermekteki amacımda böyle birini tanımak ve arkadaşlık kurabilmek. Küçükçekmece’de ya da İstanbul’da hiç arkadaşım tanıdığım olmadığı için biraz tedirginim. Genç bir kadın olarak bir sıkıntıya girdiğim zaman beni koruyabilecek destek olabilecek hiç kimse olmayacak yanımda. Kalbimdeki boşluğun yanı sıra birde bu tür sıkıntılara girersem yaşamak istediğim hayallerim gerçek olmadığı gibi büyük acılarda yaşayabilirim.

Hayat her zaman iyi insanları çıkarmıyor karşımıza, bazende biz hata yaparak yanlış kötü kalpli insanlara güvenebiliyoruz. Hepimiz insanız illaki hata yapabiliriz. Ancak ben bu konudaki limitimi doldurdum kredimi sonuna kadar kullandım. Artık hata yapmak kötü kalpli kişilerle arkadaşlık kurmak niyeti iyi olmayan kişilere güvenmek istemiyorum. İnsanlara karşı her zaman iyi niyetli olmaya çalıştım. Her zaman onlara güvenmek istedim çünkü güzel arkadaşlıklar ancak bu şekilde yaşanabilirdi ama maalesef arkadaşlarımın bazıları bana gösterdi ki dostluk arkadaşlık samimiyet ve güven sadece sözde yaşanıyormuş. Gerçek manada birine güvenmek inanmak, ona teslim olmak sandığımız kadar basit değilmiş. Kötü niyetli arkadaşlarım bana bunu öğretmiş oldular. Bunları öğrenirken ödediğim bedeller hiçte küçük değildi. Lütfen sadece samimi kişiler yazsın.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/kucukcekmece-bayan-arkadas/,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*