Kütahya Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba..Kütahya’dan Erkek Arkadaş Arıyorum..!

Merhaba..Adım Ayşegül. Kütahya’da yaşıyorum.27 yaşımdayım. Boyum 174 ve 55 kiloyum. Kova burcuyum ve burcumun özelliklerini taşıyorum. Aslen Kütahyalı’yım ama çocukluğum ve ilk gençlik yıllarım farklı illerde geçtiği için Kütahya’ ya biraz yabancıyım diyebilirim. Son birkaç yıl önce yerleştim buraya. En sevdiğim renk siyah. Neredeyse bütün elbiselerim ve ayakkabılarım siyah diyebilirim. Yanlız iç çamaşırı konusunda beyaz seviyorum. 

Küçük yaştan beri anne ve babamdan uzak kaldım. Bu yüzden içinde hep sıcak bir aile ortamının özlemiyle büyüdüm. Kütahya ve civarından ciddi, seviyeli ve evlenebileceğim, dürüst, zeki, edine ve ailesine sadık olabilecek, evlenebileceğim bir erkek arkadaş istiyorum. Şu an için en büyük mutluluğum beni bir ömür sevmekten vazgeçmeyecek biriyle tanışmak, ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Kütahya ve çevresinde yaşayan beyler mesajlarınızı bekliyorum..!

Kütahya sevgili arayan bayanlarla sohbet, Simav evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlar, Emet kapalı bayanların whatsapp numaraları, Dumlupınar olgun sevgili arayan üniversiteli kızlar, Domaniç seviyeli ilişki isteyen olgun ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Tavşanlı zengin ve dul bayanların telefon numaraları ile Kütahya’nın her yerinden ve çevre illerden bloğumuza üyelik ve ücret gerektirmeden katılabilir, sizlerde islamisayfalar.com ailesine katılarak  eğlenceli vakit geçirirken yeni insanlarla tanışarak yepyeni başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz..!

Kütahya Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanların Whatsapp Numaraları 

Erkeklerin ve kadınların büyük çoğunluğu evliliğin aşkı ve tutkuyu bitirdiği konusunda hem fikirdir. Oysaki bütün evlilikler o aşkve tutku sonsuz olsun, hiç bitmesin diye yapılır. Bu yüzden atılır o kutsal imza. Bu yüzdendir onca şenlik ve kutlamalar. Aslında aşkı bitiren evlilik değil. Bunun her erkek ve kadın bilincindedir. Ama hatalarla yüzleşmek bazen zor gelir. Bir erkek evlilik öncesi sevdiği kadın için kendine bakar, yakışıklı görünmek ve kadınına kendini beğendirmek için çabalar. Onu mutlu etmek ve etkilemek için sürprizler hazırlar. 

Aynı şekilde kadın da evlilik öncesi birlikte olduğu erkeğe güzelve çekici görünmek için büyük çaba harcar. Saatler süren makyaj, günler öncesinden ayarlanan kıyafet seçimi bütün bunların tek amacı erkeği tarafından beğenilmek içindir. Oysa evlenen çiftlerin birçoğu zamanla eşi için kendine bakmayı bırakır, eşini mutlu etme çabasını göstermez. Hayatın günlük rutin işleri ile meşgul olurlar sürekli olarak. Bu şekilde ilişkilerdeki heyecan zamanla biter ve hayat arkadaşınızla sıradan yemek yemek, birlikte tv seyretmek gibi her zamanki basit şeyler dışında birşeyler yapamaz hale gelirler.

Aşkı bitiren evlilik değil, evlilik sonrası çiftlerin birbirlerini umursamamaları, evlilik öncesi olduğu gibi önceliğin birlikte olduğu kişinin mutlu olması değil, kişinin önceliklerinin değişmesi, eskisi gibi ilişkiyi canlı ve enerjik tutacak davranışlardankendini soyutlamasıdır.

Kütahya Zengin ve Dul Bayanların Telefon Numaraları 

Biraz öncede bahsetmiş olduğumuz gibi evlilik dünyanın en özel ve en güzel olayı olsada, ağır sorumlulukları olan bir birlikteliktir aile olmak ve yuva kurmak. Bu kadar ağır bir sorumluluğun altına girmek bazen çiftlere ağır gelebilir. Bazen erkek yada bayan ne kadar çok sevse aşık olsa da evlenmek istemeyebilir. Bu tür durumlarsa çiftler nikah olmadan birlikte yaşamayı seçmektedirler. Birlikte yaşamak belkide evliliğe göre aşkın daha uzun süre canlı ve enerjik kalmasını sağlayabilir. 

Bu tür bir ilişki tarzını araştırmalara göre daha çok maddi imkanları yüksek, olgun ve dul bayanlar tercih etmektedir. Belkide yaş ve konumları gereği yeniden bir evliliğin sorumluluğu yorucu ve yıpratıcı olabilir onlar için. Zengin ve dul bayanlar daha çok günlük yada kısa süreli iliskiden yanadır. Bu durumun kişiye göre değişen birçok nedeni olabilir. 

İslamisayfalar.com’un değerli üyeleri sizlerde hayatınızda olgun ve çekici bayanlarla birliktelik kurmak istiyor,  sanal dünyada tanışmanın heyecanını yaşamak istiyorsanız, yapmanız gereken sadece bloğumuzun yorum bölümünde kendinizi tanıtarak zengin ve olgun bayanların dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi tanıtırken yaşınız, iş durumu, hobileriniz, boy ve kilonuz gibi profil bilgilerinizin yanında iletişim bilgilerinizi paylaşmanız bayanların size daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır. 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*