Kütahya Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Kütahya’dan Olgun ve Elit 40 Yaş Üstü Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selam,nasılsınız,Tuğçe ben, Kütahya merkezden. Sarışın kendine güvenen sporu seven hiç evlenmemiş bekar ve özgür bir kadınım. 34 yaşımdayım ve genellikle 40 ve 45 yaş arası erkeklerden hoşlanıyorum. Burada hava limanında bir turizm seyahat firmasında çalışıyorum. Hayatta ailemden sadece kardeşim ve annem var onun dışında sevdiğim değer verdiğim ve benim için özel bir anlamı olan kimse yok hayatımda. Yalnız olduğum ve hayatımda yaşamaya değer bulduğum, özel değer verdiğim birisi olsun istiyorum ve bu yüzden buradayım. Aşk hayatı pişmanlıklarla dolu biriyim ve bu konuda geçmişim malesef çok parlak değil.

Hepimiz hata yapabiliriz tabi ama ben yaptığım hataların bedelini sadece kendim ödediğim sürece umursamam. Ama benim hatamın bedelini başkaları ödemeye başladığı zaman ister istemez vicdan yapıyorum ve pişman oluyorum. Daha öncede sanaldan biriyle ilişkim olmuştu ve gerçekten güzel günler yaşamıştık. Gerçi bazı konularda bana yalan söylediğini çok sonra anladım ama iş işten geçmişi. O kadar alıştığım ve aşık olduğum adamın evli olduğunu öğrendiğimde gerçekten hem çok üzüldüm hemde çok kızdım. Binbir özürle falan gönlümü almış olsada öyle bir ilişkiyi daha fazla içime sindiremedim ve ayrıldım.

Aşık olduğunuz kişiden bir anda kopmanız kolay olmuyor elbette ama evli biriyle görüşemezdim. Bu yüzden sizlerden ricam lütfen ne olursa olsun, maddi durumunuz ve medeni durumunuz ne olursa olsun bana yalan söylemeyin. Kendinizi olduğunuzdan farklı tanıtmayın bana. Eğer kriterlerime uymuyorsanız, hiç değilse samimiyetiniz ve dürüstlüğünüzle normal arkadaş olabiliriz. Ama yeterli yalan söylemeyin. Yalanınız ortaya çıkınca çok daha kötü duruma düşersiniz ve emin olun yalancılara karşı ağır konuşurum. Yalan söylediği için aşık olduğum adamdan vazgeçtim. Bunu yapan bir kadın her şeyi göze alabilir. Dürüst ve 40 yaş üstü beyler yazsın.

Selam. Adım Ayşe. Kütahya’dan Kafa Dengi Olgun Erkek Arıyorum.

Ayşe ben Kütahya’dan. 30 yaşımdaydım ve arkadaş istiyorum. Burada olma amacım yoğun iş stresi ve hayatın yorgunluğunu sıkıntılarını bana unutturacak, kafamın uyacağı birini bulmak istiyorum. Böyle birini sosyal hayatımda aramadım değil ama olmayınca olmuyor. Zaten öyle çok fazla bir çevrem yok. Arkadaş canlısı birisi olmadığım için fazla sosyal değilim. Bir otelde çalışıyorum ve çok yorucu bir isim var. Hayatın bu kadar yorgunluğu varken kalbimin boş olması ve hayatımda hiç heyecan olmaması aşk hayatım bıyık olunca neredeyse beni hayattan soğutuyor.

Bir erkekten ne istenir ne beklemeliyim çok emin değilim ama bana zararı dokunmayacak biriyle düzgün bir arkadaşlığım olsun yeterli benim için. Hayatıma giren erkekleri maddi olarak yoran birisi değilim. Özellikle bu konuda erkeklere yük olmak istemem. Maddiyata önem veremeyince küçük şeylerlede mutlu olmayı öğreniyor insan zamanla. Tabi bende erkek arkadaşımla pahalı tatillere falan gitmek isterim ama eğer böyle bir imkan yoksa bu beni mutsuz etmez. Ben erkeği hem maddi olarak hemde manevi anlamda düşünürüm ve mutlu olması için elimden ne gelirse yaparım ve tıpkı benim gibi beraber olduğu kişiyi mutlu etmek için çabalayan erkek isterim.

Sadece kendi mutluluğunu düşünen, sadece kendi arzularını yaşamak isteyen birisini istemem. Esmerim, orta boylardayım, sırf sevgilim olsun diye biriyle beraber olmak istemem. Yakışıklı olup olmaması umurumda olmaz yeterki insan olsun. Yakışıklı ve zengin erkekle mutsuz olmaktansa, kendi halinde ama dürüst biriyle huzurlu tercih ederim. Benim bir erkeği beğenmem için yakışıklı olmasına gerek yok. Hevesi kaçınca arkasını dönüp giden tiplerden olmayın yeterli. Beraber mutlu olacağımıza inanıyorsan yaz bana. İletişim yazmayı unutma ama çünkü buraya her zaman bakma imkanım yok.

Selam.42 Yaşımdayım. Kütahya’dan Kamu Çalışanı Dost Arıyorum.

Merhabalar, Esma ben,Kütahya merkezdeyim ve maliyeciyim ve kamuda memur olarak çalışmaktayım. Hayatımda bu zamana kadar illaki güzel günlerimde olmuştur ama yaşadığım tatsız ve mutsuz günlerim çok daha fazla olmuştur. İllaki hepimizin mutsuz zamanları oluyor ama önemli olan hiçbir zaman yaşadığım kötü günlerimi bana unutturacak bir erkek arkadaşım olmadı ve belkide ilk kez bir dostum sırdaşım olsun diye buradayım. Esmer kızıl saçlıyım ve bir oğlum var. 8 yıldır yalnız ve dulum. Yakın zaman önce sağlık sorunlarım vardı ve bu yüzden ilgi gösteren erkeklere karşı hep uzak kalmayı tercih ettim.

Bir ilişki yaşamaya hazır değildim ve sağlık sorunlarımla mücadele ederken bir erkeğe verebileceğim fazla bir şey yoktu. O halimle bir erkeği mutlu edemezdim. Bu yüzden hoşlandığım istediğim birisi dahi olsa uzak durmak zorunda kaldım. Oğlumla gündüz ilgilenemediğim için akşamları onunla birlikte vakit geçirmeye çalışıyorum ama azda olsa kendim içinde bir şeyler yapmak istiyorum bu yüzdende arkadaş arıyorum. Çok süslü makyaj seven birisi değilim. Özellikle kamu çalışanı istiyorum çünkü ileride yeniden bir evlilik düşünebilirim ve uyumlu olabilmek için kamudan birini tercih etmek isterim.

Şu an evlilik konusunda kafamda net bir şey yok ama tamamen kapatmış değilim o defteri. Sonuçta hala genç olduğumu düşünüyorum ve hayatımın sonuna kadar bekar ve yalnız bir kadın olmak istemem. Son zamanlarda iş dışında neredeyse tüm zamanımı evde geçiriyorum. Yalnız dışarıya çıkmayı sevmiyorum. Bir kaleye gidip kahve içmeyeli çok uzun zaman oldu ama artık beraber bir şeyler yapabileceğim birine her zamankinden daha yakın olduğumu hissediyorum. Kütahya dışından yazmanızı istemem yazmış olsanız bile boşuna emek harcamış olursunuz. Kamu çalışanı olgun beyler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*