Kütahya Dul Bayanlar

Merhaba,Kütahya’dan Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Ceren ve 28 yaşımdayım. Kütahya merkezde yaşıyorum. Doğayı ve hayvanları seviyorum. Doğaya ve hayranlara duyduğum hayranlığı insanlara duyamadım malesef çünkü ne zaman birine güvenip duygularımı  teslim etsem ardı hep ihanet, yıkım ve suya düşmüş hayaller oldu. Birçoğumuz gibi benimde sanal ortamlara ve bu tarz yerlerde tanışıp arkadaş ya da sevgili olmaya falan önyargım vardı. Ancak durup düşündüğümüz zaman bu önyargının saçma olduğunu görüyoruz. Bu zamana kadar benim güvendiğim ve beni hayal kırıklığına uğratan güya  ana aşık adamların hiç biri ile dijital ortamda tanışmadım ve hepsi sosyal çevremden olan kişilerdi. Peki sonuç olarak ne kaldı elimde. Hüzün, keder ve kandırılmışlık duygusundan başka ne kaldı. Bir kadın için özellikle de genç bir kız için bu kandırılmışlık hissi gerçekten çok ağır ve çok kötü bir duygu. O yüzden beyler bir kadına onu sevdiğiniz yalanını söylerken bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim. Arkanızda bırakacağınız yıkımı bir düşünün. Bırakacağınız eli tutmayın ve tuttuğunuz eli de asla bırakmayın. O zaman kaderin karşısında ve hayatın içerisinde daha güçlü kadınınızın nezdinde ise kahraman olabilirsiniz.

Birazda kendimden bahsetmek istiyorum sizlere. Kütahya’da ailem ile birlikte yaşıyorum. Diş teknikeri olarak çalışıyorum. Kendi mütevazı dünyamda ailem ve birkaç arkadaşım ile hayata tutunmaya ve hayatın keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Aile bağları güçlü ve birbirine kenetlenmiş bir ailem var. Onları çok seviyorum ve hiç bir  zaman benim yüzümden üzülmelerini istemiyorum. Müzik dinlemeyi, tarihi yerleri gezmeyi, hayvanlar ve özellikle de atları çok seviyorum. Atlarda farklı bir ruh hissediyorum. Bu his beni onlara çekiyor. Kültürlü ve düzgün karakterli birini istiyorum. Empati yapmasını bilen kimseye zararı olmayan kendi halinde birini istiyorum. Çünkü ne zaman yukarlarda birşeyler istesem,istediklerimi bulduğumu zannettigim  adamın ya ihanetine şehit oldum ya da beni kandırdığına. Bu yüzden kendi halinde birini istiyorum. Eğer bir fark yaratacaksak birlikte yaparız bunu. Kütahya merkezde yaşayan, dürüst beyler mesaj yazsın lütfen.

Kütahya dul bayanların whatsapp numaraları, Simav olgun ve yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet, Emet ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Dumlupınar zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Tavşanlı Suriyelidul bayanlarla whatsapp sohbet, Domaniç seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlar, Gediz seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Hisarcık sevgili olgun ve türbanlı bayanlar.!

Kütahya Dul Bayan Numaraları 

Bu başlığımız altında bizlere Kütahya’dan yazan ve anısının paylaşılmasını isteyen  Gökhan Seyran’ın anısını yayınlayacağız..

Merhaba ismim Gökhan Seyran. 39 yaşımdayım. Kütahya merkezde yaşıyorum. Daha önce evliliğim oldu ve malesef yürümedi. Sizlere yaşamış olduğum ve halen de yaşamaya devam ettiğim son aşkımı anlatmak istedim. Çünkü şu an Figen ile çok güzel  bir beraberliğimiz var ve çok mutluyuz. 

Yaklaşık bir yıl önce bir sohbet ve arkadaşlık sitesine girdim Zaten bu bir yıl içerisinde akşamları evden çıkamamak ve eve kapanmak zorunda kalmış olmamız ister istemez farklı arayışlara itiyor bizleri. Bir akşam yemekten sonra canım sıkıldı ve girdim sohbet sitesine. Bir süre sonra Ankarada yaşayan biri ile tanıştım.İsmi Figen’di ve benim yaşlarımda boşanma aşamasında eşinden ayrı yaşayan hoş sohbet, esprili ve eğlenceli biriydi. Aradan bir süre geçtikten sonra aynı kişi ile aynı sitede tekrar karşılaştım. Yine birkaç  saat sohbet ettik ve bu sefer ilk günden saha samimi ve daha sıcak bir ortam vardı. Aklımdan numarasını ya da ona ulaşabileceğim bir iletişim adresi istemek geçiyordu ama bunu istemem yanlış anlaşılabilir, beni onun gözünde olmadığım biri gibi gösterebilirdi. 

O akşam her hangi bir iletişim adresi istemedim ama ondan sonraki günlerde sürekli her akşam aynı siteye giriyor ve ona bakıyordum. Ertesi onu sitede göremedim. Bugün işi vardır girmemiştir falan  diye düşündüm ama sonraki günlerin hiç birinde Figen yoktu. Artık gündüzleri de siteye girip ona bakıyordum ama o yoktu. Artık umudu kestim ve bende girmiyordum siteye. Aradan birkaç ay geçti. Yine yapacak birşey bulamadığım bir akşam  girdim siteye ama kafama göre bir ortam bulamadım. Bir süre sonra elimde telefon uyumuşum. Sabaha karşı üşüdüm ve uyandım. Telefona saate bakmak istedim ve açtığımda çok şaşırdım. Figen siteye gelmiş ve bana yazmıştı. Ama benden cevap alamayınca konuşmak istemediğimi düşünüp gitmiş. Ertesi gün akşam olmasını sabırsızlıkla bekledim. Akşam olduğunda sitede onu beklemeye başladım. Nihayet bir süre sonra geldi. Konuşmaya başladık, önceki gün uyuya kaldığımı falan söyledim ki, yanlış anlamıştı çünkü. 

Biraz hal hatır falan sorduktan sonra Figen ben Kütahya’dayım dedi. Nasıl yani ne yapıyorsun Kütahya’da diye sordum ister istemez. Kütahyalı’yım ben ve boşanıp ailesinin yanına yerleştiğini, boşanma sürecinde siteye girmek istemediğini, o yüzden gelemediğini falan anlattı.Hem şaşkındım hemde üzerimde saçma bir mutluluk vardı. Üzerimden şaşkınlığı atınca hangi mahalledesin neredesin falan diye sorunca ailesini  evi benim evimden sadece ikiyüz metre uzaktaydı. Benimle kafa mı buluyordu ciddi mi falan derken birkaç gün içinde biz Figen’le buluşma kararı aldık. Ancak ne zaman buluşmak için bir plan program yapsak her seferinde bir aksilik çıkıyor ve biz buluşamıyorduk. Bu arada geçen günlerde Figen’nin numarasını aldım ve resmini görmüştüm. Çok güzel ve çok tatlı bir kadındı. Fiziksel olarak ise hani hepimizin hoşlandığı bir profil vardır ya, tam hayalimdeki gibi minyon ve güzel bir kadındı. 

Nihayet birkaç gün sonra buluştuk ve o gün birlikte çok eğlenceli zaman geçirdik. Öyle mutluydum ki anlatamam. Sanki Figen bana kaderin bir hediyesi gibiydi. Hem güzeldi hemde tam hayalimdeki gibi biriydi. Üstelik Ankara’da olduğunu bildiğim kişi bir anda evimin yanına kadar gelmişti. Sonra tabi onunla güzel ve seviyeli bir ilişkimiz var ve hala devam ediyoruz. Umarım aynı mutluluğu sizlerde yaşarsınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*